Recenze Motorola Moto X Play

Moto X Play je telefon střední třídy, ve kterém se snoubí prémiové vlastnosti s relativně nízkou cenou. Zatímco vyměnitelné kryty potěší milovníky stylu, jeho dlouhá výdrž baterie, výkon a částečná voděodolnost nadchne lidi toužící po dobrodružství. Jen je škoda že voděodolnost není úplná.

KLADY:
  • Možnost vlastní úpravy
  • Částečná voděodolnost
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Výkon

ZÁPORY:
  • V balení chybí turbo nabíječka
  • Špatná kvalita zvuku
  • Voděodolnost by mohla být úplná

Recenze na notebookcheck.net – 8,4/10

Motorola nasadila svůj telefon střední třídy Moto X Play jako konkurenci proti výkřikům svých soupeřů s jejich poměry cena/výkon. Kupující dostane gigantickou baterii, velké množství výkonu a fotoaparát s vysokým rozlišením za cenu pod 400 euro.

Klady: Tuhé pouzdro, příjemný povrch, voděodolnost proti rozlití, lehký, NFC, velké rozlišení fotoaparátu, kvalitní fotky, přesná dotyková obrazovka, extrémně jasná obrazovka, vysoký kontrast, dokonalé pozorovací úhly, dostatečný výkon, nízká spotřeba, velmi dobrá výdrž baterie, dobrý poměr cena/výkon

Zápory: Miracast občas nefunguje, rozšíření přes Moto je občas nesmyslné, GPS potřebuje dlouhou dobu k zachycení signálu, průměrná kvalita hovoru, relativně zbytečné teplo, špatná kvalita zvuku, vysoká maximální spotřeba

Recenze na cnet.com – 8,4/10

Motorola se v posledních letech držela výroby levných, ale úžasných, telefonů, které zaměřila na možnost úpravy designu a upřednostnila výkon před reklamními vlastnostmi. Moto X Play není žádná výjimka.

Klady: Výborná obrazovka a fotoaparát, možnost upravit si vhled, přežije i občasné polití pivem

Zápory: Postrádá luxusní kožený a dřevěný zadní kryt jako má dražší Moto X Style

Recenze na androidauthority.com – 8,5/10

Vedle vlajkové lodi Moto X Style nedávno teď už Lenovem vlastněná firma odhalila lehce levnější zařízení, které však stále může některé zabijácké vlastnosti, design a software, vyložit na stůl. Nese jméno Moto X Play a spojuje prémiové vlastnosti s nízkou cenou. Ale udrží se i v některých klíčových oblastech?

Klady: Výtečný 1080p displej, celodenní výdrž baterie, prémiový design, slušný výkon fotoaparátu, jednoduchý a funkční software

Zápory: Chybí bezdrátová nabíječka, chybí turbo nabíječka, špatná kvalita předního reproduktoru

Recenze na techradar.com – 8/10

Jak název napovídá, Moto X Play je určena pro dobrodružné typy, kteří potřebují baterii běžící tak dlouho jak oni a s konstrukcí co se nerozpadne při nejmenším ťuknutí.

Klady: Výborný fotoaparát, dobrá obrazovka, vysoká výdrž baterie, slušná cena

Zápory: Omezená úprava, není plně voděodolný, chybí bezdrátové nabíjení, turbo nabíječka není součástí balení

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Moto X Play je zatím poslední “motorolácký“ telefon střední třídy, nabízející víc výkonu a větší displej než levnější Moto G, ale peněženku zabolí míň než Moto X Style.

Klady: Fantastický displej, odolná konstrukce, detailní fotoaparát, žádné ošklivé obaly

Zápory: Nekvalitní fotky za nízkého osvětlení, menší výkonové chybky, chybí turbo nabíječka

8.3 Celkové hodnocení
Skvělé

Jeden z posledních špičkových smartphonů střední třídy od Motoroly, Moto X Play, nabízí slušný 5,5 palcový IPS displej, velmi dobrou výdrž baterie a odolnost vůči polití. I přes menší výkonové chybky, nedostatečnou kvalitou fotek v šeru a poněkud horší zvuk je za cenu kolem 9 tisíc Kč stále dobrou volbou i pro náročnější uživatele.

notebookcheck.net
8.4
cnet.com
8.4
androidauthority.com
8.5
techradar.com
8
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte