Recenze Samsung UE48JU6072 (série JU6000)

121cm televize UE48JU6072 od Samsungu nabízí vynikající obraz v Ultra HD rozlišení, díky kterému se budete moci kochat realistickými a živými barvami. A to vše za velmi dobrou cenu! Jedním z mála drobných nedostatků může být dvojice nožiček, které jsou velmi daleko od sebe, a tudíž budete potřebovat širokou skříňku či poličku.

KLADY:
  • Skvělý obraz s Ultra HD rozlišením
  • Poměr cena/výkon
  • Tenký design
  • Snadné nastavení a ovládání

ZÁPORY:
  • Nohy daleko od sebe
  • Odlesky na obrazovce
  • Kvalita SD není optimální

Shrnutí uživatelských recenzí na Amazon.de – 8,2/10

Z 232 uživatelských recenzí na webu amazon.de vychází průměrné hodnocení televize 48JU6050 na 4,1/5, což je trochu méně než průměr kategorie televizí (4,2). Zákazníci nejvíce oceňuje kvalitu a barevnost obrazu a dále rozměry této 121cm televize. Celkově tento produkt doporučuje 77% zákazníků.

Klady: Provozuschopnost, tenký design, velmi dobrá kvalita obrazu, poměr ceny a výkonu, zobrazení barev, kvalita zpracování

Recenze na fernseher-test24.de – 8,2/10

Většina kupujících hodnotí tuto chytrou televizi jako velmi dobré zařízení s pouze pár drobnými nedostatky. Jedním z příčin mírné kritiky je horší zobrazení starých SD programů, které vypadají trochu rozmazaně. Podobně někteří zmiňují odrazivý povrch obrazovky. Navzdory těmto drobnostem Samsung UE48JU6050 sklízí vášnivou chválu za skvělou kvalitu obrazu.

Klady: Jasný obraz, rozlišení Ultra HD, poměr cena/výkon, dobrá výbava

Zápory: Odrazy na displeji, kvalita SD není optimální, USB záznam občas blbne

Recenze uživatelů argos.co.uk – 9,4/10

Ze 121 uživatelských recenzí modelu 48JU6000 jich je 97% doporučujících. Průměrné hodnocení je pak 4,7/5, přičemž nejvíce dostala kvalita obrazu (4,8) a nejméně zvuk (4,3). Mnoho uživatelů oceňuje velmi dobrý obraz a snadné nastavení. Někteří upozorňují, že nožičky jsou poměrně daleko od sebe, tudíž se ujistěte, že budete mít dostatečně širokou skříňku, na kterou ji postavíte.

Klady: Brilantní obraz, snadné nastavení, poměr cena/kvalita

Zápory: Nožičky velmi daleko od sebe

Uživatelské recenze ao.com – 9,6/10

Průměrné hodnocení 30 recenzí na webu ao.com je 4,8/5, přičemž 96% zákazníků doporučuje koupi této televize. Uživatelé nejvíce milují jasný a čistý obraz.

Klady: Snadné ovládání, dobré zpracování, vzhled, poměr cena/výkon

8.9 Celkové hodnocení
Skvělá

48palcová televize Samsung UE48JU6072 potěším ostrým 4K obrazem, díky kterému filmy a seriály budou zářit realistickými a živými barvami. Z dalším pozitiv jmenujme tenký design či snadné ovládání. Naopak z negativ lze vyzdvihnout horší kvalitu SD obrazu či neprakticky široké nožičky.

Uživatelé amazon.de
8.2
fernseher-test24.de
8.2
Uživatelé argos.co.uk
9.4
Uživatelé ao.com
9.6
Uživatelské hodnocení: 4.55 (1 hlasů)

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte