Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Samsung Galaxy Core Prime ve g361

14. 3. 2016 aktualizováno

Samsung Galaxy Core Prime VE G361 je smartphone, který nabízí kompaktní a pohodlný design spolu s řadou praktických funkcí. Tento telefon, vážící pouze 131 gramů, je lehký a přesto odolný, díky jeho konstrukci z kovu, který dodává na jeho robustnosti a vzhledu.

V srdci tohoto zařízení najdeme čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, doplněný 1 GB operační paměti RAM, což zajistí plynulý chod zařízení a umožní multitasking. Vnitřní paměť telefonu je 8 GB, ale může být rozšířena pomocí paměťové karty.

Telefon je vybaven 4,5palcovým TFT displejem s rozlišením 800 x 480 pixelů. Ačkoli to není nejvyšší dostupné rozlišení, je dostatečné pro běžné použití a poskytuje dobrý zážitek při prohlížení webových stránek, sledování videí a hraní her.

Na fotografické frontě Samsung Galaxy Core Prime VE G361 nabízí 5-megapixelový hlavní fotoaparát s automatickým ostřením a bleskem. Přestože nejde o fotoaparát s vysokým rozlišením, je dostatečně kompetentní pro zachycení každodenních momentů. Telefon také nabízí přední kameru a možnost natáčení HD videa.

Jednou z výrazných funkcí tohoto modelu je jeho pokročilý režim úspory energie. Tato funkce automaticky omezí nepotřebné funkce a aplikace, čímž prodlouží výdrž baterie. To je ideální pro ty, kteří chtějí využívat svůj telefon po delší dobu bez nutnosti častého nabíjení.

Galaxy Core Prime VE G361 je také vybaven řadou bezpečnostních funkcí, včetně aplikace Find My Mobile. Tato aplikace umožňuje uživatelům lokalizovat svůj telefon, volat na něj, kontrolovat stav a dokonce na dálku vymazat citlivé údaje.

Nicméně, jak už to bývá se staršími modely, Samsung Galaxy Core Prime VE G361 má také několik omezení. Jeho operační systém Android 5.1 (Lollipop) je již zastaralý a nemusí podporovat některé novější aplikace a funkce. Také kapacita baterie 2000 mAh může být pro některé uživatele nedostačující.

Celkově vzato, Samsung Galaxy Core Prime VE G361 je solidní volbou pro ty, kteří hledají cenově dostupný smartphone s dobrou výdrží baterie a praktickými funkcemi. Jeho kompaktní a odolný design, spolehlivý výkon a bezpečnostní funkce činí z tohoto modelu vynikající volbu pro každodenní použití.

V závěru je třeba zdůraznit, že Samsung Galaxy Core Prime VE G361 již není v prodeji. Zatímco byl v době svého uvedení na trh v roce 2015 atraktivní volbou, nyní by uživatelé měli zvážit novější modely, které nabízejí lepší výkon, modernější funkce a podporu nejnovějších verzí Androidu. Na novější modely se můžete podívat v našem velkém přehledu mobilních telefonů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.0 (1 hlas)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář