Recenze Sony Xperia Z4 Tablet

Ultratenký 10,1-palcový Sony Xperia Z4 Tablet je neuvěřitelně lehký a pohodlný. Nádherný displej se v něm snoubí s rychlým a plynulým výkonem. Mnohé jistě potěší i odolnost vůči vodě a prachu. Naopak přídavná klávesnice je velkým zklamáním. Stejně jako vyšší cena. I přesto patří mezi jedny z nejlepších Android tabletů na trhu.

KLADY:
  • Neuvěřitelně tenký a lehký
  • Vodotěsný
  • Rychlý a hladký výkon
  • Jasný a ostrý displej

ZÁPORY:
  • Mizerná přídavná klávesnice
  • Dlouhá doba nabíjení
  • Cena

Porovnat ceny Sony Xperia Z4 Tablet

Recenze na cnet.com – 8/10

Pro začínající uživatele Androidu, kteří si touží výrazně přizpůsobit svůj zážitek, je Sony Xperia Z4 nádherně postavený tablet, se špičkovými specifikacemi, který nezklame.

Klady: Tenký a voděodolný design Sony Xperia Z4 je zároveň elegantní a pevný. Na telefonu běží nejnovější verze Androidu (07/2015) a je vybaven barevným a uživatelsky přívětivým rozhraním. Mobil má ostrý displej a jeho výkon je velmi rychlý a hladký.

Zápory: Volitelná klávesnice má křehkou plastovou konstrukci a psaní na ní je stísněné.

Recenze na notebookcheck.net – 8,5/10

Sony Xperia Z4 Tablet je tablet se skvělými funkcemi a velmi nízkou hmotností. Před jeho koupí je však třeba zvážit chybějící stabilitu a problémy se zahříváním. Za danou cenu by se podobné nedostatky vyskytovat neměly.

Klady: Velmi lehký a tenký, odolný proti vodě a prachu, pogumovaná zadní část, velmi rychlé komponenty, jasný a vysoce kontrastní displej, vysoké rozlišení, slušné reproduktory, rychlá Wi-Fi a LTE, funkce telefonu

Zápory: Nedostatečná stabilita, tepelné problémy a omezování výkonu, nedostatečný napájecí adaptér, extrémně dlouhá doba nabíjení, průměrná GPS

Recenze na techradar.com – 9/10

Sony Xperia Z4 Tablet je v současnosti nejlepší tablet s Androidem na trhu (08/2015) a jediný schopný konkurovat iPadu Air 2.

Klady: Krásný displej, nový vylepšený vzhled, velká výdrž baterie

Zápory: Problematické uživatelské rozhraní, jedinou možností je 32 GB, vysoká cenovka

Recenze na trustedreviews.com – 9/10

Sony Xperia Z4 Tablet má vše – styl, sílu i úžasný displej – potřebné k tomu, aby se stal skutečným konkurentem iPadu Air 2.

Klady: Výjimečný displej, jednoduchý, krásný vzhled, voděodolný, neuvěřitelně lehký, rychlý výkon

Zápory: Drahý, výdrž baterie je zklamáním

Recenze na theverge.com – 7,3/10

Prodávat tablety s Androidem je těžké, takže Sony zkouší něco nového. Xperia Z4 Tablet vypadá skvěle na papíře, ale výsledný produkt je zklamáním.

Klady: Tenčí, rychlejší, lehčí, přesto stále vodotěsný, otevřený USB port

Zápory: Klávesnice mohla být skvělým odlišením, místo toho je to katastrofa, aktualizace proti předchozímu modelu nejsou významné, levnější alternativy jako Nexus 9 nabízejí podobnou kvalitu

8.4 Celkové hodnocení
Skvělý

Ultratenký desetipalcový Sony Xperia Z4 Tablet je neuvěřitelně lehký a pohodlný. Nádherný displej se v něm snoubí s rychlým a plynulým výkonem. Mnohé jistě potěší i odolnost vůči vodě a prachu. Naopak přídavná klávesnice je velkým zklamáním. Stejně jako vyšší cena.

cnet.com
8
notebookcheck.net
8.5
techradar.com
9
trustedreviews.com
9
theverge.com
7.3
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 produkty v kategorii tabletů dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte