Cena / kvalita

Recenze Microsoft Lumia 640 LTE

Pokud nepotřebujete nejnovější aplikace a jde vám jen o to koupit kvalitní chytrý telefon za nízkou cenu, pak pro vás může být Microsoft Lumia 640 LTE to pravé. Má výborný displej, skvělý fotoaparát a slušnou výdrž. Software Windows se ovládá velmi snadno a telefon si můžete kdykoli snadno přizpůsobit výměnou barevného zadního krytu. Mezi drobná negativa patří slabý přední fotoaparát či průměrný vzhled.

Náš tip: Přečtěte si naše velké srovnání nejlepších mobilních telefonů v různých cenových kategoriích a vyberte ten nejlepší. 
KLADY:
  • Působivý displej
  • Skvělý fotoaparát
  • Vyměnitelná baterie a zadní kryt
  • Poměr cena/kvalita

ZÁPORY:
  • Malá nabídka aplikací
  • Špatný přední fotoaparát

Recenze na cnet.com – 7,2/10

Velký displej a fotoaparát činí z Lumia 640 vynikající levný telefon pro každého, kdo chce alternativu k Androidu – do té doby dokud vám nevadí malá nabídka aplikací.

Klady: Obě obrazovky a fotoaparát jsou v této cenové třídě jedny z nejlepších, můžete vyměňovat zadní kryty za nové barvy a software Windows se snadno ovládá.

Zápory: Přední fotoaparát má velmi špatné rozlišení, výdrž baterie je krátká, nedostatečně zásobená nabídka obchodu nepotěší nikoho, kdo by chtěl nejnovější aplikace a hry.

Recenze na notebookcheck.net – 8,5/10

Lumia 640 je dobrý smartphone střední třídy, který zaujme vysokým stupněm flexibility a svým přizpůsobením funkcí.

Klady: Vyměnitelný zadní kryt, odjímatelná baterie, dvě SIM karty, různorodý softwarový balík, dobrá GPS lokalizace, pořizuje dobré fotky v nízkých světelných podmínkách, přesná dotyková obrazovka, jasný displej a přesné barvy, dobré reproduktory, dobrá kvalita hovoru, rozšířitelné úložiště, velmi dobrý poměr cena/kvalita

Zápory: Poměrně vysoká spotřeba energie, přední fotoaparát je téměř nepoužitelný, detaily na fotografiích často vyblednou, není přiložen USB kabel, reproduktor může znít občas tlumeně

Recenze na techradar.com – 9/10

S 5palcovým 720p displejem, čtyřjádrovým procesorem, silnou baterií a vynikajícím fotoaparátem je Lumia 640 odpovědí Windows Phone na Moto G. Pro přátele, rodinu a kohokoli jiného, s tímto kouskem chybu neuděláte.

Klady: Působivý displej, skvělá výdrž baterie, slušný fotoaparát

Zápory: Vzhled není nejlepší, starší procesor, Windows aplikace zaostávají

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

S Office 365 zdarma, dobrým fotoaparáte a slušnou baterií je Lumia 640 jedním z nejlepších telefonů co se týká poměru cena/výkon.

Klady: Skvělý poměr cena/kvalita, Lumia aplikace pro fotoaparát, v ceně 12 měsíční předplatné Microsoft 365 Personal

Zápory: Slabá nabídka aplikací v obchodu

Recenze na pcadvisor.co.uk – 8/10

Microsoft Lumia 640 je hodnotné vylepšení Lumia 630 a Windows Phone představuje skvělý poměr cena/kvalita. Toto je Motorola Moto G windowsáckého světa s téměř identickou specifikací a nižší cenou.

Klady: Cena/kvalita, snadno se ovládá, skvělý displej

Zápory: Menší výběr aplikací, základní vzhled

8.1 Celkové hodnocení
Skvělý

Microsoft Lumia 640 LTE je kvalitní nízkorozpočtový telefon se skvělým poměrem ceny/výkon. Potěší zejména jasným displejem, skvělým fotoaparátem či dobrou výdrží. Telefon si můžete kdykoli snadno přizpůsobit výměnou barevného zadního krytu. Z nedostatků lze naopak jmenovat slabý přední fotoaparát či průměrný design.

cnet.com
7.2
notebookcheck.net
8.5
techradar.com
9
trustedreviews.com
8
pcadwisor.co.uk
8
Uživatelské hodnocení: 4.2 (1 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte