Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.cz » Recenze » Mobilní telefony

Recenze xiaomi redmi note 2

27. 8. 2018 aktualizováno

Xiaomi Redmi Note 2 16GB recenze testado

Jako nástupce jednoho z nejúspěšnějších telefonů Xiaomi, Redmi Note 2 nabízí řadu vylepšení, která jeho předchůdce posunula do vyššího postavení na trhu. I přesto, že se tento model již neprodává, je důležité připomenout jeho kvality a hodnotu, kterou přinesl v době svého uvedení na trh.

V první řadě je Redmi Note 2 lehčí, užší, kratší a tenčí než jeho předchůdce, přičemž vylepšil také svůj design, což jej činí vizuálně přitažlivějším. Tento telefon váží pouze 160 gramů, což je podstatně méně než jeho předchůdce. S výkonným osmijádrovým procesorem Helio X10 a 2 GB RAM pamětí měl Redmi Note 2 dostatek výkonu pro většinu úloh, včetně hraní náročných her a přehrávání videí ve vysokém rozlišení.

Jeho 5,5″ Full HD displej nabízí jemné a barevné obrazy, které doplňuje 16GB nebo 32GB vnitřní úložiště pro uložení hudby, fotografií, videí a filmů. Telefon také obsahuje 13MPx fotoaparát, který dokáže pořizovat kvalitní snímky a videa.

Jedním z nejvýraznějších rysů tohoto telefonu je jeho infraport, který umožňuje ovládání dalších domácích přístrojů, jako je televize, DVD přehrávač nebo dokonce chytrá digestoř. Toto je funkce, kterou většinou najdeme v telefonech mnohem vyšší cenové kategorie.

Kromě toho Redmi Note 2 podporuje vysokorychlostní datové připojení LTE a má slot pro dvě SIM karty, což je velmi užitečné pro uživatele, kteří potřebují oddělit své pracovní a osobní číslo.

Co se týče softwaru, Redmi Note 2 běží na systému MIUI 7 založeném na Androidu 5.0 Lollipop, který nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení a tisíce bezplatných aplikací a her.

Xiaomi Redmi Note 2 byl bezpochyby jedním z nejlepších telefonů ve své cenové kategorii. Byl to telefon, který představoval významný pokrok pro Xiaomi. I když se dnes již neprodává, jeho odkaz pokračuje v dalších modelech značky. Právě jeho následovníkům jsme se věnovali v článku Nejlepší mobily značky Xiaomi.

Sdílejte článek

Ohodnoťte recenzi

Celkové hodnocení: 4.7 (11 hlasů)

Autor recenze

Bohumil Rosička
Bohumil Rosička

Bohouš je šéfredaktor několika zajímavých webů a dnes už jen občasný copywriter. Vždycky ho zajímaly nejnovější technologické pokroky a samozřejmě trendy ve světě e-commerce.
Má víc než 15 let zkušeností z oblasti prodeje a díky tomu dokáže při recenzích zajímavě popsat vlastnosti produktů. Jako copywriter využívá svých znalostí a zkušeností k tomu, aby sdílel cenné poznatky se čtenáři a pomohl jim se správně se rozhodnout. Ve svém volném čase se věnuje rodině, literatuře a rád dále studuje a rozvíjí své schopnosti nejen v oblasti online (e-commerce).
LinkedIn

Podobné články

Diskuse u článku

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář