Recenze Samsung UE43J5572 (série J5500)

Chytrá televize s úhlopříčkou 109 cm Samsung UE43J5572 má sice jen Full HD rozlišení, nicméně obraz je velmi kvalitní, stejně jako zvuk. Ano, pokud jste obrazo- či zvukofilové, bude vám to málo, ale pro běžného diváka se jedná o naprosto dostačující kvalitu. Dálkový ovladač si zaslouží pochvalu, podobně jako intuitivní instalace a ovládání. Opomenout nesmíme ani lehký a tenký vzhled přístroje. Jediným vážnějším nedostatkem může být nepřítomnost Scartu. Celkově se jedná o parádní Smart TV se skvělým výkonem a přijatelnou cenou.

KLADY:
  • Dobrý obraz i zvuk
  • Cena
  • Ovladač a snadné ovládání
  • Kvalitní design

ZÁPORY:
  • Není 3D ani 4K
  • Nemá Scart

Uživatelské recenze na amazon.de – 8,6/10

240 zákazníků německého Amazonu hodnotí televizi Samsung UE43J5550 známkou 4,3 hvězdiček. Oceňují zejména krásný černo-stříbrný design, kvalitní obraz (s typicky Samsungovskými světlejšími barvami) a dálkový ovladač s velkými tlačítky. Pozornost si zasluhuje i velmi dobrý sportovní mód. Pokud nepotřebujete 3D ani 4K, jedná se o dobrou volbu.

Klady: Vzhled, kvalitní obraz, slušný zvuk, dálkový ovladač, dobrý výkon, cena, sportovní mód, snadná instalace

Zápory: Nemá Scart, krátký napájecí kabel, není 3D ani 4K

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9,6/10

211 uživatelů anglického Argosu dává televizi Samsung UE43J5500A průměrné hodnocení 4,8/5, přičemž 98% z nich nákupu nelituje. Tato Smart TV sice není dokonalá, nicméně za rozumnou cenu nabízí dobrý obraz i zvuk, příjemný vzhled a snadné ovládání. Jediným vážnějším nedostatkem může být nepřítomnost konektoru Scart.

Klady: Velmi dobrý obraz, snadné nastavení, konektivita, dobrý zvuk, slušná cena, design

Zápory: Nemá Scart

Uživatelské recenze na reevoo.com – 9,3/10

Průměrné hodnocení Samsung UE43J5500 od 64 uživatelů webu reevoo.com je 9,3/10. Nejlépe hodnotí poměr cena/kvalita, naopak nejhůře zvuk. Elegantní design je velmi tenký a lehký, takže přístroj lze snadno přimontovat na zeď. Instalace i nastavení jsou snadné. Zvuk by sice mohl být o něco lepší, ale za danou cenu je naprosto dostačující. V HD kvalitě je obraz perfektní, v SD už trošku pokulhává.

Klady: Velmi tenká a lehká, snadné nastavení, za danou cenu dobrý zvuk i obraz, dobrý prohlížeč

Zápory: Obtížný přístup k USB portům, když je TV přimontována na zeď, chybí Scart

Recenze Samsung UE43J5550 na entain.de – 8,4/10

Samsung UE43J5550 je velmi výkonná chytrá TV s dobrou kvalitou obrazu a zajímavými přídavky, jako je DVB-T2 či videokodek HEVC. Rychlost televize je velmi dobrá.

Klady: Kvalita obrazu, přesvědčivý výkon, operační systém Tizen

Zápory: Nemá 3D, nemá funkci PVR (nahrávání na disk či USB)

9 Celkové hodnocení
Vynikající

Samsung UE43J5572 s úhlopříčkou 109 cm je další kvalitní výrobek od známé jihokorejské společnosti. Za rozumnou cenu nabízí skvělý obraz i zvuk, stejně jako jednoduché ovládání či pohledný design. Mezi drobné chyby patří zejména nepřítomnost konektoru Scart a pouze Full HD rozlišení. Celkově lze tuto televizi doporučit.

Uživatelé amazon.de
8.6
Uživatelé argos.co.uk
9.6
Uživatelé reevoo.com
9.3
entain.de
8.4
Uživatelské hodnocení: 0.75 (1 hlasů)

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte