Recenze Xiaomi Redmi Note 2

S pěkným 5,5 palcovým displejem a nízkou cenou může být čínský Xiaomi Redmi Note 2 dobrou volbou pro všechny, kteří mají omezený rozpočet. Systém MIUI je jedním z nejlepších uživatelských rozhraní a to není jediný klad tohoto smartphonu. Na druhou stranu slabá baterie, průměrný fotoaparát a vrzající design může řadu lidí odradit.

Náš tip: Přečtěte si náš pravidelně aktualizovaný výběr nejlepších mobilů do 4000 Kč nebo recenzi novějšího modelu Note 3 Pro (Global).
KLADY:
 • Dobrý displej
 • Uživatelské rozhraní MIUI
 • Kvalitní zvuk
 • Cena
 • Rozšířitelná paměť

ZÁPORY:
 • Výdrž
 • Vrzající zadní kryt
 • Průměrný fotoaparát

Recenze na androidauthority.com – 8/10

Xiaomi Redmi Note 2 je vynikající volba, zvláště pokud zvážíme jeho cenu. Pozitiva jako pěkný design, silný výkon či dobrá uživatelská zkušenost zastiňují jakékoli negativa, která toto zařízení může mít.

Klady: Vynikající design, dobrý displej, výkonný, působivý kvalita reproduktoru, skvělý software

Zápory: Životnost baterie je zklamání, průměrný výkon fotoaparátu, některé hry se výrazně sekají

Recenze na androidpit.com – 8/10

Redmi Note 2 je ve své cenové kategorii bezpochyby nejlepším telefonem.

Klady: Uživatelské rozhraní MIUI má unikátní funkce, podporuje SDkarty do kapacity 32GB, vyjímatelná baterie, dobrá kvalita zvuku, nízká cena

Zápory: Slabý výkon baterie

Recenze na cnet.com – 7,5/10

Redmi Note 2 je další smartphone od Xiaomi, který přináší dobrý výkon za nízkou cenu.

Klady: Redmi Note 2 od Xiaomi je možná levný, ale je vybaven dobrým výkonem se spolehlivým fotoaparátem a rozšířitelnou pamětí.

Zápory: V interiérech je barevná přesnost fotoaparátu problematická. Výdrž baterie je dobrá, ale nijak skvělá.

Recenze na phonearena.com – 7,8/10

Pokud máte omezený rozpočet a chcete schopný telefon velikosti phabletu s MIUI, pak ho berte. Pokud ne, zkuste Meizu M2 Note.

Klady: Velmi dobrý poměr obrazovka/tělo, vyvážený displej, MIUI je všestranné a spolehlivé, IR, dobrá kvalita hovoru, dobrá výdrž

Zápory: Vrzající zadní kryt, zabudované Xiaomi aplikace nejsou 100% přeloženy, spousta bloatware, fotoaparát by mohl být lepší

Recenze na trustedreviews.com – 8/10

Za danou cenu je Xiaomi Redmi 2 skvělý telefon, ale nepřítomnost NFC a rychlého nabíjení je protivné, stejně jako jeho vrzající design.

Klady: Za danou cenu parádní specifikace, MIUI je jedním z nejlepších androidích rozhraní, fotoaparát rychle pořizuje brilantní fotky

Zápory: Nemá NFC, není rychlé nabíjení, tělo působí levně

7.9 Celkové hodnocení
Velmi dobrý

Xiaomi Redmi Note 2 přináší za nízkou cenu velký displej, skvělý systém MIUI, kvalitní reproduktor, vyjímatelnou baterii či rozšířitelnou paměť. Naopak výdrž, fotoaparát a vrzající design jsou spíše zklamáním. Celkově se však jedná o slušný smartphone, který dokáže bez problému uspokojit běžného uživatele s omezeným rozpočtem.

androidauthority.com
8
androidpit.com
8
cnet.com
7.5
phonearena.com
7.8
trustedreviews.com
8
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější mobilní telefony dle heureka.cz

Právě zlevněné mobilní telefony

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

   Okomentujte