Recenze Verbatim Store ‚n‘ Go

Verbatim Store ‚n‘ Go je velmi dobrý přenosný pevný disk s rozhraním USB 3.0, který vyniká svými malými rozměry a nízkou hmotností. Nabízen je hned v několika barevných variantách. Součástí balení je i zálohovací software Nero BackItUp a Burn Essentials. Jeho chod je tichý a úsporný. Oproti konkurenčním externím diskům však působí poněkud křehce.

KLADY:
  • Malé rozměry a nízká hmotnost
  • Zálohovací software Nero
  • Podpora USB 3.0
  • Cena
  • Tichý a úsporný

ZÁPORY:
  • Není moc robustní
  • Konstrukce působí křehce

Recenze na pcmag.com – 8/10

(500GB verze): Přestože je externí disk Verbatim Store ‚n‘ Go USB 3.0 (500GB) cenově dostupný a nabízí funkce jako připojení USB 3.0 nebo zdarma zálohovací software, poskytuje též bezkonkurenční záruku.

Klady: Malé rozměry a nízká hmotnost. Kapacita 500GB. Rychlé  připojení USB 3.0. Zdarma zálohovací software Nero backup. Bezkonkurenční záruka 7 let.

Zápory: Nudný vzhled. Samostatný kabel by se mohl lehce ztratit.

Recenze na PC World – 7/10

Verbatim Store ‚n‘ Go je skvělý produkt pro ty, kteří sdílet své multimediální soubory mezi více Android zařízeními bez nutnosti se připojovat k počítači skrze USB kabel. Navíc ho lze použít i jako externí úložiště k vašemu telefonu, když jste na cestách.

Klady: Jednoduchý design, podpora rychlého USB 3.0, podpora chytrých telefonů a počítačů

Zápory: Nešikovná konstrukce

Recenze na techradar.com – 9/10

Celkově je Verbatim Store ‚n‘ Go vynikající přenosný pevný disk, který je dostatečně malý a lehký k nošení a díky kapacitě a rychlosti stojí rozhodně za koupi.

Klady: Velmi tenký design, vysoká kapacita, dobrá rychlost, dobrá cena

Zápory: Není zrovna nejrobustnější, působí trochu křehce

Recenze na expertreviews.co.uk – 10/10

Malý, levný a s komplexní zálohovací aplikací, což z něho činí skvělé přenosné úložiště.

Klady: Barevné varianty, kompaktnost, rychlost, Nero BackItUp & Burn Essentials, cena

Recenze na chip.de – 8,7/10

(2TB verze): Verbatim Store ‚n‘ Go nevykázal během testu žádné nedostatky. Vybaven kapacitou 2TB, dobrým výkonem, nízkou hlučností a vysokou mobilitou se vydobyl místo na vrcholu našeho žebříčku. Vzhledem k příznivé ceně rovněž získal silné hodnocení cena/kvalita.

Klady: Rychlost přenosu, kompaktní a lehké rozměry, velmi tichý provoz, nízká spotřeba, USB 3.0, dobrá hodnota za jednotku GB

Zápory: Žádné

8.5 Celkové hodnocení
Skvělý

Verbatim Store 'n' Go vyniká svými malými rozměry a nízkou hmotností, avšak oproti konkurenci působí poněkud křehce. Nicméně potěší nízkou cenou, vysokou kapacitou, velkou rychlostí, podporou USB 3.0 a zdarma zálohovacím softwarem Nero BackItUp a Burn Essentials. K dostání je v několika barvách.

pcmag.com
8
PC World
7
techradar.com
9
expertreviews.co.uk
10
chip.de
8.7
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pevné disky dle heureka.cz

Právě zlevněné pevné disky

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte