Recenze Whirlpool AWOC 0714

Vestavná pračka Whirlpool AWOC 0714 je ideální do domácností s omezeným prostorem, protože jde snadno zabudovat do kuchyňské linky. Za přijatelnou cenu, nabízí kvalitní praní, jednoduchou obsluhu a 18 různých programů. Hlučnost je spíše vyšší, ale nic hrozného. Nicméně programy by mohly být kratší a hadice naopak delší. Jistě nepotěší ani poměrně časté zmínky o brzkých neopravitelných závadách.

KLADY:
  • Vestavná
  • Cena
  • 1400 otáček
  • Snadné ovládání

ZÁPORY:
  • Hlučnost
  • Dlouhé programy
  • Krátké hadice

Zákaznické recenze na alza.cz – 9/10

Průměr hodnocení 16 uživatelů je 4,5 hvězdiček. Recenze jsou vesměs pozitivní, pračka se snadno ovládá, je relativně tichá a dobře pere. Jeden z majitelů si však stěžuje, že odešla už po 3 letech.

Klady: Příjemné ovládání, 1400 otáček, tichá, pevné panty, design 

Zápory: Dlouhé programy, krátké hadice, při odstřeďování hlučnější

Zákaznické recenze na datart.cz – 7,7/10

7 zákazníků Datartu dává této vestavné pračce známku 3,85 z 5. Opět majitelé většinou spokojení, nicméně jeden z nich informuje o rozbití již po prvním měsíci. Z dalších nedostatků lze zmínit vyšší hlučnost.

Klady: Ovládání, dobře pere i ždímá, cena, možnost odloženého startu

Zápory: Hlučnější (hlavně při ždímání)

Zákaznické recenze na heureka.cz – 9,1/10

Průměr z 24 hodnocení je 91%. Jedná se o jednu z mála vestavných praček v dané kategorii. Má sice pár nedostatků, ale za danou cenu jde o dobrou koupi.

Klady: Přehledná, krásně pasuje jako vestavba, 1400 otáček, spousta programů, cena

Zápory: Mohla by být tišší, hadice by mohly být delší

Zákaznické recenze na mall.cz – 9/10

Průměrné hodnocení 19 uživatelů je 4,5. Jde o dobrou pračku s velkým bubnem. Mohla by však být o něco tišší a mít větší výběr krátkých programů. Z poměrně malého počtu recenzí opět zmiňována neopravitelná závada, tentokrát po 2,5 letech.

Klady: Velký 7 kg buben, cena/kvalita

Zápory: Dlouhé programy, hlučnost

8.7 Celkové hodnocení
Velmi dobrá

Whirlpool AWOC 0714 patří mezi vestavné modely, takže ji lze jednoduše zabudovat do kuchyňské linky. Potěší slušnou cenou, dobrou kvalitou praní a ždímání a snadnou obsluhou. Na druhou stranu v nabídce 18 programů by mohlo být více těch krátkých a chod by mohl být trochu tišší.

Zákazníci alza.cz
9
Zákazníci datart.cz
7.7
Zákazníci heureka.cz
9.1
Zákazníci mall.cz
9
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte