Recenze Samsung UE55JU6872 (série JU6800)

Samsung UE55JU6872 je skvělá 55 palcová televize s Ultra HD rozlišením, živými barvami, vysokým kontrastem a dobrou hloubkou černé. Zvuk je také slušný, případně není problém ho vylepšit soundbarem či domácím kinem. Kromě atraktivního vzhledu dále potěší 4 porty HDMI a 3 USB. Na druhou stranu jsou často zmiňovány vadné kusy, které se projevují špatným podsvícením v rozích displeje.

KLADY:
 • Krásný Ultra HD obraz
 • Uživatelsky přívětivá
 • Dobrá konektivita

ZÁPORY:
 • Nic moc stojan
 • Často vadný displej

Uživatelské recenze na amazon.de – 7,8/10

196 uživatelů německého Amazonu hodnotí televizi Samsung UE55JU6850 průměrnou známkou 3,9 hvězdiček. Vesměs jsou s nákupem spokojeni a televizi považují za skvělý přístroj. Barvy jsou velkolepé, černá je černá a obraz jasný, ostrý a vysoce kontrastní. Na druhou stranu někteří zákazníci referují o vadném podsvícení a tzv. zákalu. Basy a vysoké tóny jsou velmi dobře vyvážené a zvuk celkově objemný a jasný. Z konektorů jsou k dispozici 4x HDMI a 3X USB.

Klady: Krásný Ultra HD, super zvuk, plynulý obraz, přehledné menu, velké množství nastavení, rychlé a snadné ovládání, konektivita, poměr cena/kvalita

Zápory: Občas nerovnoměrné podsvícení obrazovky či zákal na straně, vratký stojan

Tip: Zákal je způsoben prohnutím panelu, pravděpodobně v důsledku špatné dopravy.  Řešením je mírné povolení některých šroubů na zadní straně. Případně reklamace vadného kusu.

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,9/10

Průměrné hodnocení 13 uživatelů ceneo.pl je 4,46/5. Kromě skvělého rozlišení si recenzenti chválí výbornou kvalitu zvuku, hloubku černé a reprodukci barev. Spokojeni jsou také s cenovkou.

Klady: Cena/kvalita, vynikající obraz i zvuk, snadné ovládání

Uživatelské recenze na reevoo.com – 8,9/10

229 recenzentů na reevoo.com dává televizi Samsung UE55JU6800 průměrné hodnocení 8,9/10. Oceňují zejména excelentní kvalitu obrazu a barev. Naopak zvuk se řadě zákazníků zdá průměrný a doporučují dokoupení soundbaru. Celkově však TV nabízí dobrou hodnotu za vaše peníze.

Klady: Ostrý a jasný obraz, hezký design, snadná instalace, cena/kvalita

Zápory: Pouze ucházející zvuk, mírně chatrný podstavec, při sportovních scénách není obraz nejplynulejší, trochu neohrabaný software, častá vada – špatné podsvícení (zákal v rozích)

Uživatelské recenze na richersounds.com – 9,2/10

Průměrná známka 49 uživatelů je 4,6 hvězdiček. Většinou je obraz hodnocen jako skvělý s živými a brilantními barvami a dobrou černou, nicméně pár lidí si stěžuje na rozmazání při sportovních scénách. Opět také hlášeny vady obrazu. Celkově ale fajn „levná“ 4K obrazovka, jejíž zvuk je třeba vylepšit soundbarem.

Klady: Dobrý obraz, snadné nastavení a ovládání, 4 x HDMI

Zápory: Stojánek působí chabě, průměrný zvuk, správné nastavení obrazu chvíli trvá, odrazivá obrazovka, při sportu pohybové rozostření, občasná vada – zákal bílého světla

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

19 zákazníků nizozemského tvstore.nl hodnotí tento model v průměru 4,5/5. Super divácký zážitek díky skvělému 4K UHD obrazu a dobrému zvuku.

Klady: Kvalita obrazu, uživatelsky přívětivá, chytré aplikace, elegantní design, dobrý zvuk

8.8 Celkové hodnocení
Skvělá

138 cm chytrá televize Samsung UE55JU6872 nadchne skvělým obrazem ve vysokém rozlišení a slušným zvukem. Dále nabízí snadné nastavení, přehledné menu, velké množství portů a dobrý poměr cena/kvalita. Z nedostatků lze zmínit chatrně působící stojan, trochu horší plynulost obrazu či občasné dodání vadného kusu.

Uživatelé amazon.de
7.8
Uživatelé ceneo.pl
8.9
Uživatelé reevoo.com
8.9
Uživatelé richersounds.com
9.2
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

1 komentář
 1. Odpovědět
  Iveta Kollerová 9.9.2016 at 10:26

  Mít jednu z těchto televizí tak si pískám je to nádhera .Nemusela bych koukat na tu naší bednu z roku nežer modrou .Protože mi totiž ještě máme bednu která nejni vůbec placatá a kocour si na ní může v klidu dřímat a rozvalovat 🙂

  Okomentujte