Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze a test Mio MiVue 792 WiFi Pro

15. 9. 2020 aktualizováno

recenze Mio MiVue 792 WIFI ProNáš tipTestado.cz

Test autokamer vybral Mio MiVue 792 WiFi Pro jako nejlepší kameru do auta z pohledu ceny a výkonu. Jedná se o vysoce kompaktní zařízení s možností natáčení FHD videí a přikoupení zadního modulu. Nechybí spousta funkci včetně GPS, detekce radarů a mnoha bezpečnostních systémů.

Hodnocení autokamery Mio MiVue 792 WiFi Pro

9.2

Perfektní

Mio MiVue 792 WiFi Pro je kvalitní kamera do auta, která dokáže natočit ostrá denní i noční videa. Kompaktní rozměry a jednoduché ovládání z ní dělají vynikající zařízení. Nechybí spousta funkcí včetně GPS a detekce radarů.

Design a zpracování
9.5
Manipulace a ovládání
9.5
Funkce
9
Displej
9
Kvalita videí
9
Klady
  • Kvalitní denní i noční videa
  • Kompaktní rozměry
  • Spousta bezpečnostních funkcí
  • GPS, detekce radarů, G-senzor
  • Možnost dokoupení zadní kamerky
Zápory
  • Konkurence nabízí vyšší rozlišení videí

Design a zpracování

Recenze Mio MiVue 792 WiFi Pro považuje testovanou autokameru za slušně vypadající model v kompaktním těle. Konstrukce nepostrádá tlačítka pro ovládání a pohyb v menu, hmotnost 112 gramů je tak akorát. Kamerka podporuje microSD karty až do velikosti 128 GB. Praktický držák se snadno instaluje, kamerka se potom rychle sundává.

Manipulace a ovládání

Kamera Mio je kompaktní zařízení, které se snadno ovládá. Přítomná tlačítka na straně konstrukce jsou snadno dostupná každému. Menu je kompletně v češtině, takže nemusí mít obavy ani začínající uživatel. V případě potřeby si lze autokameru z držáku kdykoliv sundat a vzít do ruky.

Funkce

Test kamery do auta Mio odhalil řadu skvělých funkcí. Zařízení podporuje bezdrátovou technologii Wi-Fi, kterou využijete pro snadný přenos dat bez nutnosti zapojení kabelu. Přítomná GPS navigace automaticky ukládá údaje o vaší poloze a rychlosti, systém detekce pohybu začne nahrávat v případě pohybu před vozidlem. Pro bezpečnou jízdu jsou připraveny asistenční systémy ADAS, FCWS a FA. Něčím navíc je varování před radary a možnost dokoupení zadní kamery.

Displej

I přes kompaktní rozměry se můžete těšit z velkého displeje. Obrazovka má poctivých 2,7 palců, takže na ní uvidíte přehledně všechny důležité informace, jako je rychlost, čas nahrávání, zapnuté funkce a jiné.

Kvalita videí

Testovaná kamera do auta Mio MiVue 792 WiFi Pro dokáže natáčet videa až v rozlišení 1920 × 1080 pixelů. Full HD záběry mají 60 snímků za sekundu, takže jsou hezky plynulá. Kvalitní objektiv se stará o vyšší propustnost světla k senzoru, což je skvělé hlavně v případech, kdy panují horší světelné podmínky. Objektiv kamery disponuje úhlem záběru 140 stupňů. Znovu také dodejme možnost zapojení i zadní autokamery.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Rozlišení 1920 × 1080 px
Displej 2,7″
GPS modul
Rychlostní radary
Čeština
Pozorovací úhel 140 °
Kapacita baterie 240 mAh
Hmotnost 112 g
Náš tip

Přečtěte si náš článek o tom jak vybrat kvalitní kameru do auta. Od značky Mio jsme testovali například model MiVue C570.

Nejprodávanější autokamery

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (5 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
Ivan (1. 6. 2021 08:06)

Dobrý den, nějaké hodnocení na internetu uvádí, že autor kameru připevnil na palubní desku, nikoliv na sklo. Tedy vzhůru "nohama". Autor uvádí, že lze video otočit. Je to možné? Děkuji.

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (20. 6. 2021 14:06)

Dobrý den, výrobce doporučuje kameru upevnit na čelní sklo, proto nedoporučuji upevnění na palubní desku a jiná místa.

Odpovědět
Uživatel
Hatatlita (17. 5. 2021 20:05)

Tuto kameru můžu jen doporučit . Koupil jsem Navitel R100 a dvakrát se porouchala tak jsem ji vrátil , koupil Lamax T10 a opět vrátil - špatně upozorňovala na kamery a rušila rádio . MIO 792 funguje perfekně , není nijak složité a mně se líbí a video je kvalitní . Takže supr .

Odpovědět
Uživatel
Mio 792 Wi-Fi Pro (21. 12. 2020 20:12)

Dobrý den zvažují koupit kameru Mio 792 Wi-Fi Pro do auta píšete o ní dobře tak by jste ji nemenili za jinou ? děkuji

Odpovědět
Uživatel
Petr Smejkal (22. 12. 2020 08:12)

Dobrý den, tahle kamera je za mě perfektní. Určitě budete spokojený.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář