Recenze Samsung Galaxy S6 Edge

Okouzlující Samsung Galaxy S6 Edge přichází s nádherným a inovativním designem zakřiveného displeje a jedním z nejlepších telefonních fotoaparátů (2015). Kromě kvalitního zpracování ohromí i obřím výkonem a rychlým nabíjením. Oproti novějšímu S7 Edge však tento model ještě nepřináší žádné extra Edge funkce. Mezi další bolístky patří slabší výdrž, nevyměnitelná baterie a chybějící slot pro SD kartu. Navíc i současná průměrná cena kolem 17 000 Kč (za 32GB verzi) je stále poměrně vysoká.

Náš tip: Podívejte se na náš pravidelně aktualizovaný výběru nejlepších fotomobilů. 
KLADY:
 • Nádherný inovativní design
 • Kvalitní zpracování
 • Vynikající výkon
 • Ohromující fotoaparát
 • Skvělý displej

ZÁPORY:
 • Cena
 • Slabá výdrž
 • Nemožnost rozšířit paměť
 • Edge design nepřináší žádné extra funkce

Recenze na cnet.com – 9/10

Okouzlující prvotřídní Galaxy S6 Edge má krásu, mozek a sílu na to, aby sejmul iPhone 6 i všechnu ostatní Androidí konkurenci.

Klady: Zakřivený displej Samsungu Galaxy S6 Edge transformuje již skvělý telefon do nekrásnějšího zařízení. Vůbec.

Zápory: Super cool design přichází s velkou cenovkou (04/2015) a displej nepřináší žádné super speciální aplikace. Stejně jako klasický S6, ani Edge nepodporuje vyměnitelnou baterii nebo rozšířitelnou paměť.

Recenze na pcmag.com – 8/10

Samsung Galaxy S6 Edge je nádherný a silný smartphone, ale za prémiové zakřivení skla si připlatíte.

Klady: Prvotřídní design. Prémiové materiály. Vynikající výkon.

Zápory: Drahý (04/2015). Edge design nepřináší žádné užitečné funkce.

Recenze na notebookcheck.net – 9,1/10

Samsung v modelu Galaxy S6 Edge kombinuje prvotřídní design a skvělou technologii. Není mnoho oblastí, kde by tento smartphone nepřekypoval superlativy.

Klady: Dobrý displej, sofistikované materiály, velká konstrukční kvalita, tenký a lehký, skvělý fotoaparát, rychlý procesor, dobrý signál WLAN, velký rozsah Bluetooth, skvělá kvalita hovoru, bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení

Zápory: Nemožnost rozšířit paměť, nemá MHL ani DLNA, nemá žádnou odolnostní certifikaci IP, průměrná přesnost GPS, slabé reproduktory

Recenze na techradar.com – 8/10

S6 Edge je fantasticky vypadající telefon s dostatkem výkonu a impozantním fotoaparátem, ale k dosažení dokonalosti mu brání vysoká cena, slabá baterie a nezajímavé funkce Edge designu.

Klady: Prémiový pohledný design. Rychlé, úhledné a výkonné uživatelské rozhraní. Ohromující fotoaparát.

Zápory: Velmi drahý (11/2015). Slabá výdrž. Edge displej toho mnoho nenabízí. Nemá slot na microSD nebo vodotěsnost.

Recenze na trustedreviews.com – 9/10

Je snadné zamítnou Galaxy S6 jako bláznovství, ale neměli byste. Má jeden z nejlepších fotoaparátů, vypadá neuvěřitelně a jeho drobné nedostatky jsou omluvitelné. Není to dokonalá 10 – byla by díky lepší baterii a ergonomii – ale je zatraceně blízko.

Klady: Nejlepší telefoní fotoaparát, inovativní design, vynikající kvalita zpracování, skvělý displej, monstrózní výkon

Zápory: Edge displej je jen pro parádu, obtížně se drží, stojí více než S6, nemá slot pro SD kartu, slabá výdrž baterie při hraní her

8.6 Celkové hodnocení
Skvělý

Samsung Galaxy S6 Edge nadchne nádherným a inovativním designem se zakřiveným displejem a jedním z nejlepších fotoaparátů. Kromě kvalitního zpracování, potěší obřím výkonem a rychlým nabíjením. Naopak zklame slabší výdrž a nemožnost vyměnit baterii či rozšířit paměť. Pokud nemáte hluboko do kapsy, je v současnosti již lepší sáhnout po novějším Galaxy S7 Edge.

cnet.com
9
pcmag.com
8
notebookcheck.net
9.1
techradar.com
8
trustedreviews.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

2 komentáře
 1. Odpovědět
  Lapy 24.10.2016 at 20:05

  Ahoj mohl by mi poradit někdo co je mojemu samsungu s6 edge… furt se sám zapíná vypiná… že by něco spadlo? vir to není nejsem připojený na wifi… dík za info

  • Odpovědět
   Testado 27.10.2016 at 8:43

   Takhle na dálku je těžké radit. Osobně bych zkusil vrátit telefon do továrního nastavení, a pokud to nepomůže, tak dal telefon reklamovat, víc takhle na dálku opravdu neporadím.

  Okomentujte