Recenze Whirlpool AWS 51212

Předem plněná pračka Whirlpool AWS 51212 má hloubku jen 45 cm, takže se v pohodě vejde i do menších koupelen. Kvalita praní a ždímání je v pořádku, obsluha je snadná a displej přehledný. V široké nabídce naleznete 18 programů a z funkcí potěší odložený start či dětská pojistka. Za danou cenu se jedná o skvělou pračku, jejíž jedinou nevýhodou je vyšší hlučnost.

KLADY:
  • Cena
  • Kompaktní rozměry
  • Výběr programů

ZÁPORY:
  • Hlučnost

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,2/10

Průměrné hodnocení 23 uživatelů Alzy je 4,6/5, přičemž nákup pračky Whirlpool AWS 51212 doporučuje 95% zákazníků. Oceňují zejména dobrý poměr cena/kvalita.

Klady: Cena/výkon, jednoduché ovládání, tiché praní, velikost

Zápory: Vyšší hlučnost odstřeďování, hadice k odpadu se nedá tvarovat

Zákaznické recenze na datart.cz – 8,6/10

38 zákazníků Datartu dává této pračce známku 4,3 hvězdičky. Spokojeni jsou s úzkými rozměry, velkou nabídkou programů a přehledným ovládáním. Během praní je poměrně tichá, při ždímání je ale hluk o něco horší.

Klady: Pere tiše a kvalitně, úzké rozměry, nabídka programů, srozumitelné ovládání, sympatický vzhled, nízká hmotnost, cena/výkon

Zápory: Hlučnější při ždímání

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,8/10

Průměr ze 119 hodnocení je 88%. Recenzenti si chválí dobrou cenu, kvalitní praní, velkou nabídku programů a úzký pěkný design. Někteří by však ocenili, kdyby byla pračka o něco tišší.

Klady: Velký výběr programů, cena, malé rozměry, lehké ovládání, pěkný design, pere dobře, přehledný displej se zbývajícím časem, odložený start

Zápory: Hlučnost

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,4/10

Průměrná známka 10 uživatelů kasa.cz je 4,7/5. Kvalitní úzká 5kg pračka za přijatelnou cenu, která je vhodná do menších koupelen.

Klady: Úzká, dobře pere i odstřeďuje, dobrá cena, přehledné ovládání, A++

Zápory: Hlučnější

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,2/10

136 zákazníků Mall.cz hodnotí tuto pračku známkou 4,6 hvězdiček z 5 možných. Za dobrou cenu nabízí dobrý výkon a kompaktní rozměry. Jen by mohla být trochu tišší.

Klady: Pere dobře, kompaktní rozměry, cena, srozumitelné programy, ukazatel zbývajícího času

Zápory: Trochu hlučnější, při maximálních otáčkách se trochu chvěje

9 Celkové hodnocení
Skvělá

Mezi hlavní pozitiva pračky Whirlpool AWS 51212 patří kompaktní rozměry, přijatelná cena, dobrá efektivita praní, jednoduché ovládání, velký výběr programů a přehledný displej. Hlavním nedostatkem je trochu vyšší hlučnost (zejména při ždímání), která však není nijak tragická. Pokud nejste příliš citliví na hluk, lze pračku doporučit.

Zákazníci alza.cz
9.2
Zákazníci datart.cz
8.6
Zákazníci heureka.cz
8.8
Zákazníci kasa.cz
9.4
Zákazníci mall.cz
9.2
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější pračky dle heureka.cz

Právě zlevněné pračky

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte