Recenze Meizu M3 Note

Čínský Meizu M3 Note na pohled zaujme nádherným celokovovým designem a pěkným 5,5 palcovým displejem s Full HD rozlišením. Rovněž nadchne nadprůměrnou výdrží baterie, kvalitní čtečkou otisků prstů, přehledným uživatelským rozhraním a podporou Dual SIM. Na druhou stranu má několik nedostatků, které mu ve velmi nabité kategorii telefonů nižší střední třídy, ubírají řadu bodů. Jsou jimi například stará verze Androidu, podprůměrný herní výkon či slabé fotoaparáty. Konkurenci mu dělají i další modely této značky – M2 Note či MX5.

KLADY:
  • Krásný vzhled
  • Dobrá čtečka otisků prstů
  • Povedený displej
  • Výdrž baterie

ZÁPORY:
  • Pouze Android 5.1
  • Slabší výkon
  • Průměrný fotoaparát

Recenze na androidauthority.com – 8,2/10

Ačkoli má M3 Note prémiový design, vynikající výdrž baterie a nabízí dobrý softwarový zážitek, oproti svému předchůdci přináší jen málo vylepšení. S výjimkou nového vzhledu a čtečky otisků prstů je M3 Note téměř stejný. Fanoušci Meizu by tak raději měli sáhnout po levnějším M2 Note nebo dražším MX5.

Klady: Ostrý a asertivní design, dobrá konstrukční kvalita, dobrý displej, rozšířitelné uložiště, rychlá a přesná čtečka otisků prstů, vynikající výdrž baterie, dobré uživatelské rozhraní, dobrá cena

Zápory: Oproti předchůdcům jen velmi málo zlepšení, starý Android, nevhodný pro hraní her, průměrná kvalita hovoru

Recenze na digitaltrends.com – 5/10

Meizu M3 Note je elegantní a levný, ale ne tak dobrý jako jeho konkurenti. Ačkoli vypadá nádherně a výdrž baterie je skvělé, výkon dosti pokulhává a fotoaparát je průměrný.

Klady: Krásný design, užitečné aplikace, ostrý 1080p displej, dlouhá výdrž baterie

Zápory: Průměrný výkon, slabý fotoaparát, plastová záda se snadno poškrábou, stará verze Androidu

Recenze na phonearena.com – 7/10

Funkční smartphone, ale jen stěží lídr ve své třídě. Meizu M3 Note přináší pár potěšujících překvapení, ale nevyhýbají se mu typické nedostatky levných telefonů. Líbí se nám čistý a robustní kovový design, rychlá čtečka otisků prstů, příjemné uživatelské rozhraní a silná výdrž baterie. Naopak zklamáním je podprůměrný herní výkon, špatný fotoaparát a zastaralá verze Androidu.

Klady: Krásný design, čtečka otisků prstů, dlouhá výdrž baterie

Zápory: Viditelnost displeje na slunci by mohla být lepší, nestabilní fotoaparát, podprůměrný výkon při hraní her

Recenze na techspot.com – 7,5/10

Čínský Meizu M3 Note zanechal poměrně pozitivní dojem a nebýt pár nedostatků, vřele bych ho doporučil všem, co hledají cenově dostupný telefon.

Klady: Vynikající design, skvělý 5,5 palcový displej, dlouhá výdrž baterie, povedená čtečka otisků prstů

Zápory: Průměrné fotoaparáty, omezená RAM, Android 5.1

Recenze na pcadvisor.co.uk – 8/10

Meizu M3 Noteje skvělý telefon s nadprůměrnou výdrží baterie a krásným celokovoým tělem, ale není zdaleka tak vybavený jako například Xiaomi Redmi Note 3, který je oproti tomuto rychlejší a má lepší fotoaparát, novější software a nižší cenovku.

Klady: Skvělé zpracování, Full HD displej, vynikající výdrž baterie

Zápory: Starý software, nic moc fotoaparát

7.1 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Jsou-li vašimi hlavními požadavky nádherný design a dlouhá výdrž baterie, pak vás Meizu Note M3 nepochybně potěší. Navíc přinese dobrou čtečku otisků, podporu dvou SIM karet či rozšířitelnou paměť. Ve své cenové třídě má však řadu konkurentů, kteří ho výrazně převyšují ve výkonu či kvalitě fotografií.

androidauthority.com
8.2
digitaltrends.com
5
phonearena.com
7
techspot.com
7.5
pcadvisor.co.uk
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte