Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze autokamery Niceboy PILOT Q8

15. 9. 2020 aktualizováno

recenze Niceboy PILOT Q8

Testovaná kamera do auta Niceboy PILOT Q8 nabízí vše, co by měl levnější model mít. Kvalitní Full HD video, funkce navíc a pěkný design. Vyplatí se koupit? Více prozradí podrobná recenze.

Hodnocení autokamery Niceboy PILOT Q8

8.5

Skvělá

Niceboy PILOT Q8 je kvalitní kamera do auta, která dokáže natočit pěkné denní i noční záznamy. Mezi funkcemi najdete GPS, detekci radarů a bezpečnostní systémy. Skvělý levný model!

Design a zpracování
9
Manipulace a ovládání
9
Funkce
8.5
Displej
8
Kvalita videí
8
Klady
  • Hezký a kompaktní design
  • Snadné používání
  • Slušná kvalita FHD videí
  • Bohaté funkce + GPS
  • Menu v češtině
Zápory
  • FHD max. s 30 FPS
  • Bez Wi-Fi
  • Držák není magnetický

Design a zpracování

Niceboy PILOT Q8 je kvalitní kamera do auta, která nabízí pěkné a účelné zpracování. Kromě zdířky pro vsunutí microSD karty nepostrádá ovládací tlačítka a přísavný držák. Ten není bohužel magnetický, což pro všechny řidiče nemusí být úplně pohodlné. Na druhou stranu drží na skle pevně a nehrozí nechtěné uvolnění.

Manipulace a ovládání

Test kamer do auta nás upozornil na pohodlné používání. Autokamera Niceboy je kompaktní, tudíž neomezuje zorné pole řidiče. Napájecí kabel pro nabíjení je dlouhý 3 metry. Ovládání probíhá přes mechanický tlačítka při levé i pravé straně. Srozumitelné piktogramy jasně naznačují, k jaké funkci příslušné tlačítko použít.

Funkce

Recenzovaný model Niceboy PILOT Q8 poskytuje nepřeberné množství funkcí. Pokud hledáte levnou kameru s řadou pokročilých technologií, Niceboy PILOT Q8 je pro vás ideální volbou. Jmenovitě mluvíme o parkovacím módu, nahrávání ve smyčce, asistenčních systémech (LDWS, FCWS…), GPS modulu a detekci radarů. Samozřejmostí je praktický G-senzor a ochrana dat proti přemazání. Na Wi-Fi se bohužel nedostalo.

Displej

Autokamera Niceboy disponuje zobrazovacím panelem o velikosti 2,7 palců. Právě takový rozměr je dnes vítaným standardem: na jednu stranu na displeji vidíte všechny potřebné informace, na stranu druhou není příliš rozložitý, aby vám překážel během jízdy.

Kvalita videí

Testovaný typ PILOT Q8 dokáže pořídit kvalitní záznam v rozlišení Full HD. Maximální rozlišení 2560 × 1080 pixelů zajistí ostré detaily, čitelnost registračních značek automobilů a okolí. O špičkovou kvalitu videa se stará výkonný čip Ambarella A7 a celoskleněná optika s 170° úhlem. Doporučený model je schopen natočit v pěkné kvalitě i noční videa.

Klíčové vlastnosti Hodnoty
Rozlišení 2560 × 1080 px
Displej 2,7″
GPS modul
Rychlostní radary
Čeština
Pozorovací úhel 170 °
Kapacita baterie Li-Pol
Hmotnost
Náš tip

Žebříček nejlepších kamer do auta najdete ve velkém srovnávacím testu autokamer letošního roku.

Nejprodávanější autokamery

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (21 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář
Uživatel
MR. T (15. 6. 2021 16:06)

Nejlepší autokamera na trhu!

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář