Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze elektrokoloběžky Ninebot eKickScooter ZING A6

14. 3. 2022 aktualizováno

dětská elektrokoloběžka Ninebot eKickscooter A6

Ninebot eKickscooter A6 představuje ideální elektrokoloběžku pro děti za dostupnou cenu. Je lehká, praktická a dětem se bude pohodlně ovládat. Další podrobnosti se dočtete v naší recenzi, ve které hodnotíme mimo jiné také rychlost, dojezd a výdrž baterie.

Hodnocení elektrokoloběžky Ninebot eKickScooter ZING A6

4

Dobrá

Ninebot eKickScooter ZING A6 je krásná elektrická koloběžka pro malé děti, kterým nevadí nižší dojezd a rychlost. Naopak ocení jednoduché přenášení a ovládání. Vypichujeme pestré osvětlení a nízkou cenu.

Konstrukce a design
6
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
3
Výdrž baterie a nabíjení
3
Klady
  • Velmi lehká
  • Pevná a bezpečná konstrukce
  • Hezké osvětlení
  • Jednoduché ovládání
  • Tři rychlosti jízdy
  • Automatické zapnutí a vypnutí (šetří baterii)
Zápory
  • Nižší dojezd
  • Nosnost do 40 kg
  • Bez předního světla (je potřeba?)

Konstrukce a design

Konstrukční zpracování elektrokoloběžky Ninebot eKickScooter ZING A6 je pro děti jako stvořené. Chytlavá zelená barva se bude malým jezdcům líbit, velmi hezké je také podsvícení předního kola a základny.

Testovaný model eKickScooter ZING A6 je extrémně lehký. Váží pouhých 4,6 kg. O kvalitu se však bát nemusíte. Rám je vyroben z houževnaté pevné oceli. Nášlapná plošina poskytuje stabilní zážitek z jízdy. Díky zvýšené odolnosti IPX4 dětské el. koloběžce Ninebot neublíží stříkající voda. Nosnost se pohybuje do 40 kg.

Hodnocení elektrokoloběžky Ninebot eKickScooter ZING A6

Výrobce nezapomíná ani na bezpečností prvky. Dětský model Ninebot eKickScooter ZING A6 je vybaven zadní nášlapnou brzdou, která okamžitě reaguje. Zadní blatník zároveň slouží pro změnu jízdních režimů. Stačí dvakrát poklepnout (v klidovém stavu).

Jak si můžete povšimnout, přítomny jsou také odrazky. Ambientní osvětlení (LEDky) kola a nášlapné desky zajišťuje vysokou míru bezpečnosti.

Testovaný typ Ninebot eKickScooter lze také snadno složit. Stačí povolit dva šroubky v blízkosti řídítek.

Konstrukce a design Ninebot eKickscooter A6

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Jako správná dětská elektrokoloběžka Ninebot eKickScooter ZING A6 dosahuje nižší maximální rychlosti, než je povolená hranice (v ČR je stanovena na 25 km/h). Hodnocený model značky Ninebot dosahuje max. rychlosti 12 km/h.

Akcelerace probíhá klasicky odrazem nohou. Pohon zajišťuje 60W elektromotor. Testovaný model využívá tři úrovně režimu: pomalý, rychlejší a nejrychlejší.

Jízdní vlastnosti jsou u dětského eKickScooteru na vysoké úrovni. Plocha na dětské nožky je dostatečně široká a dlouhá, pneumatiky (5″ přední, 4″ zadní) jsou odolné a rukojeti jsou vyrobeny z protiskluzového materiálu.

Výdrž baterie a nabíjení

Ačkoliv hodnotíme dětskou elektrickou koloběžku, Ninebot eKickScooter ZING A6 má překvapivě výkonnou baterii. Kapacita 2,5 Ah (27 Wh) patří mezi vyšší. Počítat můžete s dojezdem kolem 5 km. Doba nabíjení se pohybuje kolem třech hodin.Výdrž baterie a nabíjení - Ninebot KickScooter ZING A6

Testovaný model Ninebot eKickScooter ZING A6 vlastní indikátor baterie. Jakmile se blíží čas dobití, okolí bude informováno. Výdrž baterii prodlužuje automatické zapnutí a vypnutí. Pokud nebude vaše dítě koloběžku používat, po 30 sekundách se automaticky vypne. Baterie se tak zbytečně nevybíjí.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 12 km/h
Výkon 60 W
Dojezd 5 km
Kapacita baterie 2,5 Ah (27 Wh)
Rychlost dobíjení 3 hod.
Hmotnost 4,6 kg
Nosnost 40 kg
Průměr kol 5″ přední, 4″ zadní

Oblíbené elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (22 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář