Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze seznamky SugarDaters

Hodnocení online seznamky SugarDaters – nejlepší na sugadating.

Klofnout milionáře nebo raději miliardáře? Jde to snadno přes internet. Jak? V recenzi seznamky SugarDaters to zjistíte. Přesný návod vám nedáme! Povíme si ale, zda je tato online seznamka hodná vyzkoušení.

Hodnocení seznamky SugarDaters

8.7

Skvělá

Internetová seznamka SugarDaters nabízí seznámení v podobě tzv. sugardatingu. Movitý a většinou starší člen hledá mladou a atraktivní polovičku, kterou chce rozmazlovat. Odměnou je náklonnost, společnost a respekt. V takovém případě vystupují SugarDaddy nebo SugarMammy, kteří hledají SugarBaby nebo ToyBoye (a naopak). Registrace na seznamce je zdarma. Pro funkčnost a možnost uživatele kontaktovat je ale potřeba zaplatit prémiové členství. Odměnou je bezpečné prostředí pro navázaní vážného vztahu nebo pouhého flirtu.

Atraktivita seznamky
9
Funkce
8.5
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
10
Jednoduchost použití a kompatibilita
8
Poplatky
8
Klady
  • Bezplatná registrace
  • Ověřená a věrohodná seznamka
  • Bohatý výběr uživatelů
  • Rychlá možnost seznámení
  • Přísné ověření fotografie
  • Nezáleží, jaký vztah hledáte
  • Tak trochu jiná seznamka
  • Informace a fotografie vidíte až po registraci
Zápory
  • Bez prémiového členství nelze kontaktovat uživatele
  • Absence mobilní aplikace

Pro koho je seznamka SugarDaters určená? 

Online seznamka Sugar Daters je tak trochu hollywoodský sen. Její princip je jednoduchý – bohatý starší muž si najde mladou, atraktivní a energickou polovičku. Funguje to také naopak. V tomto případě SugarMamas si najde pohledného a mladého Toyboye. Atraktivní partner se vždy nechá takzvaně vydržovat partnerem movitým. 

SugarDaters je tak na poli seznamek trochu zvláštní. Je určena pouze pro bohaté nebo krásné a atraktivní lidi? V poslední době se z toho tak trochu upouští. Svou šanci si zaslouží každý bez ohledu na věk, postavu, vzhled nebo sociální postavení. Navrch mají SugarBabies, které disponují přirozeným intelektem a jistou dávkou empatie. 

Testujeme seznamku pro sugardating – SugarDaters.

Pro někoho je seznamka Sugar Daters pouze experimentem z čisté zvědavosti, jak to vlastně všechno funguje. Život na vysoké noze někomu vyhovuje, a tak se nechá rád obklopovat různými hodnotnými dary. Pro někoho to může být životní styl.

Najít si za partnera SugarDaddyho nebo za partnerku SugarMammy nemusí hned znamenat nutný závazek. Někdo hledá jenom flirt, naplnění svých snů a představ, milenecký nebo sexuální poměr. “Táhnout” to jde i s několika současně. Výjimkou však nejsou ani uživatelé, kteří sní o vážném vztahu a hledají skutečnou lásku.

Kdo si na této internetové seznamce může hledat vztah? Každý, kdo dospěl do plnoletosti bez ohledu na sexuální orientaci.

Registrace a prostředí

Proces registrace na seznamce Sugar Daters zabere pár minut. Budete muset zodpovědět několik otázek za účelem lepší personalizace svého profilu.

První otázky souvisí s tím, zda jste SugarMamas (SugarPapa) nebo SugarBaby (ToyBoy). Dále zvolíte, koho hledáte: muže, ženu či obojí. Následně vyplníte datum narození a bydliště. Pořídit si budete muset aktuální fotografii. Ověřování je zde opravdu pečlivé. Fotografie musí zobrazovat vaši osobu tak, aby vám šlo vidět do obličeje. Zároveň musíte držet lístek, na kterém musí být rukou napsáno SugarDaters spolu s aktuálním datem. To momentálně přeskočíme.

Dostaneme se k povídání o svém životním stylu, vzhledu a klíčových slovech, která vás definují. Například odpovíte, co vás na seznamce nejvíce láká, co rádi děláte, jaký jste typ člověka nebo jakými jazyky mluvíte. Nakonec vyplníte krátký popisek o sobě, ověříte e-mailovou adresu a jste doma.

Recenze a test seznamky na sugardating SugarDaters a ukázka užovatelského prostředí.

K plné funkčnosti je potřeba nahrát profilovou fotografii. Výměnou získáte přístup k fotografiím ostatních členů. 

V bezplatné verzi se vlastně bez zaplacení prémiového členství dále nedostanete. Není umožněno sledovat profilové fotky uživatelů, přijímat od nich zprávy ani na ně odpovídat. Proto je třeba upgradovat na prémiové členství. Po zaplacení navíc můžete svou profilovou fotku odebrat a více už nezobrazit. Nebo ji odhalit pouze na požadavek uživatele.

Asi vás bude zajímat, zda si svou sugar seznamku můžete stáhnout do mobilu jako aplikaci. To bohužel nejde. Na mobilu však skvěle funguje v mobilním prohlížeči.

Funkce 

Hodnocená seznamka SugarDaters funguje i v bezplatné verzi. Ovšem abyste mohli kontaktovat svého potenciálního partnera, bude potřeba upgradovat na prémiové členství. Bez toho vidíte fotografie uživatelů pouze zamlženě. Poté, kromě prohlížení fotek a profilů, můžete využít i následujících funkcí.

Hledání  

Políčko hledání vám otevře profily uživatelů seznamky, které si dále můžete třídit; a to podle jména, věku, bydliště a data registrace profilu. Nechybí ani pokročilejší filtry.

Hledání uživatelů na seznamce SugarDaters je možné až po zaplacení členství.

Chat

Jeho funkce se otevírá až po zaplacení prémiového členství. V bezplatné verzi nebudete moci zprávy psát, číst ani na ně odpovídat.

Oblíbení

Vzájemné sympatie si sdělíte rychle i bez zprávy. Stačí uživatele označit srdíčkem a on nebo ona už budou vědět, že na ně myslíte. Pak můžete čekat na jejich reakci. Oplatí ji?

Návštěvy profilu a zablokování 

Přehled o všech zhlédnutých profilech máte hezky na jednom místě. Stejně tak můžete vidět vámi blokované profily.

Přístup do alba

Ke svému fotoalbu si nastavíte přístup podle svých přání. Na základě žádosti udělujete přístup jednotlivým uživatelům.

Důvěryhodnost a bezpečnost

Na online seznamce SugarDaters je zaregistrováno asi 150 tisíc aktivních členů. Popularita tohoto typu seznamky je vysoká zejména ve Spojených státech amerických. Zrod Sugar Daters nastal ve Skandinávii. Aktuálně funguje v celkem 24 státech. Platforma je v češtině.

Na této sugar dating seznamce nenajdete žádné chatboty nebo falešné profily. Zprávy dostáváte od skutečných lidí. Váš profil včetně fotografie navíc neuvidí nikdo, kdo se do platformy nezaregistruje. 

Poplatky

Pro přístup ke všem funkcím seznamky SugarDaters si musíte vybrat prémiové členství. Uhradit lze na dva, čtyři nebo dvanáct týdnů. S delší dobou předplatného získáte výhodnější cenu.

Doba předplatného  Cena předplatného 
2 týdny 8 EUR/týden 
4 týdny 6 EUR/týden 
12 týdnů 5 EUR/ týden 

Platit jde online kartami Visa, MasterCard a Maestro nebo přes SOFORT. Platby jsou obnovovány automaticky ve vámi zvolném časovém rozmezí. Pokud chcete členství vypovědět, můžete tak učinit kdykoliv.

Ukázka prémiového členství na testované seznamce SugarDaters.

Závěrečné shrnutí recenze

Na seznamce SugarDaters zajisté neprohloupíte. A to zejména pokud hledáte tento typ vztahu; ať už se nacházíte na kterékoliv straně. Vyplatí se to i za vyšší cenu prémiového členství. SugarBabies a ToyBoys se mohou těšit, že se jim taková “investice” vrátí mnohonásobně. SugarMamas a SugarDaddies mohou zase výměnou toho, co mají v hojnosti, získat něco vzácnějšího – splněný sen o náklonnosti, lásce nebo různých vášních.

Seznámení na internetu má svá potenciální rizika. Nicméně Sugar Daters je bezpečným místem pro seznámení. A to hlavně proto, že jde o věrohodnou seznamku, která funguje v celkem 24 zemích světa. Pokud váháte, kde si najít finančně zaopatřeného partnera, zkuste tuto online seznamku. Třeba budete mít štěstí.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (33 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář