Recenze Zanussi ZRA40100WA

Monoklimatická lednice Zanussi ZRA40100WA je ideální pro všechny, kdo nepotřebují mrazák a naopak hledají velkou kapacitu chladničky. Ta je 395 litrů a pojme vskutku velké množství potravin. Mezi klady jistě patří příznivá cena a nehlučný chod. Naopak by mnozí recenzenti ocenili větší počet polic a lepší otevírání dveří, které jde velmi ztuha. I spotřeba by mohla být o něco nižší.

KLADY:
  • Cena
  • Velký objem
  • Nehlučná

ZÁPORY:
  • Otevírání dveří
  • Málo přihrádek a polic
  • Jen A+

Zákaznické recenze na alza.cz – 9,4/10

17 recenzentů dává průměrnou známku 4,7 hvězdičky, přičemž nákup této lednice doporučuje 100% zákazníků. Zanussi ZRA 40100 WA by se dala stručně charakterizovat jako tichá a prostorná za dobrou cenu. Mohla by však mít o něco více poliček a přihrádek (dají se ale přiobjednat)

Klady: Cena, velikost, přehlednost, tichý chod, box Easy Store

Zápory: Tužší otevírání, málo přihrádek a poliček

Zákaznické recenze na heureka.cz – 8,9/10

Průměr ze 43 hodnocení je 89%. Poměr mezi spokojeností a cenou je velmi dobrý. Lednice je navíc opravdu hodně prostorná.

Klady: Velmi prostorná, dobrý pojezd, příznivá cena

Zápory: Otevírání dveří, málo polic, držák pouze na 6 vajíček, žádné extra funkce

Zákaznické recenze na kasa.cz – 9,6/10

Průměrné hodnocení 20 uživatelů je 4,8 hvězdiček. Chladnička je prostorná, tichá a a za dobrou cenu. Některé nedostatky jsou nepodstatné, jinak naopak dosti otravné.

Klady: Prostorná, poměr cena/výkon, tichá

Zápory: Silné těsnění dveří, nemá krycí lišty u chladící části, polic by mohlo být více, nedostatečné osvětlení, velké kolísání nastavené teploty

Zákaznické recenze na mall.cz – 9,3/10

Průměrná známka 9 zákazníků je 4,65 hvězdiček. Recenzenti si chválí nehlučný chod a dobrý poměr cena/výkon. Stěžují si však na horší otevírání dveří.

Klady: Poměr cena/výkon, tichá

Zápory: Dveře se hůře otevírají

9.3 Celkové hodnocení
Skvělá

Zanussi ZRA40100WA je lednice bez mrazáku s opravdu velkým objemem 395 litrů. Kromě toho je tichá a levná. Na druhou stranu si možná budete muset doobjednat několik polic, protože jich je poměrně málo. Smířit se musíte i s tužším otevíráním dveří.

Zákazníci alza.cz
9.4
Zákazníci heureka.cz
8.9
Zákazníci kasa.cz
9.6
Zákazníci mall.cz
9.3
Uživatelské hodnocení: Buďte první!

Nejprodávanější lednice dle heureka.cz

Právě zlevněné lednice

Štítky:

Agregujeme recenze z českých i zahraničních webů. Na základě odborných a uživatelských recenzí se snažíme najít a porovnat ty nejlepší produkty z celé řady kategorií, mezi které patří mobilní telefony, tablety, notebooky, televize, pračky, lednice, pneumatiky a mnoho dalšího.

Podělte se s námi o váš názor:

      Okomentujte