Recenze Samsung SSD 850 Pro

Samsung SSD 850 Pro je vyráběn s kapacitou od 128 GB do 2 TB. Nabízí vynikající a rychlý výkon, vysokou spolehlivost a bezkonkurenční desetiletou záruku. Pokud však nejste profík nebo velmi náročný uživatel, pak zvažte spíše alternativu Samsung 850 Evo, která poskytuje stejný výkon za mnohem přijatelnější cenu.

KLADY:
  • Rychlý výkon
  • Velká kapacita (až 2TB)
  • Desetiletá záruka
  • Užitečné funkce

ZÁPORY:
  • Cena (zejména u modelů s vyšší kapacitou)

Recenze na cnet.com – 8,9/10

Samsung SSD 850 Pro je jedním z nejlepších standardních spotřebitelských SSD disků na trhu, ale existují levnější alternativy s podobným výkonem.

Klady: Samsung SSD 850 Pro má rychlý výkon, vysokou odolnost – můžete na něj zapsat spoustu dat než se stane nespolehlivým – a jeho 2TB kapacita je nejvyšší na trhu (06/2015). Disk přichází s mnoha užitečnými funkcemi, včetně šifrování a režimu zvyšujícímu výkon zvanému Rapid.

Zápory: Disk je drahý ve srovnání s konkurenčními SSD. Software Samsung Magician funguje pouze s operačním systémem Windows.

Recenze na techradar.com – 10/10

(512GB verze): 850 Pro je vynikající SSD a zaslouží jednoznačné doporučení. Každý, kdo si staví špičkové PC by měl volbu 850 Pro jako svého SSD zvážit. V profesionálním prostředí úprav médií, které zahrnuje zpracování obrovského množství dat, by měl 850 Pro vydržet mnohem déle než ostatní disky na trhu.

Klady: Vynikající celkový výkon, zlepšená odolnost, vybroušený software Magician, desetiletá záruka, vysoké IOPS (rychlost)

Zápory: Není drahý (07/2014)

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

(2TB verze): Samsung 850 Pro kombinuje působivý výkon s nejlepší spolehlivostí a zárukou na trhu. Pokud ale nevyžadujete takto vysokou úroveň ochrany, pak 850 Evo 2TB nabízí stejný výkon za nižší cenu.

Klady: Velká kapacita, vynikající výkon, dlouhá záruka a výdrž

Zápory: Není rychlejší než Samsung 850 Evo 2TB, dražší než Evo 850 2TB, nemá žádné extra doplňky

Recenze na tweaktown.com – 9,8/10

Samsung to dokázal znovu, s obří kapacitou a ještě lepším výkonem. Samsung 850 Pro a Evo 2TB jsou nejrychlější spotřebitelské SATA SSD disky, které jsme dosud testovali.

Klady: Nejvyšší kapacita, nejlepší výdrž, nízké energetické nároky

Zápory: Žádné

Recenze na pcgamer.com – 8/10

(2TB verze): Samsung 2TB 850 Pro nabízí největší kapacitu, kterou v současné době najdete ve 2,5-palcovém SATA disku, ale zastiňuje ho jeho levnější sourozenec 850 Evo.

Klady: Obrovská kapacita, dobrý výkon, velmi odolný a s dlouhou zárukou, SATA je všudypřítomná

Zápory: Velmi drahý (11/2015), ne tak rychlý jako PCIe řešení, SATA je omezující

8.9 Celkové hodnocení
Skvělý

Samsung SSD 850 Pro (s kapacitou od 128GB do 2TB) poskytuje vynikající a rychlý výkon, vysokou spolehlivost a bezkonkurenční desetiletou záruku. Pokud však nejste profík nebo velmi náročný uživatel, pak pro vás bude výhodnější jeho levnější sourozenec Samsung 850 Evo.

cnet.com
8.9
techradar.com
10
trustedreviews.com
8
tweaktown.com
9.8
pcgamer.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pevné disky dle heureka.cz

Právě zlevněné pevné disky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte