Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Internetové a satelitní televize

Recenze satelitní televize T-Mobile SAT TV

T-Mobile SAT TV logo

Pevný i mobilní internet, satelitní i internetová televize a mnoho dalšího – katalog služeb společnosti T-Mobile je skutečně obsáhlý. Za značkou stojí významná mezinárodní skupina Deutsche Telekom, můžete si tak být jisti její stabilitou.

Když jsme testovali nejlepší satelitní televize dostupné na českém trhu, satelitní televize T-Mobile mezi nimi samozřejmě nemohla chybět. Jak si vedla?

Balíčky a jejich cena – 8/10

T-Mobile se svou nabídkou myslí na uživatele, pro něž je prioritou cena, i na ty, kterým nevadí si připlatit za vyšší počet televizních stanic. Celkově můžete vybírat mezi 4 balíčky, základní přehled najdete v tabulce.

Balíček XS Balíček S Balíček M Balíček L
Počet programů
42 65 91 112
Počet HD programů
21 30 42 48
Cena za měsíc
149 Kč 199 / 399 Kč 249 / 499 Kč 599 Kč

Nejmenší balíček je specifický tím, že ho můžete mít i bez nutnosti uzavírat smlouvu na 24 měsíců. Obsahuje ale pouze 42 kanálů, čímž nás rozhodně zrovna neoslnil. Zaujme tak zejména toho, pro koho je absolutní prioritou sjednání satelitní televize bez závazku.

T-Mobile satelitní televize programy

Nejoblíbenější variantu představuje balíček M, se kterým se můžete těšit na přístup například k Eurosportu či FilmBox Premium HD. Na 3 měsíce ho navíc získáte za nižší cenu 249 Kč, poté budete platit měsíční poplatek ve výši 499 Kč. Stejnou akci T-Mobile nabízí také u balíčku S, kde jsou první 3 měsíce zpoplatněné částkou 199 Kč, cena se poté zvyšuje na 399 Kč.

Náš tip

Ke všem balíčkům můžete přidat HBO základ za 249 Kč/měsíc nebo rovnou HBO komplet za 299 Kč/měsíc.

Programové balíčky T-Mobile SAT TV patří mezi ty spíše dražší. Platíte ale za kvalitní obraz, stabilní signál a další jistoty. Navíc oceňujeme již zmíněnou alternativu bez závazku.

Doplňky – 10/10

S T-Mobile SAT TV si jednoduše můžete nahrávat oblíbené filmy či seriály. K základnímu set-top boxu (viz. dále) potřebujete externí pevný disk. Kapacita nahrávání je omezena pouze velikostí připojeného harddisku. U prémiového set-top boxu pak vybraný pořad nahrajete přímo na integrovaný HDD. T-Mobile satelitní televize má navíc funkcionalitu tzv. TV Archivu, kdy po 7 dní můžete vysílané pořady zhlédnout zpětně.

Možnosti sledování – 9/10

Společně se satelitní televizí získáváte přístup k aplikaci T-Mobile TV GO. Díky ní si pořady pustíte až na 4 televizorech a 4 dalších zařízeních. Podmínkou je dostatečně rychlé internetové připojení.

  • V případě notebooku T-Mobile TV GO spustíte přímo v prohlížeči Google Chrome, Firefox, Opera, Safari nebo Edge.
  • Při sledování na smartphonu či tabletu si musíte stáhnout aplikaci T-Mobile TV GO pro iOs či Android. Aplikace je obecně jednoduchá na orientaci, po poslední aktualizaci ale můžete narazit na problém například v podobě nefunkčního nahrávání.

Podmínky – 7/10

Většinu programových balíčků u satelitní televize T-Mobile sjednáte na dobu určitou (24 měsíců). Jako bonus získáte zvýhodněnou instalaci satelitního kompletu technikem, která vás vyjde pouze na 199 Kč. Daná částka zahrnuje pouze základní instalaci, mohou se vás tak týkat doplatky. Při předčasném ukončení je nutné doplatit 2 400 Kč.

Jak už jsme zmiňovali výše, pokud zvolíte nejmenší balíček XS, budete to mít bez závazku. Pokud tedy se službami poskytovatele nebudete spokojení, smlouvu vypovíte mnohem jednodušeji. Musíte si ale zaplatit plnou cenu instalace, která činí poměrně vysokých 2 599 Kč.

Co se set-top boxu týče, základní typ vám T-Mobile pronajme za 50 Kč/měsíc. Pokročilý typ s harddiskem je případně dostupný za měsíční poplatek 70 Kč. Obě částky jsou podle nás rozumně nastavené.

Zákaznická podpora – 10/10

Při výběru satelitní televize není dobré podcenit ani kvalitu podpory. Pokud budete mít jakýkoliv problém, dobrý klientský servis oceníte. T-Mobile to ví a na zákaznické podpoře si dává záležet. Má velmi dobře zpracovanou sekci odpovědí na nejčastější dotazy.

T-Mobile SAT TV zákaznická podpora

Podporu je možné kontaktovat prostřednictvím sociálních sítí, kontaktního formuláře nebo přes telefon. Pokud budete využívat poslední možnost, na webu společnosti stačí zadat své číslo a hovor si objednat na vámi vybraný čas. Zákaznická podpora reaguje rychle a snaží se být maximálně nápomocná.

Závěrečné hodnocení

8.8

Skvělá

T-Mobile SAT TV vám poskytne dostatečný počet kanálů i kvalitní obraz. Naše pochvala směřuje také k zákaznické podpoře. Těšit se můžete na zvýhodněnou instalaci satelitního kompletu, ta je ale vykoupená závazkem na 24 měsíců.

Balíčky a jejich cena
8
Doplňky
10
Možnosti sledování
9
Podmínky
7
Zákaznická podpora
10
Klady
  • Člen mezinárodní skupiny
  • Několik programových balíčků
  • V ceně T-Mobile TV GO
  • I bez závazku
  • Levný pronájem set-top boxu
  • Kvalitní zákaznický servis
Zápory
  • Vyšší cena balíčků
  • Zvýhodněná instalace jen při úvazku na 24 měsíců

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 5.0 (1 hlas)

Autor recenze

Pavla Šindelářová
Pavla Šindelářová

Často ji zastihnete na cestách či u notebooku. A vůbec nejčastěji na cestách s notebook v ruce. Před každým nákupem je zvyklá provést důkladnou rešerši, ráda vám to proto zjednoduší a informace o výběru všemožné elektroniky nabídne na jednom místě. Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuze a zkušenosti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář