Recenze Minecraft

Minecraft je originální a revoluční hra, která vás nebude omezovat v naprosto ničem. Okouzlující svět krychlovité grafiky vás okamžitě pohltí a vy budete budovat a budovat, dokud nepadnete vyčerpáním. Tato nezávislovka se navíc pyšní obrovskou komunitou a nadanými vývojáři. Děsně návyková zábava, kterou si musíte vyzkoušet.

KLADY:
 • Originalita
 • Okouzlující vzhled
 • Výrobní systém
 • Velká komunita hráčů
 • Absolutní svoboda stavět si co chcete
 • Nízké systémové požadavky

ZÁPORY:
 • Nedostatek návodu v rámci samotné hry, vše musíte hledat online

Recenze na 3djuegos.com – 9,1/10

Čas od času se objeví titul, který výrazně promění herní průmysl, a Minecraft je jedním z nich. Návykový, velkolepý a plný děsivých možností a loajální hráčské komunity, která každý den přichází se svými výtvory. Minecraft je mistrovské dílo. Hra, kterou musíte vyzkoušet.

 • Hratelnost: 5/5
 • Grafika: 4/5
 • Zvuk: 3/5
 • Inovace: 5/5

Recenze na gamespot.com – 8,5/10

Minecraft je nebezpečný. Můžete si sednout k novému náhodně vygenerovanému světu na rychlou hru, jen abyste se probudili z kreativního oparu a uvědomili si, že jste zapomněli jíst, spát a chodit na záchod. Vždycky je tu ještě jeden tunel, který je třeba vykopat, ještě jedna surovina k vytěžení, ještě jeden nástroj k vyrobení či ještě jedna replika Star Trek Enterprise k vytvoření.

Klady: Hranatý retro styl je okouzlující, výrobní systém má úžasnou hloubku, skvělá rovnováha mezi budováním a dobrodružstvím

Zápory: Ve hře chybí zabudované tutoriály a recepty, některé herní prvky působí nedodělaně

Recenze na hookedgamers.com – 10/10

Minecraft je těžké uchopit, protože je to více než jen hra: je to komunita a myšlenka. Ta, která podnítí nové typy her. Zatímco tradice nám říká, že tu jsou chyby, které by měly být vylepšeny, uděláme lépe, pokud se hře přizpůsobíme takové jaká je. Je to hra, která může existovat pouze tady a teď, protože slaví zázraky digitálního věku, navíc je uchopuje a předává nám snadno ovlivnitelným hráčům. Když přijde na věc, Minecraft je jedinečná velká zábava, ať již hrajete sami či v týmu, a ukázala se být jak fenoménem tak revolucí v hraní. Nechť na něj nikdy nezapomeneme.

Klady: Hluboký výrobní systém, velká a oddaná komunita, absolutní svoboda stavět si co chcete

Zápory: Nedostatek návodu uvnitř hry stěžuje začátek novým hráčům

Recenze na ign.com – 9/10

Minecraft, více než kterákoli jiná hra, není o hraní jedním konkrétním způsobem. Je to otevřený svět, prázdný list, který vás vybízí, abyste se do něho ponořili a dělali si co budete chtít.

Klady: Grafika vypadá napoprvé staře a hloupě, ale vzhled Minecraftu si okamžitě zapamatujete. Skvělá adventura a fantastické hřiště, kde si můžete dělat, cokoli si vysníte.

Zápory: Zvukové efekty jsou občas nepříjemné, nicméně si je zapamatujete. Nedostatek informací uvnitř hry a nepříjemnosti spojené s nastavením hry pro více hráčů jsou občas trochu únavné.

Recenze na gameplanet.co.nz – 9,5/10

Pro každého, kdo hledá vrchol vyjádření a estetické uspokojení, nebo hledá hru s prakticky neomezenými možnostmi a úspěchy, nabízí Minecraft všechno.

Klady: Volnost v podstatě bez omezení. Nadaní vývojáři, kteří skutečně naslouchají své komunitě. Nízké systémové požadavky. Uživatelsky konfigurovatelné módy, pluginy a dedikované servery. Za cenu 20 eur je až směšně levný za to, co nabízí.

Zápory: Některé nápadné chyby související s volbou Javy jako základního jazyka. Stále bez vnitřních instrukcí, v podstatě vše,co se týká výroby si musíte vyhledat online.

9.2 Celkové hodnocení
Vynikající

Minecraft je naprosto originální a revoluční hra, která vás okamžitě pohltí. Vydejte se do retro světa plného krychliček, ze kterých můžete sestavit naprosto cokoli. Kreativitě se v této hře rozhodně meze nekladou. Přidejte oddanou a tvořivou komunitu a máte recept na legendární zábavu, na kterou se hned tak nezapomene.

3djuegos.com
9.1
gamespot.com
8.5
hookedgamers.com
10
ign.com
9
gameplanet.co.nz
9.5
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 nejprodávanější PC hry dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte