Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Oneplus 2

9. 12. 2016 aktualizováno

OnePlus 2

OnePlus 2 je vysoce kompetentní smartphone, který se může pochlubit řadou prvotřídních funkcí, které ho činí atraktivním pro uživatele střední a vyšší třídy. S tělem z odolné slitiny hliníku a hořčíku a detaily z nerezové oceli telefon oplývá exkluzivním designem.

OnePlus 2 pohání 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810, který ve spojení s 4 GB RAM zajišťuje hladký chod i při náročném multitaskingu. 64 GB interní paměť je dostatečná pro ukládání aplikací, fotografií a videí, i když absence slotu pro paměťové karty může být pro některé uživatele nevýhodou.

Telefon se může pochlubit 5,5palcovým IPS displejem s FullHD rozlišením 1920 x 1080 bodů, který poskytuje vynikající zobrazení s přirozenými barvami a širokými pozorovacími úhly. Tato vlastnost je důležitá pro uživatele, kteří často sledují multimédia na svých telefonech.

Fotoaparáty na OnePlus 2 jsou také silným prodejním argumentem. 13 Mpix hlavní kamera s optickou světelností f/2.0 je schopna pořizovat ostré a živé snímky, zatímco 5 Mpix přední kamera je skvělá pro videohovory a selfie.

Jednou z nejzajímavějších funkcí OnePlus 2 je podpora pro dvě SIM karty, což umožňuje uživatelům mít dvě telefonní čísla v jednom zařízení. To je obzvláště užitečné pro ty, kteří chtějí oddělit svůj pracovní a osobní telefon.

Jako operační systém slouží OxygenOS, což je verze Androidu 5.1 Lollipop s přizpůsobeným uživatelským rozhraním a doplňkovými funkcemi od OnePlus. Některým uživatelům může chybět nejnovější verze Androidu, ale systém OxygenOS nabízí řadu užitečných funkcí a je velmi intuitivní.

Celkově je OnePlus 2 výkonným smartphonem, který nabízí skvělou hodnotu za peníze. Jeho silné stránky zahrnují výkonný procesor, velkou paměť, kvalitní displej a vynikající fotoaparáty. Na druhé straně absence slotu pro paměťovou kartu a starší verze Androidu mohou být pro některé uživatele nevýhodou.

Kromě toho, přestože baterie s kapacitou 3300 mAh nabízí celodenní výdrž, absence podpory pro rychlé nebo bezdrátové nabíjení může být dalším omezením, které by někteří uživatelé mohli považovat za nevýhodu.

Telefon také podporuje konektivitu 4G LTE pro rychlé mobilní datové připojení, stejně jako Wi-Fi a Bluetooth. Je zde také USB-C konektor, což byla v době uvedení na trh relativně nová technologie a ne všechny telefony ji měly.

Kromě standardních bezpečnostních funkcí, jako je zadní otiskový senzor pro rychlé a bezpečné odemykání, je zde také přepínač režimu “Alert Slider”, který umožňuje uživatelům snadno přepínat mezi tichými, prioritními a všechny upozorněními, aniž by museli zapnout telefon.

Vzhledem k ceně a funkcím je OnePlus 2 dobrou volbou pro uživatele, kteří hledají kvalitní smartphone, ale nechtějí utratit tolik, kolik stojí prémiové modely od výrobců jako je Apple nebo Samsung. To z něj činí jednoho z nejlepších telefonů v jeho cenové kategorii.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář