Recenze Sony Bravia KDL-55W755C

Sony Bravia KDL-55W755C je chytrý televizor s cenovkou kolem 20 tisíc Kč (červenec 2016). Za tyto peníze nabízí vynikající obraz ve Full HD kvalitě a úhlopříčce 139 cm. Potěší též velké množství konektorů a podpora přijímačů DVB-T2 / -S2 / C. O něco horší je naopak zobrazení klasického SD obrazu. Zvuk také nepatří mezi nejlepší, nicméně je ucházející. Někteří recenzenti si pak stěžují na občasné problémy se systémem Android.

KLADY:
  • Skvělý HD obraz
  • Množství konektorů
  • Podpora DVB-T2 / -S2 / C

ZÁPORY:
  • Možné problémy se softwarem
  • Horší SD obraz
  • Ovladač by mohl být lepší

Uživatelské recenze na amazon.co.uk – 8,6/10

82 zákazníků anglického Amazonu dává chytré televizi Sony KDL-55W755C průměrné hodnocení 4,3/5. Poměrně slušný výrobek s dobrým HD obrazem (zobrazení SD je bohužel o něco horší). Potěší čtveřice portů HDMI i přívětivá cena.

Klady: Jasný a ostrý obraz, 4x HDMI, jednoduché ovládání, dobrá cena

Zápory: Občas pomalý software, nic moc ovladač, SD upscaling (přepočítání obrazu)

Uživatelské recenze na amazon.de – 7,4/10

154 uživatelů německého Amazonu dává televizoru Sony KDL-55W755C výsledné hodnocení 3,7/5. Dobrý Full HD obraz, zatímco SD pouze dostačující. Za danou cenu kvalitní TV, nicméně někteří recenzenti si stěžovali na problémy s operačním systémem Android.

Klady: Cena, Full HD rozlišení, konektivita, DVB-T2 / -S2 / C, žádné obrazové vady, docela dobrý zvuk

Zápory: Občasné problémy se systémem Android, mizerný analogový (SD) obraz, ošklivý ovladač

Uživatelské recenze na argos.co.uk – 9,8/10

13 zákazníků Argosu je s nákupem velmi spokojeno a dávají televizi Sony KDL55W755CBU vysoké hodnocení 4,9/5. Skvěle vypadající přístroj s dobrým obrazem a ucházejícím zvukem za rozumnou cenu. Žádné větší výhrady.

Klady: Kvalita obrazu, cena, velké množství konektorů, snadné zprovoznění

Zápory: Zvuk je pouze ok

Uživatelské recenze na ceneo.pl – 8,9/10

56 uživatelů polského srovnávače Ceneo hodnotí televizi Sony KDL-55W755C známkou 4,47/5. Obraz je jasný a ostrý, ovládání snadné a zvuk dobrý. Podstavec se nemusí líbit každému

Klady: Kvalita obrazu i zvuku, jednoduchost obsluhy, počet vstupů, velké množství nastavení

Zápory: Design podstavce

8.7 Celkové hodnocení
Skvělý

55 palcová TV Sony Bravia KDL-55W755C má poměrně rozporuplná hodnocení. Na jedné straně přináší skvělý HD obraz, na druhé horší SD. Zvuk vás neurazí, ale ani nenadchne. Stejně tak softwarovou výbavu si jedni nemohou vynachválit, zatímco druzí na ni nadávají. Před nákupem je proto možná nejlepší si tento model naživo vyzkoušet, zda vám sedne.

Uživatelé amazon.co.uk
8.6
Uživatelé amazon.de
7.4
Uživatelé argos.co.uk
9.8
Uživatelé ceneo.pl
8.9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější televize dle heureka.cz

Právě zlevněné televize

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte