Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Recenze Skatey 150L

Datum 14.6.2021 Eliška Pechorová Eliška Pechorová

Hodnocení Skatey 150L

Při testování elektroboardů jsme do nejlepšího výběru zařadili kvalitní dětský elektro skateboard Skatey 150L vhodný už od 8 let. Výkonem ani maximální nosností neoslní, pro mladší školáky a úplné začátečníky je však ideální volbou z důvodu možnosti volby bezpečného pomalého režimu. Na jeho podrobnější parametry se podíváme v recenzi.

Pokud hledáte rychlejší a výkonnější elektroboard pro dospělé, přečtěte si naši recenzi modelu Eljet Double Drive.

Hodnocení Skatey 150L

Hodnocení7.2
Velmi dobrý

Dětský elektro skateboard Skatey 150L má podprůměrný výkon a menší maximální rychlost, pro mladší školáky a úplné začátečníky je však velmi dobrou volbou z důvodu snadné ovladatelnosti a bezpečného pomalého režimu. Vhodný je pro děti už od 8 let a pro jezdce do 60 kg.

Konstrukce a design
8
Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti
6.5
Výdrž baterie a nabíjení
7
Klady
  • Vhodný pro začátečníky
  • Bezpečný pomalý režim
  • Snadná ovladatelnost
  • Rychlé nabíjení
Zápory
  • Nižší výkon
  • Nosnost pouze do 60 kg

Konstrukce a design

Recenzovaný e-skateboard Skatey 150L je k dostání buď v celočerném provedení nebo originálním „wood art“ designu imitujícím kresbičky na školních lavicích. Povrch skejtu je zdrsněný a  protiskluzový.

Rozměry desky jsou průměrné jako u běžných skejtů a společně se zužujícím se tvarem zaručují dobrou ovladatelnost i pro drobnější postavy a méně zkušené jezdce. Materiálem desky je kvalitní kanadský javor. Celkově konstrukci Skatey 150L hodnotíme jako pevnou a dobře odolnou. Včetně akumulátoru váží pouze 5 kg, takže se dá pohodlně přenášet i v ruce, a díky skladnosti se vejde i do běžné školní skříňky.

84mm kolečka vyrobená z PU gumy o tvrdosti 80A zvládnou společně s vyšším podvozkem i drobné nerovnosti třeba na cestičkách v parku, vyloženě do terénu však tento model nedoporučujeme.

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Rychlost, dojezd a jízdní vlastnosti

Tento dětský elektroboard jezdí maximální rychlostí 15 km/h. Pomocí Bluetooth ovladače si můžete volit mezi dvěma jízdními režimy. Pomalejší je bezpečný i pro mladší školáky a úplné začátečníky pro osvojení si způsobu řízení přenášením váhy a udržování rovnováhy.

Dojezd hodnotíme jako obstojný – na jedno nabití urazí až 17 km. Je vhodný zejména do města na zábavu na hřišti nebo v parku či na dojíždění do školy. Nejlépe vás povozí po hladkých rovných cestách. Z důvodu nižšího výkonu motoru si hůře poradí s jízdou do kopců s větším převýšením. Není vhodný na triky a ježdění po rampách (riziko poškození motoru).

Výdrž baterie a nabíjení

Akumulátorová Li-ion baterie s kapacitou 4,4 Ah a napětím 12 V se dá nabít pomocí kabelu už do 2 hodin. A jak jsme si řekli výše, dojezd činí 17 km.

Klíčové vlastnosti Parametry
Rozměry desky (d × š) 80 × 30 cm
Max. rychlost 15 km/h
Výkon 150 W
Dojezd 17 km
Kapacita baterie 4,4 Ah (12 V)
Rychlost dobíjení 2 hod.
Hmotnost 5 kg
Nosnost 60 kg
Tvrdost koleček  80A (středně měkká)
Věkové doporučení 8+

Nejoblíbenější elektrické skateboardy a longboardy

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Eliška Pechorová
Eliška Pechorová

Nadšená kuchařka a expertka na vše kolem beauty a zdravého životního stylu. Ráda cestuje a objevuje nové chutě. Ve volném čase cvičí jógu, čte historické romány a tráví čas se svojí malou dcerkou.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odeslat komentář