Recenze Samsung UE55JU6072 (série JU6000)

55palcový chytrý televizor Samsung UE55JU6072 vás nadchne zejména ostrým obrazem v rozlišení Ultra HD a jasnými barvami. Instalace a ovládání jsou velmi snadné a rychlé. Design je pěkný a hmotnost relativně nízká. Kromě sledování filmů a TV pořadů se televize výborně hodí pro hraní her. Naopak již tradičním slabinou modelů od Samsungu jsou nožičky, které nepůsobí příliš stabilně a jsou poměrně daleko od sebe. Ačkoli je počet konektorů dostačující, při montáži na zeď se mohou některé z nich stát nepřístupnými.

KLADY:
  • Fantastický Ultra HD obraz
  • Jednoduché a rychlé ovládání
  • Nízká hmotnost
  • Skvělá pro hraní her

ZÁPORY:
  • Nožičky
  • Nemá bluetooth
  • Při montáži na zeď jsou konektory hůře přístupné

Uživatelské recenze na amazon.de – 8,2/10

319 zákazníků německého Amazonu, hodnotí Ultra HD televizi Samsung UE55JU6050 známkou 4,1/5. Za danou cenu tuto TV většinou doporučují, jelikož nabízí skvělý ostrý obraz s jasnými barvami a dobrou odezvou. Řada uživatelů si ho velmi chválí pro hraní videoher. Bohužel někteří zákazníci referují o vadných kusech se světlými skvrnami v obraze, tzv. „zákalem“.

Klady: Hmotnost, hezký design s tenkým rámem, 3x HDMI a 3x USB, dobrý OS Tizen, skvělý displej s rozlišením 4K, jednoduché a rychlé menu, dobrý zvuk

Zápory: Nelze otáčet, horší pozorovací úhly, nic moc SD obraz, nohy působí nejistým dojmem a jsou daleko od sebe, některé kusy mají zákal

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

157 recenzentů na holandském TVstore dává modelu Samsung UE55JU6000 průměrné hodnocení 4,5/5. Nadšení jsou nejvíce z poměru cena/kvalita a vynikajícího vysokého 4K rozlišení. Dále oceňují konektivitu a snadnou ovladatelnost. Je též skvělý pro hraní her. Ovládání je jednoduché, stejně jako instalace.

Klady: Velikost, cena, ostrý obraz a nádherné barvy, snadná ovladatelnost, výborný pro hraní her, dobrý upscaler

Zápory: Zvuk by mohl být lepší, stabilita nožiček, při montáži na zeď jsou některé konektory nepřístupné, na Tizenu nefungují všechny aplikace

Uživatelské recenze na very.co.uk – 9,4/10

95 uživatelů anglického very.co.uk dává modelu UE55JU6000 v průměru známku 4,7 hvězdiček. Milují zejména vysoké rozlišení a snadné a rychlé ovládání. Za danou cenu hodnotí televizi jako skvělou koupi. Doporučuje ji 96% z nich.

Klady: Vynikající barvy, slušný zvuk, ultraHD, rychlé menu, cena

Zápory: Napájecí kabel může být pro někoho krátký, SD rozlišení žádná sláva, ale je koukatelné, při montáži na zeď jsou konektory špatně přístupné, nemá Bluetooth

Uživatelské recenze na komplett.se – 9,2/10

24 uživatelů švédského eshopu Komplett hodnotí 55″ UHD LED Smart TV UE55JU6075 průměrnou známkou 4,6. Nadšení jsou zejména výbornou kvalitou obrazu, dále jednoduchým ovládáním, nízkou hmotností a příjemným designem. Za danou cenu má jen pár drobných nedostatků.

Klady: Fantastický obraz, poměr cena/kvalita, jednoduché nastavení, lehká, funkce 4K upscaling

Zápory: Chybí aplikace Spotify

9 Celkové hodnocení
Vynikající

Samsung UE55JU6072 je 55palcový chytrý televizor, který vás kromě dobré ceny potěší výborným Ultra HD obrazem s jasnými barvami. Dále můžeme vyzdvihnout rychlé a snadné ovládání, nízkou hmotnost či slušnou konektivitu. Nedostatkem je naopak design nožiček a nepřítomnost bluetooth. Celkově se však jedná o skvělou velkou televizi určenou jak pro sledování filmů, tak i hraní her.

Uživatelé amazon.de
8.2
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelé very.co.uk
9.4
Uživatelé komplett.se
9.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte