Recenze Sony Bravia KDL-48W705

48 palcový televizor Sony Bravia KDL-48W705 nabízí vynikající obraz v plném rozlišení s přirozenými barvami a dobrou černou. Mezi další klady patří snadné ovládání, rychlá instalace a dobrá konektivita. Výrobní nastavení zvuku občas není ideální a je třeba si ho dodatečně upravit. Ačkoli mnozí kupující jsou se svou volbou spokojeni, řada lidí si stěžuje na pomalost chytrých funkcí. Pokud na ně tedy kladete důraz, je lepší se poohlédnout jinde. V opačném případě se jedná o skvělou všestrannou TV.

KLADY:
  • Jasný obraz a skvělé barvy
  • Slušný zvuk
  • 4x HDMI

ZÁPORY:
  • Pomalé smart funkce
  • Podstavec
  • Přístup k HDMI portům

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 9/10

Průměrné hodnocení 256 zákazníků Amazon.co.uk je 4,5/5. Recenzenti nejvíce oceňují vynikající obraz, dobrou konektivitu (4x HDMI, 2x USB, Scart) a slušný zvuk (musíte si však upravit jeho nastavení). Občasné výtky jdou na adresu chytrých funkcí, podstavce a špatného umístění některých konektorů. Celkově ji hodnotí jako dobrou televizi, ale ne příliš Smart.

Klady: Velmi jasný obraz, dobrá černá, skvělá konektivita, nízká spotřeba, hezký vzhled, snadné ovládání, dobrý zvuk

Zápory: Ovladač by mohl být lepší, pomalé chytré funkce, nešikovné umístění HDMI konektorů, nic moc podstavec

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9,2/10

432 zákazníků argos.co.uk dává televizi Sony Bravia KDL-48W705 průměrné hodnocení 4,6/5 a její nákup doporučuje 91% z nich. Jedná se o dobrou 48 palcovou televizi vhodnou pro hraní her na Playstationu i sledování filmů. Obraz i zvuk mají velmi dobré ohlasy, stejně jako cena. Mezi hlavní nedostatky pak patří občasná loudavost a zpracování podstavce.

Klady: Velmi slušný obraz i zvuk, nahrávání na USB, 4x HDMI, snadná instalace, tlačítko Netflix na ovladači, dobrá cena

Zápory: Občas pomalé aplikace, levně vypadající podstavec, špatný přístup k HDMI portům

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,9/10

Průměrná známka od 59 uživatelů polského srovnávače Ceneo je 4,44 hvězdiček. Kladně je hodnocen obraz i zvuk, naopak chytré funkce se pár lidem zdají být pomalé. Ostrost a barvy jsou vynikající a slibují skvělý divácký zážitek.

Klady: Velmi ostrý a jasný obraz, skvělé barvy, dobrý zvuk, snadné ovládání, ideální pro hraní her

Zápory: Smart funkce trochu pomalé

Uživatelské recenze na reevoo.com – 9,2/10

28 uživatelů reevoo.com hodnotí televizi Sony Bravia KDL-48W705C průměrnou známkou 9,2/10. Nejlépe je hodnocen poměr cena/výkon, naopak nejhůře kvalita zvuku. Ten je zpočátku trochu plechový, nicméně ho lze úpravou nastavení vylepšit.

Klady: Krásný jasný obraz, velikost, snadné ovládání, cena/kvalita

Zápory: Zvuk

9.1 Celkové hodnocení
Vynikající

Sony Bravia KDL-48W705 je kvalitní televize se 121 cm Full HD obrazovkou, která nabízí vynikající obrazový i zvukový zážitek. Bohužel chytré funkce jsou trochu pomalé, takže pokud vybíráte televizi kvůli nim, možná se poohlédněte po jiných modelech. Jde-li vám však zejména o sledování filmů či hraní her, jedná se o dobrou všestrannou volbu.

Uživatelé amazon.co.uk
9
Uživatelé argos.co.uk
9.2
Uživatelé ceneo.pl
8.9
Uživatelé reevoo.com
9.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte