Recenze Samsung UE48J5502 (série J5500)

Chytrý LED televizor Samsung UE48J5502 nabízí za přívětivou cenu krásný obraz na 121 centimetrovém panelu. Dále potěší stylovým designem a kvalitním dílenským zpracováním. Televize je uživatelsky velmi přívětivá – snadno se instaluje i ovládá. Rychlost systému je bohužel občas pomalejší, ale nedá se říci, že by se výrazně sekal. Někomu může vadit nepřítomnost konektoru Scart. Zvuk by mohl být také lepší, ale to lze vyřešit dokoupením soundbaru či domácího kina.

KLADY:
 • Kvalitní zpracování a design
 • Hezký obraz
 • Slušná cena
 • Snadná instalace a ovládání

ZÁPORY:
 • Občas pomalý dálkový ovladač
 • Kvalita zvuku není dokonalá
 • Někdy problémy s wi-fi
 • Nemá Scart

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 9/10

59 zákazníků britského Amazonu hodnotí televizi Samsung 48J5500 v průměru 4,5/5. Považují ji za celkově dobrou televizi s pěkným obrazem, vhodnými rozměry a kvalitním zpracováním. Zvuk je slušný, přesto řada zákazníků doporučuje dokoupit soundbar. Pár lidí si rovněž stěžuje na občasný pomalý chod systému.

Klady: Zpracování, obraz, rozměry, cena/kvalita, snadné ovládání a instalace

Zápory: Občas pomalé ovládání, kvalita zvuku může být pro někoho nedostatečná

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 9,1/10

59 uživatelů polského srovnávače Ceneo dává televizi Samsung UE48J5500 průměrné hodnocení 4,55/5. Snadnost obsluhy a chytré funkce mají většinou kladné ohlasy, avšak kvalita obrazu smíšené a kvalita zvuku spíše negativní hodnocení. Cena za takto velkou televizi je velmi přijatelná.

Klady: Cena, snadné ovládání, jasný obraz s živými barvami, design

Zápory: Slabší zvuk

Uživatelské recenze na reevoo.com – 9/10

Průměrné hodnocení Samsungu UE48J5500 TV od 33 uživatelů serveru Reevoo je 9/10. Nejvíce oceňují snadnou instalaci a ovládání a stylový design. Ačkoli obraz i zvuk nejsou dokonalé, pro běžné používání zcela postačí.

Klady: Obraz, cena, stylový vzhled, přehledné menu, chytré funkce

Zápory: Ovladač, občas vypadává wi-fi

Uživatelské recenze na tesco.com – 9,2/10

Průměrné známka 40 zákazníků Tesco.com je 4,6 hvězdiček. 48 palcový Samsung UE48J5500 je dle nich povedený televizor za dobrou cenu. Vypadá hezky, snadno se ovládá a jeho obraz je ostrý a velmi příjemný. Zvuk by mohl znít lépe a software by mohl být rychlejší, ale nejedná se o nic hrozného.

Klady: Ostrý obraz, snadná instalace a ovládání, skvělá cena 

Zápory: Nemá scart, občas vypadává internet, software není nejrychlejší

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

69 uživatelů nizozemského TVstore průměrně hodnotí tento model 4,5 hvězdičkami. Jedná se o dobré zařízení za skvělou cenu. Obraz i zvuk jsou velmi slušné, jen ovládání by mohlo být rychlejší. Ačkoli obnovovací frekvence je jen 50 Hz, příliš to nevadí.

Klady: Krásný obraz, cena/kvalita, uživatelsky přívětivý

Zápory: Pomalejší dálkový ovladač

9.1 Celkové hodnocení
Vynikající

Samsung UE48J5502 je krásná 48 palcová Smart TV za velmi dobrou cenu, která kromě pěkného obrazu zaujme svým vzhledem a uživatelskou přívětivostí. Kvalita zpracování je rovněž na úrovni. Mezi menší chyby patří nepřítomnost Scart a občasná zabržděnost ovládače. Zvuk odpovídá dané cenové kategorii.

Uživatelé amazon.co.uk
9
Uživatelé ceneo.pl
9.1
Uživatelé reevoo.com
9
Uživatelé tesco.com
9.2
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte