Recenze Samsung Galaxy Note 4

Phablet Samsung Galaxy Note 4 na první pohled upoutá velkým 5,7-palcovým displejem, který má obří Quad HD rozlišení (čtyřikrát jemnější než Full HD). Mezi další skvělé prvky patří baterie, fotoaparát a spousta výkonu. Díky velké obrazovce je skvělý pro multitasking. Pero S Pen nabízí pohodlný zážitek ze psaní, ale je třeba se s ním chvíli učit. Přestože v době uvedení na trh byl poměrně drahý, v současnosti cena už tak vysoká není (04/2016).

Náš tip: Přečtěte si naše velké srovnání nejlepších telefonů na trhu z pohledu cena/výkon, které je přehledně rozděleno podle cenových kategorií.
KLADY:
  • Nádherný displej s velkým rozlišením
  • Výdrž baterie
  • Zlepšené funkce pera S Pen
  • Dobrý fotoaparát
  • Spousta výkonu

ZÁPORY:
  • Bloatware
  • S perem je třeba se chvíli učit

Recenze na cnet.com – 9/10

Samsung Galaxy Note 4 nadchne každého, kdo miluje rychlé telefony s velkým displejem, ale je nejlepší pro notorické pisálky, kteří jsou ochotni si připlatit za nejlepší pero.

Klady: 5,7-palcový Samsung Galaxy Note 4 má brilantní displej s vysokým rozlišením a jeho 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu pořizuje vynikající venkovní fotky Používání stylu je mnohem pohodlnější a baterie se nabíjí velmi rychle.

Zápory: Fotografie za špatných světelných podmínek a v interiérech nejsou tak dobré, jak by měly být. Note 4 stojí podstatně více než jiné phablety, např. LG G3.

Recenze na pcmag.com – 9/10

S prémiovým faceliftem a pohledným 5,7palcovým Quad HD displejem Galaxy Note 4 pokračuje v Samsungové nadvládě v říši phabletů.

Klady: Neuvěřitelný displej s Quad HD rozlišením. Nový prémiový vzhled. Flexibilní multitasking. Zlepšené funkce pera. Vynikající životnost baterie.

Zápory: Vyměňuje pohodlí za styl. Je třeba si s ním chvíli hrát než z něho získáte maximální zážitek.

Recenze na notebookcheck.net – 9/10

Koncept Galaxy Note, špičkového smartphonu s digitizérem, je stále unikátní a Samsung ho provádí dobře. Avšak zařízení nemůže využít slibný přídavný výkon Snapdragon 805. Nicméně Note 4 má pravděpodobně nejlepší smartphoní displej, který svítí jasně a přesvědčí i venku.

Klady: Výkonný procesor, dobrý fotoaparát, skvělá konstrukční kvalita, velmi dobrá výdrž, vyjímatelná baterie, rozšířitelná paměť, S Pero, rychlé nabíjení, dobrý GPS modul, slušná kvalita hovoru

Zápory: Omezování výkonu, nemá žádnou IP certifikaci, nemá USB 3.0, spousta bloatware

Recenze na techradar.com – 9/10

Samsung přibalil větší výkon, a dokonce ještě lepší displej a skvělý fotoaparát, což dohromady činí z Note 4 vynikající smartphone. Pro někoho může být příliš velký a pero S Pen je stále pochybné, ale pokud to přehlédnete, budete spokojení.

Klady: Fantastický displej, hladký a silný výkon, dobrý fotoaparát

Zápory: Pro některé příliš velký, drahý, S Pen je stále diskutabilní

Recenze na trustedreviews.com – 9/10

I když se nezajímáte o stylus, Note 4 je dosud nejlepší velký telefon od Samsungu (08/2015) a drží se na špici kategorie phabletů, kterou stvořil.

Klady: Výjimečně ostrá a živý displej, brilantní výdrž baterie, solidní všestranný fotoaparát, spousta výkonu

Zápory: Ovládnutí pera S Pen vyžaduje práci, plastový zadní kryt působí lacině, některé softwarové funkce se obtížně hledají, velmi drahý

9 Celkové hodnocení
Perfektní

Samsung Galaxy Note 4 je velký 5,7-palcový phablet s jedním z nejlepších smartphoních displejů, velkou výdrží, rychlým nabíjením, dobrým fotoaparátem a silným výkonem. Používání pera S Pen je pohodlné, ale je třeba se s ním naučit. Přestože v době uvedení na trh byl velmi drahý, v současnosti je cena již zkousnutelná.

cnet.com
9
pcmag.com
9
notebookcheck.net
9
techradar.com
9
trustedreviews.com
9
Uživatelské hodnocení: 4.4 (1 hlasů)

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte