Recenze Philips 22PFT4000

Kompaktní LED televizor Philips 22PFT4000 s úhlopříčkou pouhých 22 palců je ideální do kuchyně, dětského pokoje či na chalupu. Vzhledem k rozměrům ho lze využít i jako monitor k počítači. Potěší jak dobrým obrazem ve Full HD, tak i pěkným zvukem. Skvělá je i podpora vysílání DVB-T2, jež bude v ČR standardem od roku 2021. Jako hlavní nedostatek je na druhou stranu třeba zmínit nepovedenou konstrukci nožiček, kvůli kterým je obrazovka nakloněná mírně dozadu.

KLADY:
  • Dobrý obraz i zvuk
  • Rozměry
  • Podpora DVB-T2

ZÁPORY:
  • Šikmé nožičky
  • Řazení programů

Uživatelské recenze na amazon.it – 8,6/10

8 zákazníků italského Amazonu dává televizi Philips 22PFT4000 průměrnou známku 4,3 z 5. Poskytuje krásné a živé barvy a rozměrově je ideální do malé místnosti, například kuchyně. Případně ji lze použít i jako počítačový monitor.

Klady: Skvělý obraz, intuitivní ovládání, hezký vzhled, podpora DVB-T2

Zápory: Nastavitelné nohy mohou být pro někoho nízké, složité řazení kanálů

Uživatelské recenze na alza.cz – 8,6/10

9 uživatelů české alzy hodnotí tuto televizi v průměru 4,3/5. Jedná se o malou, slušně vybavenou telku, která splní vaše očekávání. Pouze stojánek nemusí vyhovovat každému. Celkově nákup modelu 22PFT4000 doporučuje 88% zákazníků.

Klady: Malá, dobrý obraz i zvuk, cena

Zápory: Stojan, menu by mohlo být jednodušší

Uživatelské recenze na datart.cz – 8/10

14 zákazníků Datartu dává tomuto modelu známku 4/5. S nákupem jsou vesměs spokojeni, i když pár výhrad by se našlo.

Zápory: Nelze jednoduše změnit pořadí programů, příšerný návod k obsluze

Uživatelské recenze na heureka.cz – 8,9/10

Průměr z 27 hodnocení na heureka.cz je 89%. Výborný „druhý“ televizor do kuchyně nebo dětského pokoje. Má velmi pěkný obraz, jednoduché ovládání a příznivou cenu. Hlavním nedostatkem je stojan, kvůli kterému je obrazovka nakloněná dozadu. Je proto lepší přikoupit závěs na stěnu.

Klady: Velikost, super rozlišení a barvy, cena, jednoduché ovládání, dobrý zvuk

Zápory: Mírně šikmé nastavení stojánků

8.5 Celkové hodnocení
Skvělá

Televize Philips 22PFT4000 zaujme kompaktními rozměry (úhlopříčka 56 cm), krásným Full HD obrazem a dobrým zvukem. Potěší i přítomnost přijímače DVB-T2. Z nedostatků lze zmínit podivně řešený stojánek a špatné řazení programů. Celkově jde však o levnou malou TV, vhodnou do menší místnosti.

Uživatelé amazon.it
8.6
Uživatelé alza.cz
8.6
Uživatelé datart.cz
8
Uživatelé heureka.cz
8.9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte