Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Televizory

Recenze Samsung 48 Serie JU6000 ue48ju6072

25. 1. 2018 aktualizováno

Samsung UE48JU6072 je 48palcový LED televizor, který přináší spoustu vyspělých technologií a funkcí. S tímto modelem si můžete užívat úchvatný obraz ve 4K Ultra HD rozlišení, který nabízí čtyřikrát více detailů než standardní Full HD. Jeho jemné zobrazení, kombinované s technologiemi PurColour a Wide Colour Enhancer, vytváří obraz s více barvami, odstíny a realistickým podáním. Navíc, technologie Contrast Enhancer zajišťuje dynamický 3D efekt pro ještě působivější zážitek z filmů a televizních pořadů.

Tento model již není v nabídce, proto jsme připravili velké srovnání televizorů.

Rychlá akce na obrazovce je vykreslena plynule díky technologii Clear Motion Rate, která minimalizuje rozmazání a udržuje obraz ostrý i při nejrychlejších scénách.

Jde o chytrou televizi, která vám umožňuje připojit se k Wi-Fi a procházet internet, sledovat videa na YouTube, streamovat obsah z Netflixu, Amazonu a jiných služeb, nebo dokonce zobrazovat obraz z vašeho telefonu. Díky integrovanému Smart Hubu můžete snadno přistupovat k vašim oblíbeným aplikacím a obsahu. Navíc, s využitím pokročilého osmijádrového procesoru je multitasking hladký a rychlý.

Televizor UE48JU6072 také umožňuje propojení s vaším mobilním telefonem, aby vám mohl poskytovat důležité informace, jako jsou plánované schůzky, předpověď počasí a další. Tato funkce je velmi užitečná pro ty, kteří si chtějí udržet přehled o svých každodenních aktivitách.

Samsung Easy Sharing umožňuje snadnou synchronizaci mezi televizorem a mobilními zařízeními, což vám umožňuje sledovat fotografie a videa z telefonu na velké obrazovce televizoru a naopak. Tato funkce je skvělá pro ty, kteří si chtějí užívat svůj obsah na různých zařízeních.

Televizor má také tři HDMI vstupy a USB port, takže můžete připojit flash disk nebo externí disk a užívat si filmy, hudbu a fotografie přímo na obrazovce.

Spotřeba energie je relativně nízká, ročně se jedná o 89 kWh, což je velký plus pro ty, kteří se snaží snížit své energetické náklady.

Přestože tento model nemá prohnutou obrazovku ani nepodporuje 3D, neznamená to, že by na tom trpěl zážitek ze sledování. Jeho rozlišení 4K a další vyspělé technologie nabízí vysoce kvalitní obraz, který vás vtáhne do děje.

Samsung UE48JU6072 má také funkci PIP (obraz v obraze), která umožňuje sledovat dva programy najednou, což je skvělé pro ty, kteří nechtějí propásnout svůj oblíbený pořad, zatímco sledují sportovní zápas.

Co se týče designu, tento model má elegantní a moderní vzhled, který se hodí do každého interiéru. Jeho hmotnost 11,3 kg také znamená, že je relativně snadné ho přemístit nebo přeinstalovat.

Závěrem, Samsung UE48JU6072 je skvělá volba pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu obrazu, pokročilé funkce a flexibilitu připojení. Je to televizor, který zvládne vše, co od něj očekáváte a ještě mnohem více. Jeho všestrannost a výkon jistě uspokojí širokou škálu uživatelů, ať už jste filmový fanoušek, sportovní nadšenec nebo hledáte chytrou televizi pro svůj domov.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.4 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář