Recenze Samsung Galaxy Core Prime VE G361

Samsung Galaxy Core Prime je slušný telefon, ale na čím dál konkurenčnějším poli levných smartphonů zapadá do průměru. Splní sice vaše každodenní požadavky, ale za tyto peníze pořídíte lepší.

Náš tip: Podívejte se na náš pravidelně aktualizovaný článek, kde porovnáváme nejlepší telefony v různých cenových kategoriích. 
KLADY:
  • Nízká cena
  • Vyměnitelná baterie
  • Kompaktní velikost

ZÁPORY:
  • Nízké rozlišení
  • Chybí světelný senzor
  • Nic moc fotoaparát

Recenze na cnet.com – 6,6/10

Nízká cena dělá ze Samsung Galaxy Core Prime slušný základní telefon, ale bohužel oproti konkurenci není dostatečně dobrý.

Klady: Nízká cena, pětimegapixelový foťák pořizuje pěkné slunečné fotky, spousta místa pro rozšířitelné úložiště

Zápory: Špatné rozlišení obrazovky, přední foťák pořizuje pixelaté selfies, při nízkém světle jsou fotografie rozmazané a slabé

Recenze na pcadvisor.co.uk – 7/10

Pokud máte rádi androidí telefony od Samsungu, bude mít rádi i Galaxy Core Prime. Jedná se o cenově dostupný telefon, ale nikoli ten nejlepší.

Klady: Cena, vzhledově vypadá dražší než je, odjímatelná baterie, podpora 4G a NFC

Zápory: Kvalita a rozlišení displeje, chybí světelný senzor a další

Recenze na techradar.com – 6/10

Na čím dál konkurenčnějším poli levných smartphonů, Samsung Galaxy Core Prime nedokáže vyčnívat v žádném směru. Splní sice vaše každodenní požadavky, ale za tyto peníze můžete rozhodně koupit lepší volbu.

Klady: Solidní konstrukce, nízká cena, snadné použití jednou rukou

Zápory: Levný rádoby kovový rám, displej není dostatečně ostrý, slabý fotoaparát

Recenze na reviewzat.com – 6/10

Pokud hledáte telefon střední třídy, který splní vaše základní potřeby, ať již jde o sociální sítě, brouzdání po internetu, hraní nebo smskování, Samsung Galaxy Core Prime je dobrá volba. Nicméně si musíte hlídat spotřebu baterie a dále mnoho spuštěných aplikací by mohlo bránit výkonu telefonu.

Klady: Nízká cena, kompaktní velikost

Zápory: Malé vnitřní úložiště, nízké rozlišení displeje, chybí světelný senzor

6.4 Celkové hodnocení
Ucházející

Samsung Galaxy Core Prime je slušný telefon, ale na čím dál konkurenčnějším poli levných smartphonů zapadá do průměru. Splní sice vaše každodenní požadavky, ale za tyto peníze pořídíte lepší.

cnet.com
6.6
pcadvisor.co.uk
7
techarad.com
6
reviewzat.com
6
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii mobilů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte