Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Finanční služby

Recenze Profi Credit

5. 7. 2022 aktualizováno

nebankovní půjčka ihned Profi Credit recenze

Díky nebankovní půjčce Profi Credit můžete čerpat až 150 tisíc Kč. Podnikatelský úvěr využijí OSVČ i živnostníci. Podrobné podmínky, včetně možných výhod, najdete v naší podrobné recenzi.

Chcete výhodnou malou půjčku? Doporučení naleznete v našem testu nejlepších mikropůjček.

Hodnocení nebankovní půjčky od Profi Credit

Historie a současnost

Společnost Profi Credit je součástí mezinárodní finanční skupiny Profireal Group, která působí v několika evropských zemích a na Filipínách. Na českém trhu působí Profi Credit od roku 2000.

Profi Credit půjčka pro podnikatele hodnocení

Produkty a možnosti

Portfolio společnosti zahrnuje především pojištěnou půjčku. Získat můžete až 150 tisíc Kč. Pokud máte větší počet úvěrů, oceníte možnost konsolidace. Podnikatele osloví podnikatelská půjčka.

 • Pojištěná půjčka
 • Podnikatelská půjčka
 • Konsolidace úvěrů

Pojištěná půjčka

Čerpat můžete finanční prostředky od 10 tisíc Kč do 150 tisíc Kč. Roční úrok začíná na hodnotě 7,41 %. RPSN se pohybuje mezi 27,37 % a 89,8 %. Splácet lze od 12 do 48 měsíců. Úvěr lze využívat opakovaně, případně požádat o odložení splátek. Součástí úvěru je pojištění schopnosti splácet. Na výběr máte ze tří variant.

Podnikatelská půjčka

Úvěr pro podnikatele s možností čerpat až 250 tisíc Kč. Podmínky půjčky řeší bankovní poradci vždy individuálně. V případě uzavření smlouvy získáte peníze na účet do 24 hodin.

Pozor

Podnikatelskou půjčku získáte pouze pokud podnikáte nejméně 24 měsíců.

Konsolidace úvěrů

Sloučit můžete až šest půjček s celkovou hodnotou do 250 tisíc Kč. RPSN začíná na hodnotě 7,67 %. Podrobnosti zjistíte po odeslání poptávky. Podmínky jsou ovšem velmi podobné pojištěné půjčce.

Jak získat půjčku a potřebné doklady

nebankovní půjčka od Profi Credit hodnocení

Podmínky pro schválení půjčky se příliš neliší od jiných nebankovních institucí. Kromě standardních podmínek v podobě věku nad 18 let nebo vlastním bankovním účtu, musíte doložit i trvalý příjem. Profi Credit akceptuje také doklad o pobírání důchodu nebo specifické příjmy z pronájmu či renty. Samozřejmě na vás nesmí být uvalena exekuce nebo insolvence.

 • Věk minimálně 18 let
 • Občan ČR/povolení k trvalému pobytu
 • Doložení pravidelného příjmu
 • Vlastní bankovní účet
 • Žádná exekuce nebo insolvence

Jak postupovat při žádosti o půjčku

Profi Credit nebankovní půjčka online recenze

Profi Credit nastavuje podmínky úvěrů individuálně. Na finanční kalkulačce si zvolíte výši půjčky a dobu splácení, které společně se základními osobními údaji odešlete ke zpracování. Během několika minut se vám telefonicky ozve finanční poradce a provede vás dalšími kroky žádosti. Podpis smlouvy lze uskutečnit při osobní schůzce i online pomocí ověřovací platby na účet.

Náš tip

Finanční poradce vás kontaktuje pouze v pracovní době, tedy v pracovní dny od 8:00 do 16:30.

 1. Vyplnění elektronického formuláře
 2. Telefon od finančního poradce
 3. Uvedení doplňujících údajů
 4. Podpis smlouvy (ověřovací platba/osobně)
 5. Výplata finančních prostředků
Testado radí

Hledáte vhodnou půjčku do výplaty? Poradíme vám v našem srovnání nejlepších půjček před výplatou.

Související produkty a služby

Předčasné splacení

Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit. Podmínkou je předem splacení oznámit. Mimořádná splátka je zatížena poplatkem ve výši 0,5 % nebo 1 % z předčasně splacené částky, včetně nesplaceného úroku. Výše poplatku závisí na době zbývající do původně sjednaného konce úvěru. Pokud přesáhne rok, je poplatek 1 %, pokud zbývá méně než rok, je poplatek 0,5 %.

Odložení splátek

Odložit splátku můžete až třikrát během trvání úvěru. Musíte ovšem splnit některou z pěti podmínek. Zahrnují dlouhodobou péči o člena domácnosti, úmrtí v rodině, živelnou pohromu, dluh na straně zaměstnavatele nebo ztrátu zaměstnání.

Testado radí

Odklad splátky vždy řešte před termínem splatnosti.

Pojištění schopnosti splácet

Vybrat si můžete ze tří balíčků. Základní balíček C stojí 3,33 % z měsíční splátky a zahrnuje pouze smrt následkem úrazu nebo invaliditu třetího stupně. Balíček A stojí 10 % z měsíční splátky. Bere v potaz pracovní neschopnost i smrt bez ohledu na příčinu. Nejdražší balíček B stojí 13,95 % z pravidelné splátky. Obsahuje vše z balíčku A, navíc doplněného o ztrátu zaměstnání či závažné onemocnění.

Pojistné plnění zahrnuje úhradu zbývajícího dluhu i proplacení až 12 měsíčních splátek.

variabilní pojištění schopnosti splácet od Profi Credit

Co dělat když nemohu splácet včas

Pokud nemůžete odložit splátku, neprodleně kontaktujte finančního poradce společnosti Profi Credit. Pokusí se společně s vámi najít individuální řešení vzniklých potíží.

Testado radí

Vždy řešte finanční potíže co nejdříve! Doporučujeme kontaktovat infolinku Profi Credit včas.

Když se zpozdíte se splátkou o 30 a více dnů, bude úvěrová společnost požadovat pokutu ve výši 249 Kč (u splátek do 999 Kč měsíčně) nebo 499 Kč (u splátek nad 999 Kč měsíčně). Dále musíte uhradit náklady z prodlení ve výši 200 Kč u každé splátky zpožděné nejméně o 15 dnů. Zpoždění delší než 65 dnů vede k zesplatnění úvěru a nutnosti okamžitě uhradit veškeré pohledávky vůči úvěrové společnosti, včetně zbývající nesplacené části půjčky.

 • Poplatek 200 Kč (prodlení 15 dnů)
 • Poplatek 249 Kč/499 Kč (prodlení 30 dnů)
 • Zesplatnění půjčky (prodlení 65 dnů)

Zákaznická podpora

Infolinka pracuje každý všední den od 8:00 do 16:30. Využít můžete také živý chat na webových stránkách nebo e-mail. Profi Credit provozuje několik poboček. Naleznete je v Praze, Brně, Plzni nebo Pardubicích.

Důležité informace naleznete na webových stránkách. Bohužel nejsou příliš intuitivní. Potřebné údaje můžete chvíli hledat. Ani smlouvy nejsou dostatečně graficky členěné a vyžadují zvýšenou pozornost při hledání konkrétních údajů.

Charakteristika půjčky Profi Credit

Vlastnosti půjčky
Shrnutí
Výše půjčky 10 tisíc Kč – 150 tisíc Kč
Typ půjčky
Nebankovní bezúčelová
Splatnost
12 – 48 měsíců
Způsob poukázání
Bankovní převod
První půjčka zdarma
×
RPSN
27,37 % až 89,8 %
Možnost předčasného splacení (poplatek 0,5 % nebo 1 %)
Způsob sjednání půjčky
Online/osobně
Nutná registrace
Půjčí s negativním záznamem v registrech? ✔ 
Co když mám exekuci?
×
Půjčí, když mám insolvenci?
×
Občanství
Musím vlastnit bankovní účet?
Dokládám příjem?

Závěrečné hodnocení půjčky Profi Credit

7.8

Výborná

Profi Credit nabízí běžné i podnikatelské půjčky s možností konsolidace úvěrů. Součástí smlouvy je pojištění schopnosti splácet. Vybrat si můžete ze tří variant s odlišným plněním i cenou. Nevýhodou je poplatek za předčasné splacení i neintuitivní web.

Výše možné půjčky
6
Poplatky a penále
7.5
Rychlost sjednání půjčky
9
Schvalovatelnost
7.5
Zákaznická podpora
9
Klady
 • Sjednání z domu
 • Pojištění schopnosti splácet
 • Rychlé vyřízení
 • Možnost odložit splátky
Zápory
 • Přesné podmínky zjistíte až po odeslání poptávky
 • Neintuitivní web
 • Poplatek za předčasné splacení
 • Půjčit si můžete nejvýše 150 tisíc Kč

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (61 hlasů)

Autor recenze

Milan Boháček
Milan Boháček

Technologický nadšenec se zvláštní zálibou v letectví a astrofyzice. Nemůže se dočkat dalšího letu Starship. Ve volných chvílích sleduje sci-fi seriály a baví se hraním šachu. Stres odbourává při vaření. Díky 3D tiskárně si plní dětské sny, takže modely raket, vetřelců a dinosauřích koster začínají pomalu přetvářet jeho byt v pravé nerdí doupě. Můj Facebook.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář