Recenze Samsung WF60F4EFW0W

Automatická pračka Samsung WF60F4EFW0W se chlubí nejvyšší energetickou třídou A+++ a kvalitním praním. Otevírá se zepředu a pojme 6 kg prádla. Ovládá se snadno a nabízí dostatečné množství programů. Technologie diamantového bubnu zabraňují zachycení a poškození tkaniny. Z nevýhod lze naopak zmínit vyšší hlučnost. Dále je třeba si dát pozor na to, že udávaná hloubka neodpovídá skutečnosti (skoro o 10 cm).

KLADY:
  • Cena
  • Úsporné a kvalita praní
  • Diamantový buben

ZÁPORY:
  • Chybné rozměry
  • Hlučnost

Zákaznické recenze na alza.cz – 9/10

Průměrné hodnocení 10 uživatelů Alzy je 4,5/5. Nákup pračky Samsung WF60F4EFW0W pak doporučuje 90% zákazníků. Na jedné straně je spokojenost s nízkou cenou, na druhé trochu vadí vyšší hluk.

Klady: Snadné ovládání, cena, výkon

Zápory: Hlučnost, trochu „pochoduje“

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,5/10

Průměr 41 hodnocení je 85%. Pračka nabízí dostatek programů, které se snadno ovládají, nicméně u nich chybí české popisky. Praní je dobré a mělo by být i úsporné (třída A+++). Hlučnost je normální. Bohužel udávané rozměry neodpovídají realitě.

Klady: Úsporná, dobře pere, přehledné ovládání, líbivý design, výběr programů

Zápory: Chybí české popisky, hloubka větší než udávána (skoro o 10 cm)

Zákaznické recenze na kasa.cz – 8,8/10

12 uživatelů kasa.cz dává pračce Samsung WF60F4EFW0W/LE průměrnou známku 4,4 hvězdičky. Líbí se jim nízká cena, jednoduchost a kvalita praní. Pračka by však mohla být tišší.

Klady: Cena/výkon, kvalitní praní, jednoduchost, výběr programů, spotřeba

Zápory: Hlučné napouštění vody, hloubka 40 centimetru jen v nejužším místě

8.8 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Automatická pračka s předními dvířky Samsung WF60F4EFW0W potěší nízkou spotřebou a efektivním praním. Nabízí 12 různých programů, odložený konec, dětskou pojistku a technologii diamantového bubnu. Z nedostatků lze zmínit relativní hlučnost a nepřesně uváděné rozměry.

Zákazníci alza.cz
9
Zákazníci heureka.cz
8.5
Zákazníci kasa.cz
8.8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte