Cena / kvalita

Recenze OnePlus 2

Nová vlajková loď OnePlus 2 překvapí nejen svou nízkou cenou, ale i extrémně vysokým výkonem, který zaskočí nejednoho uživatele. V jejím kovovém těle na první pohled zaujme 5,5 palce velký Full HD displej opatřený sklem Gorilla Glass. Pod ním se ukrývá našlapané 8mi jádro a 4GB RAM. Při životě ho pak drží baterie s lehce nadprůměrnou kapacitou 3300mAh.

KLADY:
 • Vysoký poměr cena/výkon
 • Dobrá výdrž baterie
 • Kvalitní obrazovka
 • Podpora LTE
 • USB typu C

ZÁPORY:
 • Topí
 • Nemá možnost rozšíření vnitřní paměti
 • USB typu C nepřidalo žádné zásadní zlepšení

Recenze na notebookcheck.com – 8,7/10

Druhý smartphone od stále poměrně mladé čínské společnosti je znovu síla. Kromě mnoha malých vylepšení se zlepšil i design. Nový Snapdragon a také operační systém jsou samozřejmostí, ale stále to není dost na vlajkové lodě.

Klady: Dobrý displej, vyměnitelný zadní kryt, dual-SIM s podporou LTE, dobrá kvalita zvuku, 4 GB paměť, USB typu C

Zápory: Nemá NFC, nestabilní Miracast, fotoaparát během natáčení velmi tlačí, chybí možnost rozšířit vnitřní úložiště, chybí turbo nabíječka, nemá ani MHL ani podporu SlimPortu

Recenze na cnet.com – 7,8/10

Obklopen mnoha řečmi, OnePlus 2 je smartphone obsahující výborný fotoaparát, super rychlý 8 jádrový procesor a kovovou konstrukci, v balení které stojí mnohem méně než byste očekávali u typického špičkového telefonu – i když OnePlus 2 jim šlape na paty.

Klady: Špičkový výkon za nízkou cenu, výborný zadní fotoaparát

Zápory: Postrádá rychlé a bezdrátové nabíjení, USB typu C nenabízí žádné zlepšení výkonu, některé části softwaru potřebují doladit

Recenze na androidauthority.com – 8,3/10

OnePlus 2 je velmi dobře a krásně navržené, nicméně pod povrchem má několik do očí bijících chyb.

Klady: Kovový rám, výborný design, displej je lepší než kdy dřív, výkon je úžasný pokud ho nekazí software, hodně nových schopností, dobrá výdrž baterie

Zápory: USB typu C je sice hezké, ale nepřidalo nic (ani rychlé nabíjení), pomalá aplikace fotoaparátu, operační systém Oxygen má ještě mouchy, občas padá, nemá NFC

Recenze na techradar.com – 9/10

OnePlus to zvládlo. Dokázalo znovu spojit krásu a výkon v telefonu, který po svém předchůdci převzal mnohé a přesto neztratil svoji přitažlivost.

Klady: Krásný a jasný displej, výborné provedení, nízká cena

Zápory: Může hřát, žádný slot na microSD, není NFC, chybí rychlé nabíjení, pomalé tlačítko „domů“

Recenze na pcquest.com – 8/10

Po vydání vlajkové lodi OnePlus One jsme byli všichni překvapeni ohlášením velice nízké ceny a vysokého výkonu jeho nástupce, OnePlus 2. Bude ale stačit svým konkurentům?

Klady: Dobrý výkon, skvělé vlastnosti

Zápory: Balení neobsahuje sluchátka, při hovoru se zahřívá

8.4 Celkové hodnocení
Skvělé

OnePlus 2 je výkonný telefon za skvělou cenu. Jeho robustní design a jasný displej zaujmou nejednoho kolemjdoucího, zatímco výkon a hardwarové parametry potěší především majitele. Je jen na škodu, že výdrž baterie není větší než průměrná a že se telefon zbytečně zahřívá.

notebookcheck.com
8.7
cnet.com
7.8
androidauthority.com
8.3
techradar.com
9
pcquest.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte