Recenze Seagate Backup Plus Slim Portable

Ultratenký přenosný pevný disk Seagate Backup Plus Slim je rychlý a tichý. Nabízí vynikající poměr cena/gigabajt, přičemž je zabalen do malého elegantního balení. Mezi pozitiva rozhodně patří užitečný software Seagate Dashboard. Disk je kompatibilní jak s počítači PC a Mac, tak dokáže i zálohovat všechna média z vašeho telefonu a sociálních sítí.

KLADY:
  • Dobrý poměr cena/Gigabajt
  • Rychlý a tichý
  • Kompaktní rozměry
  • Užitečný software Seagate Dashboard

ZÁPORY:
  • Krátký kabel USB 3.0
  • Chybí možnost zabezpečení dat

Recenze na cnet.com – 8,1/10

Rychlý a cenově dostupný Seagate Backup Plus/Slim je jednou z nejlepších nabídek na trhu, pokud chcete mít na cestě spoustu úložného prostoru.

Klady: Rychlý a cenově dostupný Seagate Backup Plus/Slim má nejvyšší kapacitu ze všech přenosných disků. Disk obsahuje užitečný zálohovací software a bezplatné dvouleté předplatné do 200GB online úložiště Microsoft OneDrive.

Zápory: Dvouletá záruka je krátká a disk nemá žádné bezpečnostní možnosti, jak zabezpečit ochranu dat před neoprávněným přístupem.

Recenze na pcmag.com – 8/10

Věrný svému jménu je pevný disk Seagate Plus Slim tenký a prostorný. Dokáže zálohovat všechny soubory z vašeho notebooku, stejně jako média z telefonu a účtů sociálních sítí.

Klady: Kapesní rozměry. Dobrý poměr cena/Gigabajt. Zálohuje vaše mobilní zařízení a sociální sítě. Dostupný ve čtyřech barvách.

Zápory: Krátká dvouletá záruka. Postrádá rozhraní Universal Storage Module (USM).

Recenze na pcadvisor.co.uk – 9/10

Seagate Backup Plus Slim je dobře vyvážený přenosný pevný disk, který za přijatelnou cenu nabízí dobrou kvalitu, design a rychlost. Je jen málo toho, co se nám na něm nelíbí.

Klady: Velmi přenosný, kompatibilní s PC i Macem, slušná rychlost, tichý

Zápory: Krátký kabel, kluzký povrch

Recenze na kiguru.net – 9/10

Ve světě, kde má každý čím dál více dat na cestách, se přenosným zařízením jako je Seagate Backup Plus daří. Je rychlý, dobře navržený s dobrým softwarem v ceně.

Klady: Malý a lehký, ale zároveň působí robustně. Elegantní a čistý design. Užitečný software Seagate Dashboard. Vysoká rychlost čtení i zápisu. 

Zápory: Krátký kabel USB 3.0.

Recenze na tweaktown.com – 9/10

S Backup Plus Slim neuděláte chybu. Jedná se o skvělé všestranné řešení ukládání dat.

8.6 Celkové hodnocení
Skvělý

Seagate Backup Plus Slim je velmi kompaktní externí disk, který za přijatelnou cenu nabízí dobrou kvalitu, design a rychlost. Skvěle poslouží při zálohování dat z vašeho notebooku, stejně jako médií z telefonu či účtů sociálních sítí. Celkově jde o skvělé všestranné zařízení, s kterým neuděláte chybu.

cnet.com
8.1
pcmag.com
8
pcadvisor.co.uk
9
kiguru.net
9
tweaktown.com
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pevné disky dle heureka.cz

Právě zlevněné pevné disky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte