Náš tip

Recenze ultrabooku Asus Zenbook UX305LA

Utrabook Asus Zenbook UX305 je malý, ale schopný pomocník, obdařený 13,3 palce velkou LED dotekovou obrazovkou s Quad HD rozlišením, procesorem Intel Core i5, OS Windows 10 na 64 bitech, 8GB RAM, rychlou 256GB SSD pamětí a všemi dalšími základními vlastnostmi kvalitního ultrabooku.

KLADY:
  • Jasný QHD displej
  • Kovová šasi
  • Velmi dlouhá výdrž baterie
  • Tichý
  • Design

ZÁPORY:
  • Nemá podsvícenou klávesnici
  • Omezený dosah Wi-Fi
  • Trackpad se při snímání více doteků občas trošku zasekává

Recenze na notebookcheck.net – 8,8/10

Asus Zenbook UX305 je velmi tenký, lehký a šik subnotebook. Core i5 dodává masivní výkon, v porovnání s Core M.

Klady: Jasný a vysoce kontrastní IPS displej, pevná a vysoce kvalitní šasi, velmi dobrý input zařízení, velmi dlouhá výdrž baterie, tichý, nepřehřívá se, rychlý SSD disk, servis

Zápory: Chybí podsvícení klávesnice

Recenze na ultranotebookreview.com – 8/10                           

Tenký Asus Zenbook UX305LA je lehký notebook, obdařený Broadwell U hardwarem, matným IPS displejem a dlouhou výdrží baterie, za přijatelnou cenu.

Klady: Dobrý vzhled, solidní konstrukce, excelentní a matný displej – pokud je nakalibrovaný, stabilní výkon, nepřehřívá se, dlouhá výdrž baterie, výborná cena

Zápory: Nepodsvícená klávesnice, pouze micro-HDMI port, omezený dosah Wi-Fi, při prvním použití je obrazovka špatně nakalibrovaná

Recenze na techmagnifier.com – 8/10

Zenbook UX305LA je vrcholový ultrabook z poslední série od společnosti Asus. Lehké kovové šasi, tvoří solidní zařízení, za lehce vyšší cenu dostanete vysoký výkon na běžné činnosti, spolu s jasnou Full HD obrazovkou a špičkovými reproduktory.

Klady: Tenký design bez větráku, solidní kovové šasi, špičkový displej a audio

Zápory: Plasticky působící klávesnice, trošku dražší

Recenze na stuff.tv – 10/10

Asus to znovu zvládl. Vydal laptop, který si zachoval šokující vzhled, ale vylepšil jeho výkon bez zbytečně vysoké ceny.

Klady: Cena, vylepšený procesor, design a konstrukce

Zápory: Průměrný zvuk, chybějící podsvícení klávesnice

Recenze na pcquest.com – 9,5/10

Pokud hledáte ultrabook s vysokým výkonem, komfortní klávesnicí, krásným designem a ohromujícím displejem, pak je Asus Zenbook UX305LA za svoji cenu jasnou volbou.

Klady: Quad HD displej, rychlý, výborný design, velmi dlouhá životnost baterie

Zápory: Při snímání více doteků se trackpad občas trošku zaseká

8.9 Celkové hodnocení
Skvělé

Při výběru ultrabooku byste určitě neměli přehlédnout Asus Zenbook UX305LA. Ať už do školy, či do práce, svou váhou a rozměry určitě nebude překážet. Dotyková QHD obrazovka spolu s Windows 10 zajistí dostatečně pohodlné používání i na cestách, kde určitě oceníte jeho skutečně nadprůměrnou výdrž baterie, či 256GB velký SSD disk, kterému otřesy na rozdíl od standartního HDD rozhodně nevadí.

notebookcheck.net
8.8
ultranotebookreview.com
8
techmagnifier.com
8
stuff.tv
10
pcquest.com
9.5
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

 

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte