Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Žebříček elektrokoloběžek

Recenze a test elektrokoloběžky Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 - nejlepší dětská elektrokoloběžka

Test elektrokoloběžek vybral jako nejlepší model Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 dětské kategorie. Oproti konkurenci nabízí neuvěřitelný dojezd 65 kilometrů a vysoký výkon 350 W.

Hodnocení elektrokoloběžky Ninebot Kickscooter MAX G30

8.8

Skvělá

Recenze dětské elektrokoloběžky Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 prozradila, že se jedná o nejlepší model své kategorie. Chválíme hlavně dlouhý dojezd, kvalitní konstrukci, rekuperaci a podporu mobilní aplikace. Vadou na kráse může být vyšší pořizovací cena a hmotnost.

Konstrukce a design
8.5
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
8
Výdrž baterie a nabíjení
10
Klady
  • Kvalitní konstrukce
  • Podpora mobilní aplikace (Android, iOS)
  • Dlouhá výdrž
  • Integrovaná nabíječka a rychlé dobíjení
  • Rekuperace
  • Bohaté bezpečnostní prvky
  • Uveze i dospělého
Zápory
  • Vysoká hmotnost
  • Vyšší cena

Konstrukce a design

Dětská elektrokoloběžka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 váží pouhých 18 kilogramů. Konstrukce unese řidiče o maximální hmotnosti 100 kilogramů. Elektrická koloběžka je skládacího typu. Skvělá vlastnost na pohodlnou přepravu.

Testovaný model vlastní LED osvětlení na přední i zadní straně včetně brzdových světel a bočních reflexních prvků. Pro diagnostiku stavu, zajištění proti krádeži, nastavení omezovače a tempomatu využijete aplikaci. Ta je dostupná pro OS Android a iOS.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Maximální rychlost elektrické koloběžky Ninebot se pohybuje na hranici 25 km/h. Díky velké baterii ujedete na jedno nabití s koloběžkou až 65 kilometrů. O pohon se stará kvalitní bezkontaktní motor. Zadní pohon je výborný pro efektivní akceleraci a stabilitu.

Skvělé jízdní vlastnosti zajišťuje pokročilý brzdový systém a 10palcová bezdušová kola. Nepotřebují údržbu a dokonale tlumí nárazy během jízdy. Při cestování budete mít k výběru 3 režimy jízdy: Eco, Drive a Sport. Záleží jenom na vás, jaký si vyberete.

Náš tip

Další inspiraci můžete načerpat z článku s nejlepšími elektrokoloběžkami. Náročným jezdcům doporučujeme nejrychlejší elektrokoloběžky.

Výdrž baterie a nabíjení

Recenzovaná dětská elektrokoloběžka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 disponuje vysokou kapacitou baterie 15,3 Ah. Takový parametr zajistí neuvěřitelný dojezd až 65 kilometrů!

Součástí elektrické koloběžky je integrovaná rychlonabíječka o výkonu 3 A. Na cestu vám proto stačí pouze kabel. V případě potřeby je možné připojit také výkonnější externí nabíječku s výkonem až 5 A. Rychlost nabíjení z úplného vybití na maximální kapacitu se pohybuje mezi 3-5 hodinami.

Něčím navíc je přítomná rekuperace, která zamezí zbytečnému plýtvání energie. Když brzdíte nebo jedete z kopce, tak se baterie dobíjí.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 25 km/h
Výkon 350 W
Dojezd 65 km
Kapacita baterie 15,3 Ah
Rychlost dobíjení 3-5 hod. (integrovaná nabíječka)
Hmotnost 18 kg
Nosnost 100 kg
Průměr kol 10″
Náš tip

Pokud vás vítězný model nezaujal, podívejte se na dětské elektrokoloběžky.

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (68 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář