Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Cestování

Recenze cestovní agentury TravelPortal.cz

11. 5. 2021 aktualizováno

hodnocení cestovní agentury TravelPortal.cz

Cestovní agentura TravelPortal.cz patří mezi nejoblíbenější srovnávače dovolených a zájezdů u nás. Spolupracuje s více než 80 cestovkami, s nimiž můžete odletět do různých koutů země. Kromě Evropy pamatuje i na dalekou exotiku. Díky šikovnému filtru si rychle vyhledáte ideální dovolenou přímo pro vás a vaši rodinu. Chválíme skvělé ceny, cestovní pojištění a online chat. Podrobnosti se dozvíte v naší recenzi. Mrkněte i na výběr nejlepších cestovek.

Od 18. 3. 2024 dochází k pozastavení provozu cestovní agentury TravelPortal.cz!

Hodnocení TravelPortal.cz

9.1

Perfektní

TravelPortal.cz je populární cestovní agentura, přes kterou si snadno a rychle vyberete vaši vysněnou dovolenou. Nabízí tisíce krásných dovolených v různých koutech světa. Nechybí podrobné vyhledávání, uživatelské recenze, cestovní pojištění a online chat.

Kvalita služeb
8.5
Cena
10
Podpora
9
Uživatelské prostředí
9
Klady
  • Obrovské množství dovolených
  • Šikovný filtr při výběru + porovnávač
  • Výborné ceny
  • Kamenné pobočky po celé ČR
  • Podpora + online chat
  • Kvalitní pojištění
Zápory
  • Menší množství cestovních kanceláří

Kvalita služeb – 8,5/10

TravelPortal.cz není klasická cestovní kancelář, ale online cestovní agentura. Z pohodlí vašeho domova si můžete vybrat vaši budoucí dovolenou nebo krásný poznávací zájezd. Agentura TravelPortal aktuálně spolupracuje s více než 80 cestovními kancelářemi. To je oproti některé konkurenci sice méně, ovšem i tak nabízí v současné době tisíce dovolených. Nemusíte se tedy obávat, že byste s TravelPortal nevycestovali.

Recenzovaná cestovní agentura na svých stránkách poskytuje také porovnávač vámi vybraných zájezdů. Nemůžete se rozhodnout mezi Chorvatskem a Egyptem? Jednoduše si obě dovolené porovnáte a uvidíte, která vám bude více vyhovovat. U každého hotelu nechybí stovky uživatelských recenzí, popis zájezdu a ukázka cílové destinace na mapě.

A že je na výběr spousta destinací! S TravelPortal můžete vycestovat do Asie, Antarktidy, Ameriky, Austrálie a Oceánie, Evropy a Afriky. Nabídka zahrnuje oblíbené destinace jako je Bulharsko, Egypt, Řecko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Tunisko, Kypr a další krásná místa. Kromě zahraničních letovisek můžete navštívit také krásy Česka: třeba Krkonoše, Moravu, Český ráj a další nádherná místa.

Vysněnou dovolenou si můžete vyřídit jak online, tak v některé z 36 kamenných poboček. Poboček je tedy výrazně méně než u některé konkurence. Cestovní agentura TravelPortal.cz poskytuje dárkové poukazy, cestovní pojištění a parkování na letišti.

Cena – 10/10

Hodnotit cenovou nabídku je velmi náročné, protože samozřejmě záleží na vašich nárocích, cílové destinaci, době odjezdu atd. Níže jsme vypsali populární dovolené do atraktivních míst za nejnižší možné ceny:

  • Řecko: Do tříhvězdičkového hotelu Talea Beach Resort na Krétě můžete letět již za 9 990 Kč za osobu. Týdenní pobyt zahrnuje služby all inclusive.
  • Chorvatsko: Do tříhvězdičkového hotelu Sagitta můžete vycestovat vlastním dopravním prostředkem již za 4 830 Kč za osobu. Týdenní pobyt zahrnuje služby all inclusive.
  • Egypt: Do pětihvězdičkového hotelu Jaz Aquaviva můžete letět již za 8 190 Kč za osobu. Týdenní pobyt zahrnuje služby all inclusive.

*Ceny se samozřejmě průběžně mění.

Možnosti úhrady zájezdu

Vaši vysněnou dovolenou můžete zaplatit tradičním způsobem pomocí karty, platbou přes eKonto, Mojeplatba či bezhotovostním převodem nebo složenkou.

Cestovní agentura TravelPortal nabízí platbu pomocí spousty benefitů. Třeba online platbu Multipass card, poukázkou, benefity společnosti Sodexo aj.

Agentura TravelPortal pro své klienty ve spolupráci s Evropskou pojišťovnou ERV připravila univerzální pojištění Complex. To je platné pro Evropu i exotické země. Mimo důležitých věcí zahrnuje například stornopoplatky. Náročnější si mohou vybrat pojištění Extra sloužící pro řešení nečekaných situací, například onemocnění COVID-19.

Tady se nám moc líbí, jak je pojištění komplexní a přehledné. Jasně vidíte, co si platíte, v čem vás ochrání a kolik zaplatíte.

Možnosti úhrady zájezdu

Podpora – 9/10

Komunikovat lze telefonicky na čísle 234 121 121 v době Po-Pa 8-18 hod. Pokud neradi telefonujete, svůj dotaz můžete napsat na vasedovolena@travelportal.cz. TravelPortal má také Facebookové stránky, na které pravidelně zveřejňuje různé aktuality a nabídky. Nechybí dokonce ani online chat, kde vám pomohou s výběrem dovolené, případně si zde můžete objednat telefonní hovor.

Myslete i na to, že TravelPortal je cestovní agentura, nikoliv cestovní kancelář. Pokud budete chtít dovolenou reklamovat, případně se po zaplacení objeví nějaký problém, danou záležitost budete řešit s příslušnou cestovní kanceláří. TravelPortal zde funguje jako „prostředník“.

Uživatelské prostředí – 9/10

Webové stránky Travelportal.cz jsou z počátku mírně zmatečné, ale během chvíle se dokážete zorientovat. Chválíme logické rozřazení na hlavní stránce, kde si hned ze začátku můžete vybrat například exotickou dovolenou v Dubaji, Maledivách, Mexiku a jiných zemích. Stránka vám zároveň ukáže nejoblíbenějších destinace včetně last minute a first minute. Hravě si najdete dovolenou plnou potápění, vhodnou pro seniory, víkendové či lyžařské zájezdy. Tohle se nám opravdu líbí!

Při výběru dovolené si zadáte zemi, termín, délku pobytu, počet cestujících a způsob přepravy, stravování a další parametry. Během chvilky si budoucí dovolenou vyfiltrujete do podoby, jaká vám bude vyhovovat.

Skvělá je také reálná mapa, která vám zobrazí jednotlivé hotely. I tímto způsobem si můžete vybírat. Velmi praktické je potom okénko v dolní části obrazovky, jež zobrazí nedávno prohlížené dovolené. Jestliže si něco omylem zavřete, můžete se k dovolené kdykoliv vrátit.

Travelportal má také vlastní magazín, který najdete na samostatné stránce. Zájemci si mohou pročíst FAQ, případně si prolistovat akční nabídky.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.5 (4 hlasy)

Autor recenze

Petr Smejkal
Petr Smejkal

Petr má rád technologie, historii a knihy. Dříve působil jako redaktor Prima ZOOM a psal o počítačových hrách v době GameZonu a Call of Duty 1. Od roku 2015 až do dubna 2023 působil na Testádu jako šéfredaktor. LinkedIn, Facebook
Více informací o nás >>

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář