Recenze Whirlpool AWE 50510

Whirlpool AWE 50510 je dobrá pračka s vrchním plněním a kapacitou 5 kg, která kromě malých rozměrů potěší nízkou cenou a jednoduchou obsluhou. Praní i ždímání je kvalitní a počet programů dostatečný. Někomu ale může chybět ukazatel zbývajícího času. Mezi další nedostatky patří hlučnější chod či krátká přívodní hadice. Ne každému se také může líbit, že po doprání zůstává voda v zásobníku na prášek, jež následně po otevření vytéká na prádlo.

KLADY:

  • Malé rozměry
  • Nízká cena
  • Jednoduchost

ZÁPORY:
  • Nemá displej
  • Trochu hlučnější
  • Zůstávající voda v zásobníku
  • Krátké hadice

Zákaznické recenze na alza.cz – 9/10

Průměrná známka 48 zákazníků Alzy je 4,5 hvězdiček, přičemž nákup pračky Whirlpool AWE 50510 doporučuje 91% z nich. Standardní výrobek vhodný do malých prostor. Pere, ždímá, snadno se ovládá. Názory na hlučnost se rozcházejí. V dávkovači po doprání zůstává voda.

Klady: Malé rozměry, dobrá cena, dobře pere i ždímá, stojí na místě, lehké ovládání, rychlý program

Zápory: Chybí ukazatel času, v zásobníku na prací prášek zůstává voda, po doprání se buben automaticky neotočí otvíráním nahoru

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,4/10

26 zákazníků Datartu dává této pračce průměrné hodnocení 4,2/5. S nákupem jsou vesměs spokojeni, i když několik výtek by se rozhodně našlo.

Klady: Jednoduchá, úsporná, dobře pere, cena

Zápory: Neukazuje zbývající čas, hlučnější, krátká hadice, v dávkovači zůstává voda, horší zavírání

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,7/10

Průměr 65 hodnocení je 87%. Recenzenti jsou s nákupem spokojeni. Jednoduchá pračka s dostatkem programů a kvalitním praním. Sice trochu hlučnější a bez indikátoru času, ale jinak v pořádku.

Klady: Nízká cena, velikost, jednoduchost, dobré praní i odstřeďování, dostatek programů, 15 min program

Zápory: Krátké hadice, hlučnější, chybí displej

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,2/10

11 uživatelů kasa.cz dává pračce Whirlpool AWE 50510 průměrnou známku 4,6/5. Spokojeni jsou zejména díky dobrému poměru cena/výkon.

Klady: Cena, výběr programů, kvalita praní, dobrá spotřeba, srozumitelný návod

Zápory: Chybí displej s časem, nastavení odloženého startu by mohlo být lepší

Zákaznické recenze na mall.cz – 8,8/10

123 uživatelů mall.cz hodnotí tuto pračku v průměru 4,4 hvězdičkami. Dobrá malá pračka za rozumnou cenu, vhodná do malé místnosti. Jednoduché a přehledné ovládání. Pere i odstřeďuje velmi dobře. Na druhou stranu by mohla být méně hlučná a kabely by mohly být delší. V nádržce navíc po doprání zůstává voda, která po otevření vyteče na prádlo.

Klady: Pere dobře, snadno se ovládá, stabilní, úzká, levná

Zápory: Hlučnější, krátká hadice přívodu vody (120 cm) i elektrický kabel, buben se sám automaticky nenatočí, nemá displej, v nádržce zůstává voda

8.8 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Jednoduchá a levná, taková je pračka Whirlpool AWE 50510 s objemem 5 kg. Díky úsporným rozměrům a hornímu otevírání je ideální do menších místností. Kvalita praní a odstřeďování je dobrá, stejně jako stabilita. Naopak hlučnost by mohla být nižší. Dále zamrzí například nepřítomnost displeje s časem do konce praní.

Zákazníci alza.cz
9
Zákazníci datart.cz
8.4
Zákazníci heureka.cz
8.7
Zákazníci kasa.cz
9.2
Zákazníci mall.cz
8.8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte