Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Tablety

Recenze Sony Xperia Z4 tablet

3. 11. 2017 aktualizováno

Sony Xperia Z4 Tablet 4

Ve světě tabletů, které se zdají být záplavou jednotných zařízení, Sony Xperia Z4 vyniká svou jedinečností a prvotřídními specifikacemi. Zdá se, že tento tablet je navržen tak, aby překonal očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Dnes se podíváme na to, jak se tento tablet vypořádává s našimi testy a zda skutečně naplňuje svůj slib.

Tento model již není v nabídce prodejců, připravili jsme proto recenze nejnovějších tabletů do 10 000 Kč.

1. Bod po bodu propracovaný

Displej tabletu Sony Xperia Z4 představuje vizuální nádhernost díky svému 2K rozlišení, které se postará o to, aby se na vaše fotografie dívalo do nejmenšího detailu. Technologie Sony X-Reality je přidána do mixu, což zaručuje ještě ostřejší a bezšumový obraz.

Oproti předchozí řadě Z2 o 40% jasnější. Displej TRILUMINOS ve spojení s technologií Live Colour LED zajišťuje obrazu ještě živější barvy. Panel IPS navíc zajišťuje vynikající obraz z jakéhokoli úhlu.

2. Lehký jako pírko

Tento tablet je navržen pro každodenní použití. Je neuvěřitelně tenký a váží pouhých 393 gramů, což z něj dělá ideální společníka pro každodenní použití. Navíc jeho design je doveden k dokonalosti s odolným temperovaným sklem na čelní straně a uchvacujícím rámečkem, který imituje kov po obvodu těla.

3. Prach a voda nemají šanci

Tablet Xperia Z4 je prachuvzdorný a vodě odolný, což znamená, že můžete odolat prachu a vodě až do hloubky 1,5 metru po dobu 30 minut. Za svou odolnost získal certifikaci IP65/68.

4. Zážitek z poslechu na nové úrovni

Když si nasadíte sluchátka a odpoutáte se od okolí, budete si moci vychutnat muziku v té nejlepší kvalitě díky technologii High-Res Audio. Xperia Z4 je také vybavena funkcí digitálního potlačení hluku, která se postará o to, aby vás nic nerušilo během poslechu vaší oblíbené hudby, i v hlučném prostředí.

5.

Výkon na vyšší úrovni Tablet Xperia Z4 je vybaven vysoce výkonným osmi jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 810, který vám poskytne plynulý chod, i když používáte ty nejnáročnější aplikace nebo hrajete nejnovější hry.

6. Závěrečné hodnocení

Po detailní prohlídce Sony Xperia Z4 tabletu můžeme s jistotou říci, že tento tablet je skvělým přírůstkem na trh. Jeho oslňující displej, vysoký výkon a jedinečné funkce, jako je odolnost vůči prachu a vodě, spolu s vysokou kvalitou zvuku, jej odlišují od ostatních tabletů na trhu.

Nicméně, jako všechny výrobky, i tento tablet má své nedostatky. Například, ačkoliv je jeho design elegantní a lehký, pro některé uživatele může být příliš křehký. Přesto, pokud hledáte tablet, který je stylový, výkonný a plný funkcí, pak je Sony Xperia Z4 vynikající volbou. Tento tablet opravdu vyniká ve své kategorii a my ho můžeme s klidem doporučit.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.3 (10 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář