Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Ostatní recenze

Recenze seznamky tinder

Recenze seznamky Tinder – nejoblíbenější seznamka zdarma.

Seznámit se na základě sympatií? Láska na první pohled už není jen ve filmech. V recenzi seznamky tinder zjistíte, že lajkování může být docela fajn. A čím, že se tak trochu od ostatních seznamek liší? Má vůbec smysl se na Tinderu registrovat? Lákadlo může být bezplatné členství. 

Hodnocení seznamky tinder

9.4

Perfektní

Seznamka tinder patří k nejoblíbenějším globálním sociálním sítím na seznámení. Je pohodová a seznamování je docela relaxace. V základu je navíc zdarma (a dá se s tím přežít). Líbí se vám někdo? Dáte mu lajk. A pokud tak učiní i on, dojde k propojení. Od té doby si můžete psát a více se poznat. Takto funguje seznamka tinder založená na sympatiích. Nabízí i placená členství, která vám pomohou k rychlejšímu nalezení ideálního protějšku.

Atraktivita seznamky
10
Funkce
9
Důvěryhodnost a bezpečí údajů
9
Jednoduchost použití a kompatibilita
10
Poplatky
9
Klady
 • V bezplatném režimu má spoustu funkcí
 • Lze vidět fotografie i informace o uživatelích
 • Globální přesah (57 milionů uživatelů)
 • Snadné navazování kontaktu
 • Chat funguje bezplatně
 • Jednoduché uživatelské prostředí
 • Funguje jako mobilní aplikace
 • Vybrat si lze ze 3 prémiových členství
Zápory
 • Vyšší riziko falešných profilů
 • Prémiové členství je třeba vypovědět
 • Není zde žádná vědecká metoda seznámení
 • Někteří uživatelé odsuzují jako povrchní

Pro koho je seznamka tinder určena?

Rádi byste si našli partnera na flirt nebo na vážné randění? Na online seznamce tinder můžete navázat nové vztahy i přátelství. Funguje na základě sympatií. Takovým hlavním prvkem jsou lajky – těmi sympatie k uživateli potvrzujete. Nebo naopak křížek, kterým projevíte svůj nezájem. Pokud se stane to, že dáte uživateli srdíčko a on učinil totéž, dojde ke shodě. Od té chvíle máte plnou možnost navázat spojení. Je to tedy taková lajkovací hra. 

Oproti mnoha ostatním seznamkám tedy nemá běžné hledání uživatelů a návrhy probíhají na základě jejich geografického umístění. Spíše se koncentruje na již zmíněné sympatie. Seznamka tinder, podobně jako badoo, funguje v základu zdarma, ale lze si zakoupit prémiové členství. Díky němu získáte nejen více funkcí, ale i vyšší pravděpodobnost rychlejší shody pramenící z většího množství návrhů (a tím i nalezení protějšku).

Flirtovat nebo randit můžete s opačným i stejným pohlavím. Velkou výhodou je obrovské množství registrovaných – 57 milionů uživatelů

Potkat zde můžete lidi ve věkovém rozmezí od 16 do 64 let. Největší skupinu tvoří lidé mezi 25–34 lety. 30 % uživatelů tinderu je dle průzkumu GWI v manželském svazku.

Testujeme seznamku Tinder.com – registrace a přihlášení.

Registrace a prostředí

Pojďme se spolu zkusit na tinder zaregistrovat. Zadáte své přihlašovací údaje. Lze se snadno zaregistrovat pomocí Google účtu. Dále zadáte své telefonní číslo, na které vám přijde ověřovací kód. Vyplníte křestní jméno, datum narození, pohlaví, sexuální orientaci, koho hledáte, zájmy. Přidáte minimálně dvě profilové fotografie. Pro fungování aplikace je nutné udělit přístup k vaší poloze. 

Zabralo nám to maximálně 5 minut. Teď si ještě můžete upravit, do jaké vzdálenosti si chcete nechat uživatele zobrazovat. Ve výběru se vám pak budou zobrazovat profily do vámi zadané hodnoty. Zatrhnout si můžete také ikonu globální. Díky tomu uvidíte též uživatele, kteří třeba mluví anglicky. Jazyk lze samozřejmě selektovat. 

Abyste se mohli konečně seznámit, bude potřeba projít prvním lajkovacím kolem. Prohlédnete si uživatelé v blízkém okolí. I v bezplatném režimu vidíte fotografie uživatelů, vidět můžete i jejich profilové informace. Velkou pomocí jsou i jejich zájmy, které tak trochu více o člověku napoví. Pokud dojde ke shodě sympatií, otevře se vám přístup k napsání zprávy.

Prostředí tinderu je velmi přívětivé a jednoduše pochopitelné. Funguje jako aplikace, ale využívat jej můžete klidně v mobilním prohlížeči. Responzivní design umožňuje správné rozložení, takže si aplikaci hned do mobilu nainstalovat nemusíte. Pokud je to pro vás výhoda, pak si tinderu užijete na Androidu, iOS i HarmonyOS.

Co se týče vašeho bezpečí, bát se nemusíte. Vaše fotografie a informace vidí pouze registrovaní členové.

Funkce 

Hledání uživatelů 

Vyhledávat můžete pouze uživatele, kteří vám dali lajk. Ty pak jde třídit podle vašich zájmů. Na výběr je několik oblíbených kategorií. Stačí si jednu z nich rozkliknout a hledat si partnera tímto způsobem. Jaké zájmy zde jsou? Např. hráči, kreativci, podnikatelé, labužníci, hudební nadšenci, milovníci přírody, sportovci apod.

Lajkování uživatelů

To je hlavní úkol a poslání seznamky tinder. Díky lajkování uživatelů, kteří se vám v návrhu zobrazují, získáváte možnost získat shodu a propojit se s daným uživatelem. Tato funkce je zdarma. Nespornou výhodou této funkce je skutečnost, že pokud vám druhá strana lajk neoplatí (nebo vy jí), nemůže vás nikdo kontaktovat/otravovat.

Test a recenze online seznamky Tinder – jak vypadá lajkování uživatelů.

Super lajky

Super lajky jsou ještě působivějšího, než ty běžné. Šanci na propojení zvyšují až trojnásobně. Pokud je chcete využívat, můžete tak učinit v rámci prémiového členství.

Rewind

Když procházíte fotografie a profily svých potenciálních nápadníků, může se občas stát, že zadáte omylem křížek. Takový profil se vám už znovu nezobrazí a vy tak ztratíte šanci navázat spojení. K tomu, aby se šlo k danému uživateli vrátit, slouží tlačítko rewind. Abyste jej mohli využívat, a to v neomezeném množství, je potřeba upgradovat na prémiové členství.

Kdo mi dal (zlatý) lajk

Abyste věděli, komu jsme sympatičtí, bude potřeba zakoupit prémiové členství tinder Gold. Bez toho se to nedozvíte. Zobrazí se vám pouze počet obdivovatelů.

Uživatele si můžete pěkně protřídit pomocí filtrů. Zadáte si například požadovanou vzdálenost od vašeho bydliště, věkové rozmezí, preferované zájmy nebo uvedený počet fotografií.

Náš tip

Pro vážné seznámení je skvělá seznamka eDarling, která patří mezi úspěšné a velmi bezpečné. Schvalování profilů probíhá ručně, přičemž bez placeného členství nedává moc smysl. Proto vás nebude nikdo otravovat.

Důvěryhodnost a bezpečnost

Seznamovací aplikace tinder má za sebou už 55 miliard vzájemných propojení. Funguje od září 2012 v čele s ředitelem Elie Seidmanem. Tato globální seznamovací aplikace je momentálně dostupná ve více než 190 zemích světa.

Pokud se ptáte, zda si zde můžete najít svou drahou polovičku, není to garantováno ani po zaplacení prémiového členství. Tinder není zprostředkovatel, ale vytváří prostředí, které to usnadňuje. Vše je tedy ve vaší režii. Přesto se tato online seznamka těší velkému úspěchu a popularitě. To je také dáno jejím globálním působením. 

Jelikož jde o bezplatnou seznamku (s možností koupě prémiového členství), musíte mnohem více počítat s podvodnými profily. K ruční kontrole profilů nedochází. K eliminaci rizik ale doporučujeme komunikovat pouze s uživateli s ověřeným profilem. 

Poplatky

V bezplatné verzi je toho sice o něco méně, ale dá se s tím celkem fungovat. Výhodou je, že si můžete prohlédnout fotografie členů, kteří jsou zařazeni do výběru. Zároveň si o nich zjistíte potřebné informace. Dále je můžete lajkovat a doufat v brzkou shodu. Právě shoda vzájemných sympatií vás může posunout o úroveň dál. Díky tomu můžete začít s uživatelem chatovat. 

Předplatné na tinderu lze získat na 1 měsíc, 6 měsíců nebo 12 měsíců. Zvolit si přitom můžete ze tří druhů – Tinder+, Tinder Gold nebo Tinder Platinum – v závislosti na počtu funkcí.

Hodnocení seznamovací aplikace Tinder – prémiové členství.

Tinder+

Lajkovat si denně o sto šest? Ano, to lze s tímto základním předplatným. K němu navíc obdržíte neomezené rewind, se kterým si můžete uživatele vrátit zpátky a případně změnit odmítnutí v lajk. Chatovat můžete s lidmi po celém světě bez omezení umístění. Má to i další výhody, jako je personalizované nastavení profilu – určíte si, co se o vás ostatní dozví nebo kdo vás uvidí. Aplikaci si navíc vychutnáte zcela bez reklam. 

Doba předplatného  Cena předplatného 
1 měsíc 308,44 Kč
6 měsíců 925,77 Kč (154,30 Kč/měsíc)
12 měsíců 2 334,43 Kč (102,87 Kč/měsíc)

Tinder Gold

Se získáním pěti super lajků na den můžete zvýšit své šance na propojení až trojnásobně. Podíváte se, kdo vám dal zlatý lajk. S tím budete ihned připraveni na propojení. Jako bonus ještě získáte jeden boost měsíčně zdarma. Díky tomu se váš profil topuje a vy půjdete lépe vidět. K tomu všemu si připočtěte všechny funkce členství tinder+.

Doba předplatného  Cena předplatného 
1 měsíc 518,85 Kč
6 měsíců 1 557,01 Kč (259,50 Kč/měsíc)
12 měsíců 2 076 Kč (173,01 Kč/měsíc)

Tinder Platinum

Prémiové členství na tinderu, které má nejvíce možností a neomezené funkce. S Tinder Platinum máte mimo všechny funkce, které nabízí Tinder Gold, ještě další. Třeba možnost prioritního zobrazení lidem, kteří se vám líbí. Svým super lajkům navíc můžete odeslat vzkaz ještě dříve, než dojde k propojení.

Doba předplatného  Cena předplatného 
1 měsíc 617,10 Kč
6 měsíců 1 851,77 Kč (308,63 Kč/měsíc)
12 měsíců 2 469,10 Kč (205,76 Kč/měsíc)

Profil si lze boostovat potvrzením o přečtením zprávy, kterou jste odeslali svému idolovi. Na boost na jedno propojení zaplatíte 68,38 Kč. Nejlépe vyjde, když si zaplatíte boosty na 20 propojení. Tak vyjde jeden na 20,57 Kč

Na stejném principu funguje boost přeskočit řadu. S tím se stanete na 30 minut TOP profilem ve své lokalitě. Máte tak mnohem vyšší šance na propojení. Nejvýhodnější je 20 boostů, jeden boost tak vyjde na 41,15 Kč.

Po zaplacení členského poplatku si dávejte pozor, abyste jej v případě nutnosti s předstihem zrušili. K obnovování plateb totiž probíhá automaticky. Nestačí ani smazání profilu, nýbrž musíte odstoupit od smlouvy.

Závěrečné shrnutí recenze

Testovaná seznamka tinder je prověřená již desetiletým fungováním. Funguje ve více než 190 zemích, takže si můžete hledat partnera kdekoliv ve světě. Její užívání je snadné, prostředí intuitivní. Vychutnat si ji můžete jako mobilní aplikací na zařízeních s Androidem i iOS. Fungovat přitom můžete v bezplatném režimu

Je to taková relaxační seznamka na flirt. Než se dostanete s někým do řeči, pořád si prohlížíte fotografie. Takže je to i taková hra. Čekáte, až se trefíte a sympatie se spárují. Někteří uživatelé, kteří s tinderem již mají zkušenosti, ji hodnotí jako povrchní. Dáváte totiž na první dojem a samozřejmě vzhled. 

Jelikož máte na tinderu mnoho funkcí zdarma a dá se s nimi fungovat, je to rizikovější. Právě pro ty, kdo si rádi z lidí utahují a hrají jim na city, je to jako stvořené. Je tedy potřeba být obezřetný. To ostatně platí u všech online sítí na seznámeni. Nicméně rozhodnout se můžete, že se dáte do řeči jen s ověřenými uživateli.

Na tinderu nicméně existují různé prémiové předplatné. Vybrat si můžete i různé boosty. Pokud se však pro prémiové členství rozhodnete, myslete na odstoupení od smlouvy s předstihem. 

Aplikaci na seznámení tinder určitě rádi doporučíme pro všechny, kdo si chtějí najít někoho na příjemné rande, flirt nebo i něco víc.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.8 (38 hlasů)

Autor recenze

Zuzana Pitříková
Zuzana Pitříková

Zuzka je pisálek s kreativním srdcem, miluje výzvy a hlavně svou rodinu. Ta je především náplní jejího denního rozvrhu. Pokud nějaká ta chvilka času zůstane, ráda se pustí do grafického designu, čtení odborné publikace, různých ručních prací nebo řádí v kuchyni. Nejraději tvoří články o domácnosti, dětech, zdravém životním stylu, tvorbě, vzdělávání a vaření. Facebook Zuzky.

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář