Recenze Samsung UE43J5672 (série J5600)

43 palcová (109 cm) televize Samsung řady J5600 patří mezi chytré TV s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Design zdobí velmi úzký rámeček, ačkoli samotná televize bohužel nepatří úplně k nejtenčím. Obraz je ostrý a barevnost velmi dobrá, nicméně podsvícení je u krajů nerovnoměrné. Kvalita zvuku je pro běžné používání naprosto dostačující. Dálkový ovladač má standardní podobu, takže pro ovládání internetu je lepší si stáhnout bezplatnou aplikaci do vašeho smartphonu. Mezi výbavu dále patří 3 HDMI a 2 USB konektory. Ovládání je jednoduché a systém Tizen poměrně rychlý.

KLADY:
  • Dobrý obraz
  • Poměr cena/výkon
  • Energetická třída A+
  • Podpora videotéky Netflix

ZÁPORY:
  • Pouze jeden ovladač
  • Nerovnost podsvícení obrazu

Hodnocení uživatelů na amazon.de – 8,4/10

119 nakupujících na amazon.de hodnotí LED televizi Samsung UE43J5670 s úhlopříčkou 109 cm průměrným hodnocením 4,2/5. Uživatelé oceňují zejména barevnost a rozlišení obrazovky, rychlé spojení WLAN, velmi dobrý poměr cena/kvalita či 3 porty HDMI. Názory se naopak rozcházejí na vzhled.

Klady: Ostrý a barevný obraz, cena/výkon, 3 HDMI porty, kvalita zvuku, snadné ovládání

Zápory: Tlustý design

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,5/10

26 uživatelů polského serveru ceneo.pl hodnotí tuto televizi 4,27 hvězdičkami. Nejvíce u Samsung UE43J5600 oceňují snadnost obsluhy a kvalitu zvuku. Na kvalitu obrazu se naopak názory docela liší.

Klady: Jednoduché ovládání, kvalitní zvuk, dobrá WiFi

Zápory: Nedostatek aplikací pro Smart Hub, viditelné odlesky od slunce/lampy

Shrnutí uživatelských recenzí na otto.de – 9,5/10

Průměrné hodnocení 121 uživatelů otto.de je 95%. Kupující mají u tohoto modelu rádi rozměry a jednoduchou instalaci. Samsung UE43J5600 je lehká televize, která lze snadno jde připevnit na stěnu či strop. Obrazovka má skvělé barvy, dobré úrovně černé a rychlou dobu odezvy. Kvalita zvuku i bezdrátové připojení jsou rovněž v pořádku. Televize je skvělá pro hraní her.

Klady: Poměr cena/kvalita, dobrý obraz a zvuk, design

Recenze uživatelů na reevoo.com – 8,9/10

183 uživatelů reevoo.com hodnotí tento model od Samsungu známkou 8,9/10. Zákazníci jsou velmi spokojeni s poměrem cena/výkon, stejně jako kvalitou obrazu a designem, u něhož oceňují zejména tenký rámeček. Ovládání a instalaci považují zpravidla za snadné. Nejčastěji si ale stěžují na slabší kvalitu zvuku.

Klady: Snadné ovládání, jasný obraz, malý rám, velký ovladač, cena/výkon

Zápory: Nerovnost podsvícení obrazu u krajů, podstavec by mohl být pevnější, slabší zvuk

8.8 Celkové hodnocení
Skvělá

Televize Samsung UE43J5672 je skvělou volbou jak pro sledování filmů, tak i hraní her. Vyznačuje se příjemným designem s malým rámečkem, velmi dobrým obrazem, slušným zvukem, celkem svižným systémem a jednoduchým ovládáním. Ačkoli má pár drobných chyb, za danou cenu její nákup rozhodně nebudete litovat.

Uživatelé amazon.de
8.4
Uživatelé ceneo.pl
8.5
Uživatelé otto.de
9.5
Uživatelé reevoo.com
8.9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte