Recenze Samsung UE40J6272 (série J6200)

Pokud dosud vlastníte starou televizi bez schopností SmartTV, pak upgrade na jakýkoli model ze série J6200 dramaticky zvýší váš rodinný televizní zážitek. Ačkoli se nejedná o nejnovější a nejlepší model od současného lídra na trhu s televizemi, 40 palcový Samsung UE40J6272 je skvělou volbou pro zájemce o cenově dostupnou televizi.

KLADY:
  • Kvalita obrazu a zvuku
  • Velmi malá pohybová neostrost
  • Snadné nastavení

ZÁPORY:
  • Pomalé načítání chytrých aplikací
  • Omezené funkce

Shrnutí uživatelských recenzí na amazon.com – 8,2/10

alaTest shromáždil a zhodnotil 188 uživatelských recenzí čtyřicetipalcové televize Samsung série J6200 (UA / UE / UN 40J6200, 40J6202, 40J6250, 40J6270, 40J6272) a došel k závěru, že průměrné hodnocení tohoto modelu odpovídá průměru hodnocení kategorie televizí, tj. 4,1/5. Uživatelé mají veskrze pozitivní názory na odolnost a velikost. Použitelnost a cena mají rovněž kladný ohlas, nicméně na spolehlivost a zvuk existují rozdílné názory. Celkově tento produkt doporučuje 82% zákazníků.

Klady: Kvalita obrazu, cena, použitelnost, rozměry, odolnost

Recenze na rtings.com – 7,6/10

Samsung televize série J6200 má levný rám a pomalé chytré funkce. Na druhou stranu má nejmenší pohybovou neostrost, kterou jsme dosud viděli a vynikající uniformitu černé (ačkoli hloubka černé není tak velká).

Klady: Velmi malá pohybová neostrost, skvělá uniformita černé

Zápory: Pomalé a zastaralé chytré funkce, levný a objemný design, omezené pozorovací úhly

Recenze na buytvsmart.com – 7,7/10

Pokud dosud vlastníte starý model HDTV bez schopností SmartTV, pak upgrade na jakýkoli model ze série J6200 dramaticky zvýší váš rodinný televizní zážitek. Tato série má mnoho co nabídnout běžnému televiznímu divákovi a s přidáním software Tizen máte nyní přístup k internetovému prohlížeči, hrám, streamovanému obsahu a sociálním sítím z pohodlí vašeho domova. Ačkoli se nejedná o nejnovější a nejlepší model Samsungu, momentálně lídra televizního odvětví, série J6200 je skvělou volbou pro zájemce o cenově dostupnou televizi.

Klady: Nízká cena, nejnovější TV operační systém Tizen

Zápory: Pouze FullHD rozlišení místo 4K UHD technologie, chybí přídavky typu chytrý dálkový ovladač či Nano Crystal image clarity

Recenze na altroconsumo.it – 7,3/10

Tato FullHD televize s 40″ LCD obrazovkou vás přesvědčí svým dobrým výkonem a řadou integrovaných funkcí. Jak kvalita obrazu, tak i zvuku dosahují dobré úrovně.

Klady: Dobrá kvalita obrazu a zvuku, široké pozorovací úhly, dobrá ostrost pohyblivých scén

Uživatelské recenze na bestbuy.com – 9,2/10

Z 1119 uživatelských recenzí na bestbuy.com je průměrné hodnocení televize Samsung 40″ J6200 4,6/5 a 97% zákazníků tento produkt doporučuje. 68% recenzentů udělilo 5 hvězdiček, 27% 4 hvězdičky a 3% 3 hvězdičky, a po jednom procentu mají 2 a 1 hvězdičky. Uživatelé nejčastěji oceňují kvalitu a ostrost obrazu, snadné nastavení a uživatelskou přívětivost. Naopak vytýkají pomalost systému u některých chytrých funkcí a pouze 2 HDMI porty.

Klady: Kvalita obrazu a zvuku, snadné nastavení

Zápory: Pomalé načítání chytrých aplikací, jen 2 HDMI porty

8 Celkové hodnocení
Skvělá

101 cm televize Samsung UE40J6272 je skvělou volbou pro zájemce o cenově dostupnou chytrou TV. Potěší nádherným a ostrým obrazem ve Full HD rozlišení, a to i při rychlých scénách. Mezi další pozitiva patří dobrý zvuk a snadné nastavení. Naopak trochu zklame pomalejší chod.

Uživatelé amazon.com
8.2
rtings.com
7.6
buytvsmart.com
7.7
altroconsumo.it
7.3
bestbuy.com
9.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii televizí dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte