Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Žebříček elektrokoloběžek

Recenze a test elektrokoloběžky Powero City

27. 9. 2020 aktualizováno

recenze Powero CityVítěz testuTestado.cz

Test elektrokoloběžek porovnal spoustu modelů a vybral Powero City jako nejlepší mezi skládacími elektrickými koloběžkami. Je rychlá, skladná, lehká a podporuje řadu funkcí. Hledáte raději pořádný výkon? Potom doporučujeme City Boss D1000.

Hodnocení elektrokoloběžky Powero City 8

8

Skvělá

Powero city je kvalitní elektrická koloběžka, která vyniká vysokou kompaktností, skvělým dojezdem, poctivým zpracováním a funkcemi navíc. Uveze až 125 kg živé váhy. Vítěz ve své kategorii!

Konstrukce a design
9
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
7
Výdrž baterie a nabíjení
8
Klady
  • Velmi skladná elektrokoloběžka
  • Lehká a kvalitní konstrukce
  • Slušná rychlost a dojezd
  • Nosnost 125 kg
  • Rychlé nabíjení
  • Rekuperace
Zápory
  • Maximálně skladná = není co vytknout

Konstrukce a design

Elektrokoloběžka Powero City 8 představuje vrchol kategorie skládacích modelů. Konstrukční zpracování je vskutku precizní. Zaujalo nás použití leteckého hliníku, kvalitní odpružení a přítomnost elektromagnetické rekuperační brzdy.

Na recenzovaném stroji se nám líbí sympaticky nízká hmotnost 11,3 kg. Doporučený model je proto vhodný i pro fyzicky méně zdatnější řidiče. Složit lze během několika okamžiků. Nosnost se přitom pohybuje na vysokém čísle 125 kg.

Přítomná 8″ kola znamenají pohodlnou jízdu ve městě, na nezpevněný povrch nebo terén se ale nehodí (příliš malý průměr). Pro náročnější doporučujeme terénní elektrokoloběžky.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Maximální rychlost se pohybuje kolem 36 km/h. To je slušné číslo, za které se recenzovaný model Powero City 8 stydět nemusí. O pohon se stará výkonný 500W motor, jenž zvládne náročné stoupání až do 25 stupňů.

Majitelé elektrokoloběžky oceňují přítomnost rekuperace, která dobíjí baterii při brzdění nebo jízdě z kopce. Koloběžka Powero má výkonná LED světla, piezo-elektrický zvonek a tempomat pro udržení stálé rychlosti bez námahy.

Náš tip

Pokud vám recenzovaná e-koloběžka Powero City nevyhovuje, podívejte se na test elektrických koloběžek.

Výdrž baterie a nabíjení

Hodnocená ekoloběžka vlastní kvalitní baterii Samsung. Kapacita 10,5 Ah (378 Wh) zvládne úctyhodný dojezd až 40 kilometrů! Překvapivě rychlé je i nabíjení, které trvá z nuly na maximálních 100 procent přibližně 3-4 hodiny.

Klíčové vlastnosti Parametry
Max. rychlost 36 km/h
Výkon 500 W
Dojezd 40 km
Kapacita baterie 10,5 Ah
Rychlost dobíjení 3-4 hod.
Hmotnost 11,3 kg
Nosnost 125 kg
Průměr kol 8″

Nejprodávanější elektrokoloběžky

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (15 hlasů)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář