Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Recenze Skatey 150L

Hodnocení Skatey 150L

Při testování elektroboardů jsme do nejlepšího výběru zařadili kvalitní dětský elektro skateboard Skatey 150L vhodný už od 8 let. Výkonem ani maximální nosností neoslní, pro mladší školáky a úplné začátečníky je však ideální volbou z důvodu možnosti volby bezpečného pomalého režimu. Na jeho podrobnější parametry se podíváme v recenzi.

Pokud hledáte rychlejší a výkonnější elektroboard pro dospělé, přečtěte si naši recenzi modelu Eljet Double Drive.

Hodnocení Skatey 150L

7.2

Velmi dobrý

Dětský elektro skateboard Skatey 150L má podprůměrný výkon a menší maximální rychlost, pro mladší školáky a úplné začátečníky je však velmi dobrou volbou z důvodu snadné ovladatelnosti a bezpečného pomalého režimu. Vhodný je pro děti už od 8 let a pro jezdce do 60 kg.

Konstrukce a design
8
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
6.5
Výdrž baterie a nabíjení
7
Klady
  • Vhodný pro začátečníky
  • Bezpečný pomalý režim
  • Snadná ovladatelnost
  • Rychlé nabíjení
Zápory
  • Nižší výkon
  • Nosnost pouze do 60 kg

Konstrukce a design

Recenzovaný e-skateboard Skatey 150L je k dostání buď v celočerném provedení nebo originálním „wood art“ designu imitujícím kresbičky na školních lavicích. Povrch skejtu je zdrsněný a  protiskluzový.

Rozměry desky jsou průměrné jako u běžných skejtů a společně se zužujícím se tvarem zaručují dobrou ovladatelnost i pro drobnější postavy a méně zkušené jezdce. Materiálem desky je kvalitní kanadský javor. Celkově konstrukci Skatey 150L hodnotíme jako pevnou a dobře odolnou. Včetně akumulátoru váží pouze 5 kg, takže se dá pohodlně přenášet i v ruce, a díky skladnosti se vejde i do běžné školní skříňky.

84mm kolečka vyrobená z PU gumy o tvrdosti 80A zvládnou společně s vyšším podvozkem i drobné nerovnosti třeba na cestičkách v parku, vyloženě do terénu však tento model nedoporučujeme.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Tento dětský elektroboard jezdí maximální rychlostí 15 km/h. Pomocí Bluetooth ovladače si můžete volit mezi dvěma jízdními režimy. Pomalejší je bezpečný i pro mladší školáky a úplné začátečníky pro osvojení si způsobu řízení přenášením váhy a udržování rovnováhy.

Dojezd hodnotíme jako obstojný – na jedno nabití urazí až 17 km. Je vhodný zejména do města na zábavu na hřišti nebo v parku či na dojíždění do školy. Nejlépe vás povozí po hladkých rovných cestách. Z důvodu nižšího výkonu motoru si hůře poradí s jízdou do kopců s větším převýšením. Není vhodný na triky a ježdění po rampách (riziko poškození motoru).

Výdrž baterie a nabíjení

Akumulátorová Li-ion baterie s kapacitou 4,4 Ah a napětím 12 V se dá nabít pomocí kabelu už do 2 hodin. A jak jsme si řekli výše, dojezd činí 17 km.

Klíčové vlastnosti Parametry
Rozměry desky (d × š) 80 × 30 cm
Max. rychlost 15 km/h
Výkon 150 W
Dojezd 17 km
Kapacita baterie 4,4 Ah (12 V)
Rychlost dobíjení 2 hod.
Hmotnost 5 kg
Nosnost 60 kg
Tvrdost koleček  80A (středně měkká)
Věkové doporučení 8+

Nejoblíbenější elektrické skateboardy a longboardy

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Eliška Pechorová
Eliška Pechorová

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou. Facebook redaktorky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář