Recenze Samsung UE48J6272 (série J6200)

Televize od Samsungu jsou solidní zařízení za dobrou cenu. Nejinak je tomu se sérií J6200, která nabízí i 48palcovou verzi UE48J6272. Série se vyznačuje dobrý zvukem a kvalitním obrazem. Instalace je snadná a počet konektorů dostatečný. Jednou z nevýhod však může být o něco vyšší spotřeba energie a pomalejší chod systému.

KLADY:
  • Dobrá cena
  • Kvalitní zvuk
  • Dobrá kvalita obrazu
  • DVB-T2 – HEVC

ZÁPORY:
  • Vyšší spotřeba
  • Omezené pozorovací úhly
  • Pomalé a zastaralé chytré funkce

Recenze na chip.de – 8,4/10

Samsung UE48J6250 v našem testu předvedl skvělý zvuk. Obraz, vybavení a provoz této 48palcové TV jsou dobré, ale spotřeba 84 wattů je poměrně vysoká. Celkově lze říci, že televize od Samsungu jsou solidní zařízení za dobrou cenu.

Klady: Rozumná cena, silný zvuk

Zápory: Relativně vysoká spotřeba

Recenze na buytvsmart.com – 7,7/10

Pokud hledáte novou Full HD Smart LED televizi, určitě byste měli modely ze série Samsung J6200 zvážit. Tato televize je ideální volbou pro každého, kdo si chce polepšit na HDTV se schopnostmi Smart TV. Tato série nabízí širokou škálu nejnovějších high-tech prvků a je dostupná v mnoha rozměrech dle vašich požadavků. Současně je také cenově výrazně levnější než řada ostatních modelů této značky, což z ní činí zajímavou volbu pro zákazníky s omezeným rozpočtem.

Klady: Nízká cena, nejnovější TV operační systém Tizen

Zápory: Pouze FullHD rozlišení místo 4K UHD technologie, chybí bonusy jako je chytrý dálkový ovladač či Nano Crystal image clarity

Recenze na rtings.com – 7,5/10

Samsung J6200 má pomalé Smart funkce a levný rám. Nicméně má nejmenší pohybovou neostrost, kterou jsme dosud viděli a vynikající uniformitu černé (ačkoli hloubka černé není tak velká).

Klady: Velmi malá pohybová neostrost, skvělá uniformita černé

Zápory: Pomalé a zastaralé chytré funkce, levný a objemný design, omezené pozorovací úhly

Recenze testsieger.de – 8,3/10

Televize Samsung J6250 bodují dobrou kvalitou obrazu. Poměr cena-výkon je rovněž v pořádku. Dalším plusovým bodem je integrovaný bezdrátový modul.

Klady: Poměr cena-výkon, dobrá kvalita obrazu a zvuku, uživatelsky přívětivý

8 Celkové hodnocení
Skvělá

Televize Samsung UE48J6272 se vyznačují dobrý zvukem a kvalitním obrazem za velmi přijatelnou cenu. Instalace i ovládání jsou jednoduché a konektivita zcela v pořádku. Mezi negativa naopak patří pomalejší chod menu a trochu vyšší spotřeba energie.

chip.de
8.4
buytvsmart.com
7.7
rtings.com
7.5
testsieger.de
8.3
Uživatelské hodnocení: 2.95 (4 hlasů)

TOP 3 produkty v kategorii televizí dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte