Recenze Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider má sympatické postavy, které bojují v krásném a detailním prostředí, které přináší skutečný pocit historie. Hra vás pohltí napínavou a vzrušující akcí, při které budete zvažovat každičký svůj krok. Má perfektně vyvážený systém dovedností a vylepšení. Sečteno a podtrženo jedná se o nejlepší titul série Tomb Raider a jednu z nejlepších akčních adventur všech dob.

KLADY:
  • Špičkové grafické zpracování
  • Skvělý scénář a postavy
  • Těžké hádanky
  • Vynikající řemesla a systém růstu

ZÁPORY:
  • Chtělo by to vylepšit optimalizaci
  • Není úplně originální

Recenze na 3djuegos.com – 9/10

Po velkém úspěchu na konzoli Xbox, přichází Lara Croft nyní i na PC, kde pokračuje stejným tempem a nádherným designem. Ano, chybí vyladit nějaké prvky, zejména pokud jde o optimalizaci a výkon, ale to půjde snadno vyřešit krátkodobými záplatami a ovladači. Pokud máte dostatečně výkonný počítač, užijete si nejlepší verzi Rise of the Tomb Raider.

Klady: Nesporná kvalita Rise of the Tomb Raider se přenáší i na PC. Vizuální úroveň je naprosto špičková, v tomto směru byste našli jen hrstku lepších her. Neuvěřitelný pocit z cestování. Skvělé scénáře. Svoboda, prozkoumávání světa a řešení boje. Využívá mnoho z technologických možností dnešních počítačů.

Zápory: Některé aspekty optimalizace mají prostor ke zlepšení.

Recenze na gamespot.com – 9/10

Rise of the Tomb Raider se odehrává v údolí pronásledovaném ozvěnami minulosti. Opuštěné sovětské stavby lemují krajinu, zatímco dávné království leží pod zemí. Současní obyvatelé, dlouho chránění před okolním světem dokonce dosud stále loví a sbírají stejně jako jejich předci. Pro Laru Croft, která se snaží útéct před minulostí, to není povzbudivé místo.

Klady: Nádherný svět stojící za prozkoumání, poutavé bojové scénáře, dobře napsaný příběh a postavy, vynikající řemesla a systém vylepšování

Zápory: Únavné shromažďování zdrojů

Recenze na hookedgamers.com – 8,7/10

Zamiloval jsem si restart Tomb Rider před pár lety a je třeba přiznat, že jsem se těšil na další lov pokladů jako na anglický heroin. Rise of the Tomb Raider mě nezklamal. Ačkoli zde není příliš mnoho rozdílů v hratelnosti, příběh je napsaný tak dobře, že hra navzdory podobnostem působí svěže. Za mě to je v pohodě. Proč měnit něco, co funguje? Změna scenérie určitě pomáhá, ale vyprávění, dabing a detailní grafika nabízejí příjemný herní zážitek, díky kterému chci víc a víc, navzdory času, který jsem u hry již proseděl.

Klady: Krásný vzhled a báječný dabing doplňují fascinující vyprávění

Zápory: Hlavní děj je trochu lineární

Recenze na ign.com – 9,3/10

Rise of the Tomb Raider vzal skvělý recept svého předchůdce a vylepšil ho v každém směru.

Klady: Skvělá hrdinka, těžké hádanky, nádherný svět, silní nepřátelé

Zápory: Nenápadité souboje

Recenze na videogamer.com – 9/10

Rise of the Tomb Raider byla jednou z nejlepších her roku 2015 a během doby od jejího prvního vydání se nic neztratilo. Na PC vypadá ještě velkolepěji, takže nezbývá než si ji prostě koupit.

Klady: Napínavá akce, velký důraz na dobrodružství, na výkonných počítačích vapadá úžasně

Zápory: Pár grafických závad

9 Celkové hodnocení
Vynikající

Sympatické postavy, překrásné a detailním prostředí, napínavá akce, těžké hádanky, skvělý scénář a dabing, perfektně vyvážený systém dovedností a vylepšení a mnoho dalšího činí z Rise of the Tomb Raider nejlepší titul série a jednu z nejlepších akčních adventur všech dob.

3djuegos.com
9
gamespot.com
9
hookedgamers.com
8.7
ign.com
9.3
videogamer.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 nejprodávanější PC hry dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte