Recenze Sony Bravia KDL-40W705

40 palcová Sony Bravia KDL-40W705 je skvělá smart TV střední třídy. Potěší Full HD obrazem s výbornými barvami a hlubokou černou. Oku bude jistě lahodit i elegantní design s kovovým podstavcem. Většina zákazníků je s koupí tohoto modelu spokojena, nicméně pár chybiček sráží hodnocení mírně dolů. Patří mezi ně zejména místy loudavý software a horší pozorovací úhly. Zvuk se nijak nevymyká standardům LED televizí.

KLADY:
  • Nádherný design
  • Vynikající obraz
  • Snadná instalace

ZÁPORY:
  • Občas loudavá
  • Horší pozorovací úhly
  • Průměrný zvuk

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 9/10

Průměrné hodnocení 265 zákazníku Amazonu je 4,5 hvězdiček. Sony KDL-40W705C je velmi schopná LED TV. Díky tenkému rámečku působí menší než 40 palců. Ačkoli je kvalita obrazu vynikající a recenzenti jsou s koupí vesměs spokojeni, pár nedostatků by se našlo – například pomalý software.

Klady: Skvělý displej a hluboká černá, stylový design, chytré aplikace

Zápory: Komplikovanější menu než u Samsungu, občas loudavý software, slabší zvuk, pozorovací úhly

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9/10

90% ze 456 uživatelů britského Argosu doporučuje koupi této televize, přičemž její průměrné hodnocení je 4,5/5. S kvalitou obrazu jsou vesměs všichni spokojeni, naopak ohledně zvuku panují protichůdné názory. Design je hodnocen jako povedený, bohužel to samé se nedá říci o uživatelském rozhraní, které zejména pro starší lidi může být matoucí.

Klady: Moderní tenký design, dobrá cena, vynikající obraz, tlačítko Netflix, snadná instalace, robustní kovové nožičky

Zápory: Slabší zvuk, uživatelské rozhraní, mizerný manuál

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,9/10

56 uživatelů serveru ceneo.pl dává televizi SONY KDL-40W705C výslednou známkou 4,44/5. Vychvalují si zejména barvy, ostrost obrazu, kvalitu zvuku a snadnost ovládání. Dobrý je také poměr cena/výkon.

Klady: Hezký design, dobrá černá, pěkné barvy, snadné ovládání

Zápory: Slabší pozorovací úhly, občas pomalá

Uživatelské recenze na reevoo.com – 8,8/10

Na serveru reevoo.com má model Sony KDL40W705CBU od 68 uživatelů průměrné hodnocení 8,8. Nejlépe jsou hodnoceny design a kvalita obrazu. Slabší je to naopak s kvalitou zvuku a snadností použití.

Klady: Jasný obraz, stylový vzhled, skvělá černá, snadná instalace

Zápory: Zvuk by mohl být lepší

Uživatelské recenze na tvstore.nl – 9/10

13 zákazníků tvstore.nl dává televizoru SONY KDL-40W705C průměrnou známku 4,5/5. Obrazovka má přirozené barvy a zvuk je rovněž velmi dobrý. Výborná pro hraní her. Za danou cenu špičkový produkt.

Klady: Skvělý obraz, dobrá pro hraní her, nadprůměrný zvuk, krásný elegantní vzhled, tlačítko Netflix na ovladači, dobrá odezva, snadná instalace

Zápory: Pomalé zapínání, horší pozorovací úhel

8.9 Celkové hodnocení
Skvělá

Sony Bravia KDL-40W705 má nádherný 102 cm Full HD displej, na němž je radost sledovat filmy i hrát hry. Z řad konkurentů vyniká i krásný design s bytelným stojánkem. Chytré funkce jsou dnes již prakticky standardem. Z nedostatků lze naopak jmenovat pomalejší ovládání či slabší pozorovací úhly. Koupi tohoto televizoru nicméně nebudete litovat.

Uživatelé amazon.co.uk
9
Uživatelé argos.co.uk
9
Uživatelé ceneo.pl
8.9
Uživatelé reevoo.com
8.8
Uživatelé tvstore.nl
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte