Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Finanční služby

Recenze krátkodobé půjčky Kamali

23. 1. 2024 aktualizováno

Nejvýhodnější online rychlá půjčka před výplatou Kamali – recenze krátkodobých půjček

Půjčka Kamali je produktem známé úvěrové společnosti Home Credit. Ta byla založena v roce 1997 a je součástí globální fintech skupiny PPF. Jedné z největších na světě. Home Credit nenabízí jen rychlou půjčku do výplaty Kamali, ale také úvěry na auta, konsolidace půjček, kreditní karty a další zajímavé služby. Součástí Home Credit jsou i známé a oblíbené značky jako Air Bank a Zonky.

Vraťme se ale k samotné online půjčce Kamali. Ta se od 1. února 2017 stala součástí nebankovního sektoru půjček a nahradila tak svou předchůdkyni, Japonskou půjčku. Peníze od Kamali jsou klasickou krátkodobou půjčkou. Společnost vám zapůjčí 1 000 – 30 000 Kč na 30 dní. Přitom poskytuje pro nové klienty první půjčku zdarma, tedy bez poplatků a úroků (podmíněno splacením tohoto úvěru do 14 dnů). Rychlá online půjčka od Kamali se stala vítězem našeho velkého testu nejvýhodnějších půjček do výplaty.

1. Hodnocení krátkodobé půjčky do výplaty Kamali

8.8

Skvělá

V případě, že uhradíte svůj závazek včas a najednou, stává se krátkodobá půjčka od Kamali opravdu tou nejlevnější nebankovní půjčkou na trhu. Za každou zapůjčenou tisícikorunu zaplatíte na úrocích jen 33 Kč, což je mnohonásobně méně než u jiných nabídek. Vyřízení žádosti je velice jednoduché a rychlé. V případě potřeby je možné kontaktovat call centrum na kterém vám zodpoví veškeré vaše dotazy a pomohou s vyplněním žádosti. Nejlepší nebankovní půjčka našeho výběru!

Výše možné půjčky
8
Poplatky a penále
9
Rychlost sjednání půjčky
10
Schvalovatelnost
7
Zákaznická podpora
10
Klady
  • Rychlé vyřízení
  • Nízké úroky
  • Přehledná mobilní aplikace
  • Transparentnost
  • Bez ručitele a zástavy
  • Bez dokládání příjmu
Zápory
  • U první půjčky zdarma kratší doba splatnosti
  • Maximální výše půjčky 20 000 Kč
  • Nepůjčují lidem v insolvenci a exekuci
  • Kontrolují registr dlužníků

2. Podmínky pro získání půjčky a potřebné doklady

K získání rychlé online půjčky od Kamali je nezbytné být občanem ČR nebo některé ze zemí EU a být starší 18ti let. Vlastnit bankovní účet na své jméno a provést registraci na stránkách www.kamali.cz. Nebankovní úvěrová společnost Kamali používá k ověření schopnosti splácet všech dostupných registrů, pokud jste tedy v insolvenci, exekuci nebo registru dlužníků nebude vám půjčka poskytnuta. Není potřeba mít ručitele ani zastavovat majetek. Dále není nutné dokládat potvrzení o příjmu ani být zaměstnancem. Připravte si jen občanský průkaz, číslo účtu a telefon.

3. Jak postupovat při žádosti o půjčku od Kamali

K vyplnění online formuláře budete potřebovat občanský průkaz, bankovní účet a mobilní telefon. Po zvolení částky, kterou si chcete půjčit, je potřeba vyplnit jméno, státní příslušnost, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Následuje zadání adresy trvalého pobytu a kontaktních údajů, v tomto případě telefonu a e-mailové adresy. Pak zbývá už jen vyplnit příjmy a výdaje vaší domácnosti spolu s druhem vašeho zaměstnání a dostáváte se do finále. Zadáte číslo vašeho účtu spolu se souhlasem o ověření bonity prostřednictvím společnosti TelcoScore.

Zkontrolujete veškeré vámi doposud zadané údaje a odešlete. Kamali vám při této příležitosti nabídne možnost přikoupení služby bezpečná splátka a sms upozornění. (Těm se budeme věnovat později) Ověření žádosti trvá jen 60 sekund, poté vás společnost vyzve k ověření totožnosti přes bankovní identitu a první přihlášení do klientské části Kamali.cz. Zbývá podepsat smlouvu, samozřejmě online, a peníze míří na váš účet. Splatíte-li první půjčku do 14 dnů, bude zcela zdarma, v opačném případě zaplatíte 33 Kč za každou zapůjčenou tisícikorunu.

 

4. Související produkty a služby

Bezpečná splátka

Při žádosti o půjčku na měsíc vám Kamali nabídne přikoupení služby bezpečná splátka. Za 99 Kč vám umožní odložení splátky úvěru o 30 dní z důvodu nečekané životní situace. Tím se myslí nemoc, nemocenská, hospitalizace ve zdravotnickém zařízení, ztráta zaměstnání, vyhoření bytu, povodně, záplavy a invalidita. Všechny tyto situace bude nutné samozřejmě řádně a hlavně včas oznámit (do 14 dnů po datu splatnosti) a doložit. Poplatek se platí za každý započatý měsíc trvání smlouvy a to až do doby než úvěr zcela splatíte.

SMS servis

Pokud chcete mít naprostý přehled o své půjčce a nemáte telefon propojený s e-mailem nebo na něj na email nemáte každodenní přístup, Kamali vám za 49 Kč měsíčně bude pomocí sms zpráv zasílat veškeré potřebné informace. Odeslání peněz na váš účet, termín splatnosti pohledávky nebo přijetí vaší platby. Stejně jako u bezpečné splátky se platí za každý započatý měsíc trvání smlouvy až do jejího celého splacení.

Express výplata úvěru

V případě, že nechcete čekat do druhého dne a potřebujete peníze opravdu rychle, máte možnost využít express vyplacení. Za jednorázový poplatek 199 Kč budete mít do 60 minut peníze na svém účtu. Doba se počítá až od úspěšného ověření vašeho bankovního účtu a vaší totožnosti.

Upozorňujeme, že každá taková služba je placená a projeví se na celkové ceně úvěru.

Porovnání několika nebankovních půjček s rychlou půjčkou Kamali

5. Co dělat když nemohu splácet včas

Nebankovní půjčka od Kamali nabízí několik možností, jak si prodloužit splatnost vašeho úvěru. První z nic je takzvaný korunový odklad, ten je schopen vám termín splátky odložit o 30 dní od původního data splatnosti. Poměrně zajímavé je, že není nutné o toto prodloužení extra žádat. Stačí místo řádné splátky zaslat 1 Kč a to nejpozději 15 dnů po původně určené splatnosti úvěru. Korunový odklad půjčky lze využít maximálně dvakrát za celou dobu trvání úvěru. Za každé jeho využití vám ale k dlužné částce přibude 99 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. Například u půjčky 5000 Kč je to 495 Kč navíc.

Druhou možností je desetiprocentní odklad. Ten se hodí ve chvíli, kdy nemáte celou sumu, ale jen její část a to minimálně 10 %, jak ostatně udává název samotné služby. Nejpozději v den splatnosti zaplatíte alespoň 10 % z jistiny úvěru spolu s poplatkem za odložení splátky, který činí 49 Kč za každou zapůjčenou tisícikorunu. Desetiprocentní odklad je možné využít až devětkrát a stejně jako korunový odklad vám umožní posunout splacení úvěru o dalších 30 dní. Sazebník veškerých poplatků je dostupný zde.

6. Mobilní aplikace kamali

Zajímavou variantou, jak spravovat svůj klientský účet kdykoliv a kdekoliv je “aplikace, jakou svět Kamali ještě neviděl”. Dostupná je v App Store i Google Play. Díky ní budete mít všechny podrobnosti o půjčce stále po ruce ve svém telefonu. Najdete tam veškeré informace o aktuální půjčce i o historii všech vašich půjček u Kamali. Jednoduše si můžete požádat o novou půjčku nebo odložit termín té současné.

Charakteristika rychlé online půjčky do výplaty od Kamali

Vlastnosti půjčky Shrnutí
Výše půjčky 1 000 – 15 000 Kč (opakované až 30 000 Kč)
Typ půjčky Nebankovní bezúčelová
Splatnost 30 dní možno prodloužit na 10 měsíčních splátek
Způsob poukázání Převod
První půjčka zdarma , až 15 000 Kč na 14 dní
RPSN 48 % – 51 % (1. půjčka 0 %)
Poplatek za poskytnutí půjčky 33 Kč za každou zapůjčenou 1 000,-
Možnost předčasného splacení
Způsob sjednání půjčky Online do 15 minut
Jak vyplácí peníze Na účet, do 60 minut (nejpozději do 1 dne)
Pojištění schopnosti splácet
Nutná registrace
Půjčí se záznamem v registrech ×
Co když mám exekuci? ×
Půjčí, když mám insolvenci? ×
Občanství ČR + EU národnosti s potvrzením trvalého příjmu
Musím vlastnit bankovní účet
Dokládám příjem? ×

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.9 (23 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář