Recenze Samsung Galaxy J3 2016 J320F

Samsung Galaxy J3 J320F je jedním z levnějších modelů předního výrobce chytrých telefonů. Překvapí velmi tenkým designem a kvalitním 5 palcovým displejem. Nadprůměrná je rovněž výdrž baterie na jedno nabití. Základní uživatelská paměť je sice pouze 8 GB, ale lze ji rozšířit pomocí SD karty. Do výbavy patří podpora LTE i NFC. Čím se naopak tento smartphone moc chlubit nemůže je průměrný 8 Mpix hlavní fotoaparát, slabý celkový výkon a absence automatické regulace jasu displeje. V dostání je i ve verzi Duos, která umožňuje současné používání dvou SIM karet.

KLADY:
  • Pěkný 5″ displej
  • Dobrá výdrž baterie
  • Rozšířitelná paměť
  • Cena

ZÁPORY:
  • Slabý výkon
  • Průměrný fotoaparát
  • Absence automatické úpravy jasu

Recenze na cnet.com – 6,8/10

Nenároční uživatelé budou se základním modelem od Samsungu Galaxy J3 spokojeni, ale jeho výkon bude nejspíše velmi brzy zastaralý.

Klady: Samsung Galaxy J3 běží na nejnovější verzi Androidu (06/2016) a pořizuje krásné denní fotky. Má vyjímatelnou baterii s dlouhou výdrží a aplikace fotoaparátu lze spustit dvojitým poklepáním na domovské tlačítko.

Zápory: Poddimenzovaný procesor činí zachycování fotek pomalým, takže nejde pořizovat akční záběry.

Recenze na pcmag.com – 7/10

Samsung Galaxy J3 je cenově dostupný telefon s nejnovějším Androidem (05/2016) a super dlouhou výdrží baterie.

Klady: Cenově dostupný, dlouhá výdrž baterie, bohatý jasný displej, vyjímatelná baterie, rozšířitelná paměť, nejnovější Android

Zápory: Podprůměrná kvalita hovoru, průměrný fotoaparát, spousta nevyžádaných aplikací (bloatware)

Recenze na trustedreviews.com – 6/10

Samsung Galaxy J3 je levný telefon, který dělá příliš mnoho kompromisů. To, že se mu podařilo navodit pocit příbuznosti s S7 je skvělé a software patří k těm nejlepším, avšak pomalý procesor, otravný displej a průměrný výkon znamenají, že za danou cenu seženete lepší zařízení.

Klady: Čistý design podobný S7, poutavý displej

Zápory: Průměrný výkon, nezajímavý fotoaparát, otravná manuální regulace jasu displeje

Recenze na techradar.com – 6/10

S jasným displejem a tenkým designem na vás Samsung Galaxy J3 udělá dobrý první dojem, ale otravnosti jako absence automatického jasu displeje ho shazují daleko od dokonalosti.

Klady: Cena, barevně bohatý displej, podobné rozměry jako S7

Zápory: Není příliš výkonný, špatná kamera, otravný manuální jas

Recenze na recombu.com – 6/10

Samsung Galaxy J3 není nijak zvlášť zapamatováníhodný nebo inovativní telefon, ale má své určité přednosti. Za předpokladu, že vám nevadí jeho design, funguje tento telefon jako skvělý přehrávač médií, a to díky poutavé obrazovce, velké rozšířitelnosti a slušné výdrže baterie.

Klady: Skvělá rozšiřitelnost, dobrá výdrž baterie, jasný a živý obraz

Zápory: Sjednocený design, malá uživatelská paměť, jakž takž výkon

6.4 Celkové hodnocení
Dobrý

Samsung Galaxy J3 J320F je k dostání za velmi přívětivou cenu, za kterou vám poskytne krásný 5" displej, tenký a lehký design, skvělou výdrž baterie a podporu LTE či NFC. Nečekejte od něho však nějaký špičkový výkon nebo krásné fotografie. Pro tyto vlastnosti se musíte poohlédnout u některého z konkurenčních modelů.

cnet.com
6.8
pcmag.com
7
trustedreviews.com
6
techradar.com
6
recombu.com
6
Uživatelské hodnocení: 4.5 (2 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Testado.cz je recenzní online magazín. Naši redaktoři osobně testují vybrané produkty a dále shromažďují tipy na nejlepší zařízení dle odborných a uživatelských recenzí.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte