Recenze Samsung UE32J4100 (série J4100)

Jednoduchý televizor s nízkou cenovkou, vhodný jako druhé zařízení do ložnice či kuchyně. To je Samsung UE32J4100 s úhlopříčkou 80 cm. Za dané peníze nemůžete hledat nic extra, přesto tento model nabízí kvalitní obrazový i zvukový zážitek. Nemá sice Full HD rozlišení, přesto je obraz dostatečně ostrý a barevný. Mezi drobné kazy na kráse patří omezený počet portů a tunerů a ne příliš povedený stojánek.

KLADY:
  • Nízká cena
  • Nízká spotřeba
  • Slušný obraz a zvuk

ZÁPORY:
  • Mizerný stojan
  • Nemá Full HD rozlišení
  • Tunery
  • Omezený počet portů (2x HDMI, 1x USB)

Uživatelské recenze na amazon.de – 8,4/10

128 zákazníků německého Amazonu dává televizi Samsung UE32J4100 průměrnou známkou 4,2 hvězdiček. Obraz sice není Full HD, ale i tak je pro běžné nenáročné sledování v pořádku. Podobně jako zvuk, který je spíše plochý a kovový. Vhodný jako levná druhá televize do ložnice či kuchyně.

Klady: Nízká cena, rychlá instalace, jednoduché ovládání, malá hmotnost

Zápory: Obraz i zvuk odpovídá ceně, nemá satelitní tuner DVB-S, nemá tuner DBV-T2, ale pouze DVB-T, stojan by mohl být lepší

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 9,2/10

47 uživatelů britského Amazonu hodnotí tento model v průměru 4,6/5. Jedná se o dobrý druhý televizor vhodný jak pro hraní her, tak sledování filmů. Za dobrou cenu nabízí fajnovou podívanou.

Klady: Slušný obraz i zvuk, přítomnost Scart, snadná instalace

Zápory: Horší pozorovací úhly

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,1/10

17 uživatelů srovnávače ceneo.pl dává této televizi v průměru 4,06 hvězdiček. Kladně hodnotí jak kvalitu obrazu a zvuku, tak i jednoduchost ovládání. Jediné negativní hlasy jdou na adresu podstavce. Za danou cenu se však celkově jedná o dobrou koupi.

Klady: Cena, pěkný obraz i zvuk, snadné ovládání, malá spotřeba energie

Zápory: Mizerný podstavec

Uživatelské recenze na reevoo.com – 10/10

9 uživatelů reevoo.com dává modelu Samsung UE32J4100 celkové hodnocení 10/10. Skvělá televize s nízkou cenovkou, jejíž hlavním nedostatkem je slabý stojánek.

Klady: Dobrá cena, jasný obraz, dobrý zvuk, snadné nastavení

Zápory: Podstavec

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

11 zákazníků nizozemského tvstore.nl hodnotí tuto TV v průměru 4,5/5. Stručně řečeno, nabízí vynikající poměr cena/kvalita.

Klady: Cena/výkon, jemný obraz, dobrý zvuk, snadná instalace

Zápory: Nic moc design

8.9 Celkové hodnocení
Skvělý

32 palcový Samsung UE32J4100 poskytuje dobrý obraz i zvuk, což je v této cenové kategorii pravděpodobně to nejdůležitější. Žádné divácké orgie však nečekejte. Jedná se o jednoduchou základní televizi, kterou nejlépe využijete v ložnici či kuchyni.

Uživatelé amazon.de
8.4
Uživatelé amazon.co.uk
9.1
Uživatelé ceneo.pl
8.1
Uživatelé reevoo.com
10
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte