Recenze Samsung Galaxy Tab S2 9.7

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 s Androidem je skvělý tablet, který oslní velmi tenkým a lehkým designem a nádherným displejem se zářivými barvami. Díky své velikosti a úpravě operačního systému je velmi dobrý pro multitasking. Na lesku mu však ubírá slabší výdrž baterie.

KLADY:
  • Velmi tenký a lehký
  • Skvělý displej AMOLED
  • Slot na microSD
  • Dobrý pro multitasking

ZÁPORY:
  • Spousta bloatware
  • Průměrná výdrž
  • Průměrný fotoaparát
  • Nemá IR ani NFC

Porovnat ceny Samsung Galaxy Tab S2 9.7

Recenze na notebookcheck.net – 8,8/10

Samsung’s Galaxy Tab S2 9.7 je velmi pohledný a sofistikovaný tablet, který by měl v praxi oslovovat mnoho uživatelů díky svým kompaktním rozměrům, malé váze a skvělému displeji. Nicméně se budete muset naučit žít s podprůměrnou baterií stejně jako s pár problémy při nepřetržitém zatížení.

Klady: Velmi tenký a lehký, sofistikovaná konstrukční kvalita, slot na microSD kartu, AC Wi-Fi a Bluetooth 4.1, snímač otisků prstů, přesná dotyková obrazovka, skvělý displej s vynikajícím kontrastem a barvami, video nahrávání v QHD, telefonní funkce, snadná manipulace

Zápory: Pouze průměrný výkon, silný throttling (omezování výkonu), barevné změny při plochých pozorovacích úhlech, pouze microUSB 2.0, bez NFC a IR

Recenze na cnet.com – 8/10

Velký a ostrý 9,7palcový displej Samsungu Galaxy Tab S2 je skvělý pro sledování médií a hraní her jak doma tak i na cestách.

Klady: Displej s jasnými a živými barvami, pohodlný a ultrakompaktní tenký design, 32 GB paměti, slot pro microSD kartu, snímač otisků prstů, dlouhá výdrž baterie

Zápory: Oproti předchůdci chybí IR, v malých rukách se drží hůře než 8palcové modely

Recenze na pcmag.com – 8/10

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 s Androidem je skvělý tablet pro multitasking, ale za prémiovou velikost si oproti menšímu Tab S2 8.0 připlatíte.

Klady: Skvělé prvky pro multitasking, prémiové zpracování, dobrý fotoaparát

Zápory: Spousta bloatware (zbytečných funkcí), průměrná životnost baterie

Recenze na laptopmag.com – 7/10

Tab S2 kombinuje úžasný výkon a krásu v tenkém a lehkém designu, avšak jeho baterie vydrží jen krátce.

Klady: Zářivý a barevný AMOLED displej, osmijádrový výkon, dokáže snadno streamovat obsah do a z televizí Samsung, překvapivě lehký a tenký, zahrnuje aplikace Microsoft Office

Zápory: Podprůměrná výdrž baterie, plastový kryt, průměrný fotoaparát

Recenze na techradar.com – 8/10

Samsung Galaxy Tab S2 je vylepšení pouze ve velikosti a názvu. Má tenčí a lehčí profil s novým poměrem stran 4:3, ale vylepšení specifikace je malé a výdrž baterie krátká.

Klady: Tenčí a lehčí design, nový 4:3 displej, slot na kartu microSD, vylepšený software TouchWiz

Zápory: Malé vylepšení specifikací, jakžtakž baterie, stále je tu bloatware, průměrný fotoaparát

8 Celkové hodnocení
Skvělý

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 je skvělý tablet s Androidem, který oslní velmi tenkým a lehkým designem a nádherným displejem se zářivými barvami. Díky své velikosti a úpravě operačního systému je skvělý pro multitasking. Na lesku mu nicméně ubírá slabší výdrž baterie a spousta bloatware.

notebookcheck.net
8.8
cnet.com
8
pcmag.com
8
laptopmag.com
7
techradar.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii tabletů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte