Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze online seznamky Pukbo

6. 6. 2023 aktualizováno

seznamka pukbo.com

Pukbo.com je mladá a svěží seznamka, která vám umožní najít zajímavé lidi ve vašem okolí nebo i mezinárodní známosti. Své uživatele ničím nelimituje. Jedná se o jeden z nejsnazších a nejrychlejších způsobů seznámení přes internet bez zbytečně dlouhého vyplňování údajů. Ostatně, online seznamky hodnotíme v souhrnném článku o internetových seznamkách.

Hodnocení seznamky Pukbo

8.8

Skvělá

Pukbo.com v našem testu hodnotíme jako jednu z nejlepších začínajících seznamek. Počet uživatelů přibývá rychle. Pokud se do budoucna vylepší ještě funkce detailnějšího vyhledávání, nebudeme mít prakticky co vytknout. Na rozdíl od většiny ostatních seznamek si Pukbo budete moci předem vyzkoušet zdarma, což je velká výhoda. Chválíme také nelimitované funkce a snadné ovládání navzdory přítomnosti angličtiny. Za pozornost rovněž stojí VIP obsah s texty i videi, díky kterému se Pukbo stává více než seznamkou. Nutné je ale počítat s vyšší cenou.

Atraktivita seznamky
9
Funkce
9
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
9
Jednoduchost použití a kompatibilita
10
Poplatky
7
Klady
 • Mezinárodní seznamka
 • Ověřování profilů
 • Rychlá registrace
 • Neomezený počet zpráv
 • Propracovaný systém sexuálních preferencí
 • Zdarma prohlížení i odeslání 3 zpráv
 • Jednoduché ovládání
 • VIP obsah
Zápory
 • Uživatelské prostředí v angličtině
 • Vyšší cena
 • Nepodporuje seznámení pro osoby s homosexuální orientací
 • Méně propracované vyhledávání
 • Nezaměřuje na psychologii účastníků, nemá vědeckou metodu seznámení

Pro koho je seznamka určená?

V naší recenzi na základě otestování funkcí i prozkoumání obvyklých „nabídek a poptávek“ hodnotíme Pukbo spíše jako seznamku pro flirt a nezávaznou zábavu. Ačkoliv zde můžete nalézt i dlouhodobý vztah a spřízněnou duši, uživatelů, kteří přicházejí s tímto cílem, je menšina.

Náš tip

Pokud hledáte vhodnější platformu pro nalezení trvalého vztahu, doporučujeme vám seznamku eDarling.

Minimální věk pro registraci je zde 18 let. Maximální není nijak stanovený. Taktéž místo bydliště není omezeno. Seznamku Pukbo mohou využívat lidé kdekoliv na světě.

Ihned při registraci (o ní více později), dostanete na výběr volbu svého pohlaví i požadovaného pohlaví partnera. Pokud ale zadáte „jsem žena“, jediná možnost pro vás bude „hledám muže“. Taktéž pro pány je nabízeno jen „hledám ženu“. Pukbo tudíž není seznamka určená pro osoby s homosexuální orientací.

Náš tip

Podobně laděnou službou vhodnou i pro uživatele s homosexuální orientací je Flirt.com.

seznamka pukbo.com recenze

Registrace a prostředí

Ihned na úvod je nutné upozornit, že prostřední seznamky je v angličtině. Neangličtináře může toto na první pohled odradit od vyzkoušení. Podle nás však cizí jazyk nepředstavuje zásadní překážku pro komfortní používání. Žádné dlouhé čtení neznámých slovíček vás rozhodně nečeká. Potřebovat budete jen pár názvů tlačítek a políček, které se běžně v internetovém prostředí používají, popřípadě si je během chvilky zapamatujete. Spolu s naší recenzí zvládnou obsluhu i neangličtináři. V krajním případě si můžete vypomoci překladačem.

Na rozdíl od anglických ovládacích prvků je nastavitelný obsah profilů v češtině; například barva vlasů, pohlaví a tak dále. Samozřejmostí je, že čeští uživatelé píší svým rodným jazykem při vyplňování osobních informací i při posílání zpráv.

Při registraci si vytvoříte uživatelské jméno a heslo. Na úvod budete potřebovat zadat datum narození, pohlaví sebe i hledaného člověka (lze jen opačné) a lokalitu. Po výběru státu je nutné vložit také město, aby bylo možné vyhledávat dle vzájemné vzdálenosti. Menší vesnice v nabídce nenajdete. To ovšem není problém – stačí zadat nejbližší větší obec ve vašem okolí.

registrace do seznamky rychle

Registrace je velmi rychlá a zabere vám jen pár minut. Pro kompletní aktivaci profilu je nutné nahrát svou fotografii, vyplnit pár slov o sobě a potvrdit svou e-mailovou adresu. Na rozdíl od některých konkurenčních seznamek na Pukbo nevyplňujete žádné informace o představě o vašem ideálním protějšku.

Uživatelské prostředí je řešené jednoduchým systémem prohlížení nabízených profilů. Ovládání je velmi jednoduché a zvládne ho úplně každý. Seznamku Pukbo můžete používat jak přes webový prohlížeč, tak přes mobilní aplikaci.

Náš tip

Pro vážné seznámení doporučujeme seznamku elite date. Ta je velmi oblíbená, léty prověřená a mimořádně bezpečná. Skvělá volba pro ty, kterým volnější pukbo se zaměřením na flirt nevyhovuje.

Funkce

Osobní profily

Základem osobního profilu je krátký text o vás a profilová fotografie. Pokud máte zájem, můžete nahrát více snímků. Povinné to ovšem není. Stejně tak jsou volitelné i další údaje. Doporučujeme detailní vyplnění nevynechávat, abyste nesplynuli v davu nicneříkajících účtů.

Mezi volitelné položky patří základní informace o vzhledu a stylu života. Vyplňujete váhu, výšku, barvu očí a vlasů, typ postavy, případné umělecké zkrášlování těla (tetování, piercing a podobné), etnickou příslušnost a rodinný status. Také můžete uvést, s kým dalším žijete ve společné domácnosti. Bohužel seznamka Pukbo povahové vlastnosti z drtivé většiny nepodporuje. Výjimku tvoří jen nastavení vaší míry konzumace alkoholu, tabákových výrobků a pro bezdětné osoby výběr, zda chtějí nebo nechtějí mít děti.

Na druhou stranu Pukbo umožňuje naklikat takzvané „passion“. Tyto „vášně“ se týkají především sexuálních představ a preferencí. Hashtagy, ze kterých můžete vybírat, mají dostatečnou nabídku. Neangličtináře potěší, že jsou v češtině.

Vyhledávání

Pro vyhledávání budoucí známosti je tu hlavní stránka se seznamem uživatelů, ze kterých si můžete vybrat potencionální adepty. Zobrazení profilů si lze upravit pomocí různých filtrů, jako je věkové rozmezí, bydliště a jeho vzájemná vzdálenost či aktuální on-line připojení k seznamce. Také můžete najít uživatele podle jména. Tím ale bohužel přizpůsobení nabízeného seznamu končí. Chybí zde různé formy řazení výsledků, zobrazení pouze kompletně vyplněných profilů či alespoň jen účtu s fotografiemi. Přiřazené hashtagy passions také slouží jen jako informace a nelze podle nich vyhledávat.

jak používat pukbo seznamku

Pukbo se příliš nezaměřuje na psychologii účastníků ani na jejich představy o budoucím vztahu. Vědeckou metodu seznámení zde tím pádem nenajdete – systém vám nedokáže doporučit vhodné kompatibilní partnery či partnerky. Jste tudíž okázáni na listování seznamem a pročítání profilů.

pukbo vyhledáván uživatelů

Ruleta

Pro zpestření vyhledávání a pro zábavnější formu seznámení je zde ruleta. Jak již název vypovídá, tato funkce vám doporučí náhodný vyplněný profil s fotografií. Na vás pak je, zda ho zamítnete či pošlete srdíčko.

náhodný profil pukbo

VIP obsah

Pro placené členství se kromě seznamky nabízí také VIP obsah. Do něho patří například hry pro dospělé, články, sexuální příběhy i videa.

Zhlédnutí

Každý profil, na který se podíváte, zůstane uložený ve vaší historii. Nemusíte se tak bát, že byste svůj vyhlédnutý protějšek nechtěně ztratili. Ke každému prohlíženému uživateli se snadno vrátíte. V prémiovém placeném členství také můžete zobrazit, jací uživatelé si prohlíželi váš účet.

Oblíbení

Záložka oblíbených profilů funguje stejně jako funkce zhlédnutí – své favority můžete přidávat do seznamu. Pro zobrazení, komu se líbíte vy, ale potřebujete placené předplatné.

Na rozdíl od funkce zobrazení zde máte jistotu, že poslané srdíčko znamená doopravdy zájem z druhé strany.

Zprávy

Zprávy jsou jednoznačně nejdůležitější funkcí, na které stojí celé seznámení. Pukbo vám na úvod nabídne 3 zprávy zdarma na vyzkoušení. Dále ale již budete muset platit pro získání neomezeného počtu odesílaných a přijímaných zpráv i nelimitovaného počtu osoby, se kterými si můžete psát.

Zatímco někdy seznamky nabízejí jen omezený počet zpráv, pukbo.com vám umožní za jednu cenu oslovit jakýkoliv počet uživatelů. Díky tomu si lidé mohou dovolit být trošku vybíravější. V případě nekompatibility vás nic nebrzdí vyzkoušet štěstí u někoho dalšího. Máte tak větší pravděpodobnost, že naleznete někoho, s kým si budete doopravdy vzájemně sedět. Navázání prvního kontaktu je zde opravdu snadné a nezávazné.

Důvěryhodnost a bezpečnost

Seznamka Pukbo byla založená v roce 2023, tudíž v době naší recenze jde o úplnou novinku. Rozrůstá se však raketovým tempem. Již po několika měsících své existence zde bez problémů najdete několik potencionálních známostí ze stejné lokality, včetně menších měst.

Na začátku jsme zmínili, že pro úplnou aktivaci svého profilu budete potřebovat jen potvrdit e-mail, nahrát profilovou fotografii a napsat pár slov o sobě. Pukbo tudíž lze plnohodnotně používat i bez dalšího ověření identity. Pokud si však budete chtít koupit dlouhodobější předplatné, bez zadání telefonního čísla nebo i dokladů to nepůjde.

pukbo ověření účtu

Možnost nahlášení závadného obsahu zde není. Můžete si však blokovat uživatele, se kterými nechcete interagovat. V případě potřeby lze kontaktovat zákaznickou podporu přes formulář na webu.

Další vychytávkou pro důvěryhodnost je ověřování profilové fotky. Pokud budete chtít zadat jen obrázek například svého domácího mazlíčka, loga či třeba veřejně známé osobnosti, nebude vám profil schválený a do e-mailu vám přijde upozornění, abyste zvolili jiný. Pukbo také upozorňuje, že profilová fotografie by neměla obsahovat nahotu. Další snímky ale již mohou. A není jich zde rozhodně málo.

Fotografie si mohou prohlížet jen registrovaní uživatelé. Pokud nezadáte své celé jméno a nevyfotíte si sami snímek s viditelným obličejem, nemusíte se bát o soukromí ani v případě zveřejňování nebo posílání lechtivých fotek.

Samozřejmostí je, že on-line platby jsou zde bezpečné.

Poplatky

Poplatky jsou na pubko.com o něco vyšší. Vzhledem k tomu, že je tato seznamka nová a nemá příliš pokročilé vyhledání dle kompatibility, očekávali bychom cenu nižší. Ve srovnání s některými konkurenčními platformami může být cena až dvojnásobná. Na druhou stranu ve prospěch investovaných peněz hovoří neomezený počet zpráv a VIP obsah.

Systém poplatků může vypadat na první pohled složitě, ale rozhodně se nejedná o nic složitého. Po ověření účtu budete mít na výběr balíček neomezených zpráv na 24 hodin, 48 hodin, 3 dny, nebo 7 dní. Ceny jsou následující:

pukbo.com ceny

Za tuto dobu si můžete bez problémů najít svůj protějšek a tím jakékoliv další investice do seznamky ukončit. Pokud byste však chtěli vyhledávat různé partnery a partnerky pravidelně a ještě si užívat VIP obsah, můžete přejít k dlouhodobému placenému členství. To má sice různé názvy, ale jedná se o stejnou službu bez jakýchkoliv limitů; jednotlivé balíčky se vzájemně odlišují jen délkou platnosti. Klasicky platí, že na čím delší dobu si prémiový účet zakoupíte, tím je cena v přepočtu na stejné časové období nižší.

Název předplatného Doba předplatného Cena předplatného
Premium 1 měsíc 35 € / měsíc
Gold 3 měsíce 25 € / měsíc; 75 € celkem
VIP 6 měsíců 23,33 € / měsíc; 139,98 € celkem

Placené členství v sobě zahrnuje nelimitovaný počet zpráv, VIP obsah a zobrazení, jací uživatelé prohlíželi váš profil a jakým se líbíte a pravidelné řazení vašeho účtu na přední příčky v seznamu uživatelů.

Závěrečné shrnutí recenze

Pukbo.com považujeme za spolehlivou a rychle rostoucí seznamku. Vzhledem k délce existence zde najdete překvapivě velké množství lidí z vašeho okolí. Nabídky se obvykle týkají spíše flirtu než vážného vztahu. Výjimky se však najdou.

Uživatelské prostředí je v angličtině. Ovládání přesto není náročné i bez znalosti jazyka. Volitelné údaje i komunikace s dalšími členy seznamky pak probíhá v češtině. Výhodou mezinárodního formáte je, že máte možnost se seznámit i s někým ze zahraničí.

Systém vyhledávání není příliš propracovaný a nepodporuje vědecké metody a hledání dle vzájemné kompatibility. Budete odkázáni na listování seznamem s minimem parametrů k filtrování. Na druhou stranu, můžete zkusit oslovit neomezený počet případných známostí. V počtu zpráv se meze nekladou.

Mezi chytré funkce řadíme zobrazení své historie prohlížení i informací, kdo se díval na vás účet a komu se líbil. Praktickým prvkem je také nastavení sexuálních preferencí. Mnohým uživatelům se bude líbit VIP obsah. Cena Pukbo je trošku vyšší. Avšak vše si můžete vyzkoušet předem zdarma.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (7 hlasů)

Autor recenze

Katka Muchová
Katka Muchová

Profesně napůl redaktorka, napůl výcvikářka psů. Ve volném čase milovnice fotografování, umění, nových technologií a brouzdání po internetu, kde hledám informace o společenském dění a zajímavé produkty. Baví mě testování různých vychytávek a ráda s jejich výběrem pomáhám ostatním. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář