Recenze Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon je bezpochyby jedna z nejlepších RPG her současnosti. Má sice pár much, ale ty rychle mizí v porovnání s poutavým příběhem, který se odehrává ve velkém otevřeném světě, kde každá vaše akce způsobí odpovídající reakci. Grafika, charaktery, hudba, úkoly… vše vás naprosto vtáhne do legendárního světa zaklínače Geralta z Rivie.

KLADY:
  • Poutavý příběh
  • Nádherný a obří otevřený svět
  • Skvělé postavy a herectví
  • Vaše rozhodnutí ovlivňují příběhovou linii
  • Působivé detaily

ZÁPORY:
  • Některé rušivé chyby
  • Souboje by mohly být lepší

Recenze na 3djuegos.com – 9,5/10

Zaklínač III není dokonalý, ale je to jedna z nejkrásnějších a nejdoporučovanějších RPG her současnosti. Dlouho očekávaný skok do otevřeného světa se povedl velmi dobře, ale jsou tu určité problémy s nepřesným ovládáním, ploché souboje, a velké technické problémy… Tyto faktory ale blednou ve srovnání s nádherným příběhem a schopností přetvářet svůj svět, ve kterém doslova zůstanete uvězněni několik hodin. Jedná se o jeden z případů, kdy dobré vítězí nad špatným velkým rozdílem.

Klady: Příběh je hluboký, zajímavý a dobře odvyprávěný. Umožňuje nám tak zapomenout na nedostatky v hratelnosti. Každé naše rozhodnutí ovlivní vše kolem nás. Umělecká a estetická grafika s nádherným zvukem. Pocit sounáležitosti s daným universem a dobře zapadá do do světa zaklínačské ságy.

Zápory: Některé specifické mise zaostávají za zbytkem. Hrubé a nepřesné ovládání pohybů a boje jsou poněkud ploché. Mnoho technických problémů.

Recenze na gamespot.com – 10/10

Zaklínač 3: Divoký hon je fantastická RPG hra na všech platformách a potěší všechny ty, kteří se rádi ztrácejí v bohatých virtuálních světech.

Klady: Fenomenální a krásný otevřený svět, kde se střetává násilí s krásou. Pohlcující příběh skvěle skvěle vyvažuje politiku světa a osobní konflikt. Fantastické detaily odhalující důsledky vašich činů. Vzhled brnění, systém lektvarů a různá vylepšení nabízejí vynikající možnosti růstu. Je tu toho tolik co dělat – téměř vše z toho přetéká kvalitou.

Zápory: Některé rušivé bugy

Recenze na hookedgamers.com – 10/10

Recenzuji už několik let a nikdy jsem hře nedal plné skóre. Mnoho jich mě svádělo, ale The Witcher 3: Wild Hunt je první hra, které jsem zapsal dvouciferné skóre. The Witcher 3 je zosobněné počítačového hraní. Jenom díky báječnému propracovanému příběhu, velkému otevřenému světu a ohromující vizualizací by se jednalo o skvělou hru. Vydařená hudba a bohaté dialogy z něj však navíc činí mistrovské dílo. Upoutal mou pozornost už od úvodních filmových sekvencí a udržel ji po celou cestu až k závěru. Ačkoli se jedná o konec Geraldovi ságy, mám pocit že štafeta by mohla být předána dalšímu Zaklínači. Do té doby vyskočím zpět na svého koně a vyrazím na další dobrodružství v Severní říši. Možná tentokrát nebudu přátelský místní zaklínač, ale naopak pěkný grázl.

Klady: Nádherný příběh, skvělá hratelnost a překrásný svět

Zápory: „Cože, to už je tak pozdě?“

Recenze na gamewatcher.com – 9,5/10

Výtky stranou, Zaklínač 3 je absolutní triumf a nejlepší RPG s otevřeným světem, a možná i nejlepší hra vůbec. Hlavní příběh zůstává neustále poutavý, vedlejší příběhy jsou lepší než hlavní zápletky většiny ostatních her, postavy a dialogy jsou nádherné a od posledních dvou her se výrazně zlepšilo herectví. Pak můžeme mluvit o otevřeném světě, grafice, pohlcujících úkolech, o růstu Geraltových vousů během času, veškeré nádherné nahotě… atd.

Klady: Příběh, postavy, herectví, hudba, grafika, optimalizace, úkoly, otevřený svět, vzhled, souboje, jezdectví, Geraltův vous, nahota, chcete abych pokračoval?

Zápory: Souboje jsou zaměřené spíše na gamepad, mapa by mohla být lepší v určování úkolů a užitečných lokací, a kéž by questy byly uspořádány trochu lépe. To je vše. Tuhle hru si zatraceně kupte.

Recenze na ign.com – 9,3/10

Obří ve své velikosti a puntičkářsky detailní Zaklínač 3 ukončuje Geraltův příběh na vysoké struně.

Klady: Masivní svět, skvělé postavy, hluboký roleplaying, responsivní souboje

Zápory: Výplň příběhu

9.7 Celkové hodnocení
Perfektní

Hru Zaklínač 3: Divoký hon lze doporučit všem fanouškům drsné fantasy a RPG her. Ano, má pár drobných nedostatků, ale na ty rychle zapomenete, protože nádherný otevřený svět vás naprosto pohltí a vy nebudete chtít zpátky. Grafika, charaktery, hudba, dialogy, souboje, nahota, úkoly... vše je téměř dokonalé.

3djuegos.com
9.5
gamespot.com
10
hookedgamers.com
10
gamewatcher.com
9.5
ign.com
9.3
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

TOP 3 nejprodávanější PC hry dle heureka.cz

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

Okomentujte