Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Samsung Galaxy S5 Neo

15. 6. 2016 aktualizováno

Samsung Galaxy S5 Neo G903F recenze testado

Samsung Galaxy S5 je již zastaralý model a v současné době není k dispozici k prodeji. Pro aktuální a dostupné modely mobilních telefonů doporučujeme sledovat kategorii mobilních telefonů.

Samsung Galaxy S5, uvedený na trh v roce 2014, byl významným přírůstkem do rodiny smartphonů Samsung Galaxy. Telefon, který běží na Androidu 5.1 (Lollipop), je vybaven 5,1palcovým Super AMOLED displejem, což z něj činí ideální zařízení pro sledování multimédií a hraní her.

Jeho odolná konstrukce s certifikací IP67 znamená, že je odolný vůči prachu a vodě, což mu umožňuje odolat nepříznivým podmínkám a zvládnout dobrodružné výlety bez problémů. Jeho lehká hmotnost 145 g navíc zajišťuje snadnou přenositelnost.

Samsung Galaxy S5 disponuje osmijádrovým procesorem a velkou operační pamětí, což zaručuje plynulý chod zařízení za všech podmínek. Tento telefon je také kompatibilní s vysokorychlostním mobilním připojením k internetu LTE.

Pokud jde o fotografii, telefon je vybaven zadním fotoaparátem pro pořizování úžasných snímků a předním fotoaparátem pro selfie, který se ve spolupráci s funkcí Wide Selfie hodí pro skupinové snímky.

Mezi další zajímavé funkce patří měření srdeční frekvence, což umožňuje efektivně monitorovat fyzickou námahu a výkonnost při sportování. Telefon také spolupracuje s chytrými hodinkami a s aplikací S Health, která pomáhá sledovat a organizovat denní fyzické aktivity.

Ačkoli se jedná o velmi robustní a funkcemi nabité zařízení, je třeba si uvědomit, že jeho verze Androidu 5.1 (Lollipop) je nyní zastaralá a mnoho moderních aplikací již nemusí být s tímto systémem kompatibilní. Novější verze Androidu nabízejí více funkcí a lepší zabezpečení.

Celkově lze říci, že Samsung Galaxy S5 byl v době svého uvedení na trh skvělým telefonem s řadou užitečných funkcí. Dnes však existují novější modely s modernějšími funkcemi a lepším výkonem, které by mohly lépe vyhovovat aktuálním potřebám uživatelů.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.6 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář